گزارش سایت انگلیسی از برنامه استیون جرارد برای تقویت رنجرز با میلاد محمدی

گزارش سایت انگلیسی از برنامه استیون جرارد برای تقویت رنجرز با میلاد محمدی

14996
10:35
17 آبان 1397
استیون جرارد، سرمربی مطرح گلاسکو رنجرز به دنبال تقویت تیمش با جذب میلاد محمدی، ملی‌پوش ایرانی است.

وبسایت رسمی برنامه نود - استیون جرارد، سرمربی مطرح گلاسکو رنجرز به دنبال تقویت تیمش با جذب میلاد محمدی، ملی‌پوش ایرانی است. 

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از تسنیم، سایت انگلیسی HITC در مطلبی با عنوان «گلاسکور رنجرز نمی‌تواند به سلتیک در رقابت برای جذب میلاد محمدی اجازه پیروزی بدهد» می‌نویسد: باشگاه گلاسکو رنجرز از تابستان گذشته مهیای انتقال میلاد محمدی از تیم احمد گروژنی به ارزش 2 میلیون پوند بوده زیرا استیون جرارد (سرمربی) به دنبال تقویت تیمش است. این باشگاه باید در نقل‌وانتقالات ماه ژانویه حرکت جدی برای انتقال بازیکن 25 ساله ایرانی به لیگ برتر اسکاتلند انجام دهد زیرا رقبایش سخت در تلاش هستند میلاد محمدی را به خدمت بگیرند.

بر اساس این گزارش، از چند روز گذشته اخباری درباره تمایل باشگاه سلتیک برای عقد قرارداد با میلاد محمدی منتشر شدند و باشگاه واتفورد نیز این ملی‌پوش ایرانی را زیر نظر دارد. بازیکنی که قراردادش با تیم احمد گروژنی روسیه تابستان سال آینده میلادی خاتمه خواهد یافت. باشگاه گلاسکو رنجرز گزینه‌های زیادی برای جناح چپ دفاعی خود دارد اما نمی‌تواند فرصت جذب میلاد محمدی به عنوان یک بازیکن آزاد را از دست بدهد. میلاد محمدی می‌تواند در ماه ژانویه یک هدف عالی برای رنجرز باشد که در آن این بازیکن پیشنهادهای بیشتری نیز دریافت خواهد کرد. این می‌تواند یک قرارداد ایده‌آل برای رنجرز با توجه به رقابت در چهار رقابت باشگاهی از جمله اروپا باشد.

نظرات کاربران
مسعود گل باشی
به نظر من واتفورد میتونه تیم بهتری باشه البته سلتیک و گلاسکو تیمای مشهور و خوبین ولی تو اروپا زیاد موفق نبودن بعد لیگ اینگیلیس خیلی خیلی بهتر از اسکاتلنده و اینکه واتفورد اگه اشتباه نکنم هفتم یا هشتم لیگه .فقط به شرطی که میلادقول بده از اون پشتکاش نزنه خخخ
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۹:۵۶
پاسخ
11
108
جونم وطنم
یکی از اون لژیونرهامون که انصافا لیاقتش خیلی بیشتر از تیم فعلیشه.دوست داشتنی و خوش قلب که قطعا خداوند براش بهترین اتفاق رو رقم میزنه.
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۴:۰۴
پاسخ
1
147
شنبه عید ایران
ایشاله به بهترین بازیکن تاریخ ایران تبدیل شی یک روز پیک موتوری تو ساندویچ فروشی بودی و با پشتکار،داری بهترین بازیکن