پرسپولیس ۲ - ۱ نساجی مازندران/ بازگشت به مسیر پیروزی

پرسپولیس ۲ - ۱ نساجی مازندران/ بازگشت به مسیر پیروزی

24702
20:31
21 شهریور 1397
پرسپولیس با غلبه بر نساجی به رده دوم جدول صعود کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - پرسپولیس با غلبه بر نساجی به رده دوم جدول صعود کرد.

به گزارش وب سایت نود، پرسپولیس پس از ۳ تساوی پیاپی موفق به پیروزی شذ. این تیم  در این دیدار علیرضا بیرانوند و بشار رسن را به دلیل حضور در بازیهای ملی در اختیار نداشت. بازی در نیمه اول علی رغم تلاش دو تیم، گلی نداشت ولی در نیمه دوم بازی بسیار جذاب شد و هم گل،پنالتی و کارت قرمز داشت.

پرسپولیس در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم با ضربه سر علی علیپور مزد برتری خود را گرفت و در ادامه علی شجاعی به علت تکل خطرناکی که انجام داد کارت زرد دوم را دریافت کرد و از زمین اخراج شد تا نساجی ۱۰ نفره بازی را دنبال کند.پرسپولیس در دقیقه ۷۰ روی حرکت تکنیکی نعمتی و اشتباه و گل به خودی شیری به گل دوم رسید.

تلاش بازیکنان نساجی در آخرین دقایق وقت تلف شده به نتیجه رسید تا این تیم از روی نقطه پنالتی توسط ولسیانی به گل برسد.نساجی با این شکست در رده سیزدهم جای گرفت.

این بازی از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگا ه آزادی برگزار شد

ترکیب پرسپولیس

 بوژیدار رادوشوویچ، حسین ماهینی (84-شایان مصلح)، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی ( 69- حمیدرضا طاهرخانی)، سیامک نعمتی، امید عالیشاه، گادوین منشا و علی علیپور (82- آدام همتی)

ترکیب نساجی

 امین رضایی، حمیدرضا دیوسالار، حامد شیری، گولسیانی، فرشاد فرجی، محمد آبشک، احمد عبداله زاده، سجاد آشوری (74-امید سینگ)، علی اصغر عاشوری (85-سیدمحمد میری)، علی شجاعی و محمد عباس زاده (67-محمدمهدی نظری)

اخطار:

کمال کامیابی نیا دقیقه 43 از پرسپولیس

محمد آبشک دقیقه 43 از نساجی

کارت قرمز:

علی شجاعی دقیقه 63 از نساجی

 

دقایق حساس

دقیقه ۱۵:ارسال از چپ بازیکنان نساجی در دهانه دروازه فرصت خوبی برای محمد عباس زاده ایجاد کرد که این بازیکن نتوانست به خوبی به توپ ضربه بزند و این فرصت با واکنش رادو به کرنر تبدیل شد.

دقیقه ۳۰: احمد نورالهی روی کار ایستگاهی تمرین شده علی علیپور را در محوطه جریمه صاحب موقعیت کرد که ضربه این بازیکن به دیرک دروازه اصابت کرد. این هفتمین باری است که در این فصل ضربات بازیکنان پرسپولیس به دیرک دروازه برخورد می کند.

دقیقه ۳۷: پرسپولیس باز هم روی ضربه ایستگاهی صاحب فرصت شد و ضربه سر خلیل زاده با فاصله کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۳۹:پرسپولس در این دقایق بیش از هر چیز به ضربات ایستگاهی دل بسته و ارسال از راست ماهینی با ضربه سر منشا به بیرون رفت.

دقیقه ۴۰:شوت احمد نورالهی جایی در چارچوب نداشت و به اوت رفت.

دقیقه ۴۲: این بار نوبت نساجی بود که شانس خود را روی ضربات ایستگاهی امتحان کند و ضربه سر ولسیانی برای نماینده مازندران ثمری نداشت.

دقیقه  ۵۰  (گل اول پرسپولیس) ارسال از راست حسین ماهینی را علی علیپور با ضربه سری که بالاتر از مدافعین حریف زد به گل اول پرسپولیس تبدیل کرد.

دقیقه ۷۰ (گل دوم پرسپولیس) سیامک نعمتی از جناح چپ، پا به توپ وارد محوطه جریمه شد و پس از عبور از یکی دو مدافع حریف توپ را به منشا پاس داد ولی حامد شیری قبل از بازیکن پرسپولیس به توپ ضربه زد و به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.

دقیقه ۸۰:سجاد آشوری با حرکت تکنیکی در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد ولی با واکنش شجاع خلیل زاده این فرصت از حریف گرفته شد.

دقیقه ۸۶:شوت محکم نعمتی از پشت محوطه جریمه به بیرون رفت.

دقیقه ۹۰: ارسال از چپ عالیشاه با ضربه سر نه چندان خوب عالیشاع به بیرون رفت.

دقیقه ۹۴: سیامک نعمتی با حرکت تکنیکی وارد محوطه جریمه شد ولی در مصاف تک به تک با رضایی ناکام ماند.

دقیقه ۹۵:(گل اول نساجی) برخورد کامیابی نیا با عاشوری توسط داور پنالتی تشخیص داده شد و ضربه پنالتی ولسیانی گل اول نساجی را به ارمغان آورد

 برای دیدن تصاویر بازی اینجا کلیک کنید

برای دیدن خلاصه بازی اینجا کلیک کنید

60610

 

 

نظرات کاربران
شهرام51
گمان كنم بعضي از قائمشهري هايي كه هم هوادار پرسپوليس و هم هوادار نساجي هستند شب عجيبي رو سپري كرده باشند. هم هوادار نساجي هستند و هم پرسپوليسي. احتمالاً در بازي‌ كه استقلال با نساجي بازي داره بعضي هواداراي قائمشهري استقلال و نساجي همين احساسو داشته باشند.
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۷:۲۴
پاسخ
0
4
سجاااااد پرسپولیسی
تبریککککککککک
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۹:۱۰
پاسخ
0
14
فقط قرمز
عموی شیشدقلالی برو ب غار ترکیه اینجا نظر نده اونی ک 4 تا 6تا میخور شیشدقلال 6تاخور ک تو ازادی تو قوطی بود جلو السد.شیشدقلالی ها ابروی ایران بردن با 6تا خوری
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۰:۳۹
پاسخ
0
16
رادین
تبریک بابت برد امشب ، تبریک بابت قهرمانی سوپر لیگ ، آقای برانکوی عزیز کمی با بازیکنان خط حمله و میانی بیشتر تمرین کن، چند بار باید دفاع را دور بزنیم و وارد گوشه های هجده قدم بشویم و بعد پاس های بی دقت یا حرکت انفرادی چاشنی آن شود تا فرصت سوزی ادامه پیدا کند. مگر در مسابقات مهم تر از این فرصت ها چند بار نصیب تیم می شود. بازیکنان ما باید خیلی دقیق تر پاس بدهند و مهمتر از آن دقیق تر ضربه آخر را بزنند. حرف از عدد 6شد خواستم به نکته کوچکی اشاره کنم ، رفقای خوب پرسپولیسی ، شانزدهم شهریور 1352 ساعت 6 بعدظهر، روز ، ماه و سال تولد من هست . پرسپولیس و پرسپولیسی پایدار و پیروز باد.
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۹:۴۲
پاسخ
0
22
Ali
اقا این منشا چرا اینجوریه؟ از رو ناراحتی، بیخیالی... بازی میکرد.
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۱:۰۶
پاسخ
0
14
abed red
بازیکنای پرسپولیس یه ربع آخر بازی حریف رو دست کم گرفتن وضربش را هم خوردن امیدوارم برانکو تذکرهای لازم را به بازیکنا بده مخصوصا سیامک که امروز عالی بود ولی آخر بازی با یه پااس میشد بازی را سه صفرکنند که نشد ودقیقا همون توپ پنالتی برای نساجی شد
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۶:۱۸
پاسخ
0
31
اس استه
داور قشنگ بازی رو دراورد واسه پرسپولیس این بردا و این جامها جاش تو ویترین نیست جاش یه جای دیگست.
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۳:۰۵
پاسخ
62
4
سید محمود
فقط جام پرچم ترکمنستان بقیش سوتفاهمه
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۶:۲۴
0
21
حمید از مشهد
امیدوارم بعضی از هواداران نمک نشناس نباشند و دوباره فشار نیارن تا بیرانوند فیکس بشه چون محبوبیتش بیشتره سه بازی رادوشویچ بازی کرده و گلی نخورده و کلی عکس العمل خوبم داشته ..دیگه یه دروازه بان خوب باید چیکار کنه؟ شکی نیست بیرانوندم خوبه اما رادوشویچ هم باید مزد تلاش و درخشش رو بگیره و بیشتر توی ترکیب باشه نه اینکه هروقت بیرانوند مصدوم شد یا نیاز به رادو بود ازش استفاده بشه
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۵:۱۱
پاسخ
10
27
Amir persp0lisi
جونمممم پرسپولیس
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۵:۳۲
پاسخ
1
32
پویا
الان که دقیقه شصته میگم بازی سه هیچ میشه
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۳:۳۵
پاسخ
2
29
عشقممم نیمار
فعلا و‌تا پایان نیمه اول...‌ بهترین بازیکن شیشپولیس... عباس زاده بود ک‌از دو قدمی ..توپه گل نکرد و‌با پاسای اشتباه ...‌خط حمله نساجی ..بی اثر کرده :-)
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۵:۳۳
پاسخ
47
5
۶۶
اول پمادبعد۱۲۵حله
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۵:۰۳
3
40
6در4 دسته 3 ای
ببین ۶تایی که داری میسوزی از برد سرورت عباسزاده مثل حنیف و عنایتی و میداودی و فروزان و بقیه ۶تاییا نیس که از این کارا کنه الانم زنگ بزن ۱۲۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۸:۲۶
3
47
Mavi
دوتا تیم هستن تو ایران ادعا میکنن هر کدوم چهل ملیون طرفدار دارن اونوقت تو شهر دوازده ملیونی ده هزار تماشاگر میره برا بازیاشون!!!! قابل توجه چهل ملیونیا خخخخخخ ده هزارنفر خخخخخ
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۲:۰۵
پاسخ
43
7
ashkan
تیم مقابلو نگا کن بعد حرف بزن.بازی با الدحیل ورزشگاه رو ببین .
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۹:۱۶
0
43
علیرضا
برانکو جون مادرت یک میدون به جوونای تیم هم بده. اگر الان که به زور 11 نفر ترکیب اصلی داریم بهشون بازی ندی پس کی این بچه ها بازی کنن؟وقتی سروش و ترابی و شیری به تیم اضافه شدن؟ شما که تو مصاحبه هات گاه و بیگاه اشاره به جوانان مستعدی مثل اسدی و بهاروند و طاهرخانی و دیگران میکنی خوب تو عمل هم نشون بده که برای تمرین و جدیتشون ارزش قایلی ولو برای ده دقیقه. من 30 سال پرسپولیسی حداقل چند تا تصویر تو ذهنم از امثال مافی نژاد و برزگر و رنجبران و حتی کامران کاویانپور (برادر حامد) حتی قباخلو دارم چون حداقل کمی بازی کردند (برزگر و رنجبران البته بیشتر بازی کردند) ولی وجدانا هنوز نمی دونم مثلا بهاروند چه شکلیه یا بازیش چه جوریه؟ به جوونا بها بده آقای برانکو ضرر نمی کنی همونجوری که تو بوسان به اجبار ازشون استفاده کردی و قهرمان شدی. همونجوری که دایی (حالا به هر دلیلی) یا قلعه نویی و یحیی به امثال طارمی و عالیشاه و کریمی و انصاری فرد و طالب لو بها دادند و ستاره هایی رو به فوتبال ما معرفی کردند. یاد بلاژ بیفت که امثال نکونام و نیکبخت رو در اوج جوانی تو تیم ملی بازی داد و تیم ملی سالها ازشون استفاده کرد.
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۶:۱۷
پاسخ
3
24
y.m
هرچی فکر میکنم به نتیجه نمیرسم حکمت بازی کردن ماهینی چیه ! توی دفاع که افتضاحه توی حمله که اصلا دیده نمیشه بازیسازی که بلد نیست خدایی توی نود دقیقه حتی یه پاس سالم صحیح نمیتونه بده واقعا برانکو باید جوابگوی هوادارا باشه که چرا ماهینی با این وضعیت بد همیشه فیکس باشه جوونای تیم چه گناهی کردن که باید ذخیره این بازیکن باشن پس کی باید از امثال عنوان زاده. همتی .اسدی و بقیه جوونای تیم استفاده بشه
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۰:۲۰
پاسخ
29
9
مستشار
ماهینی فاجعه!!!!تو پرسپولیس فقط حسینی و شجاع نورالهی و کمال و عالیشاه خوبن .بقیه تیم باید تغییر کنه از ماهینی که افتضاحه تا علیپور که فقط مسلمان بود و هلو بپرتو گلو با تک ضرب پاس های مسلمان گل میکرد باید تغییرکنه.انصاری هم که فقط سانتر میکنه نصفش اشتباهه
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۹:۱۸
پاسخ
36
7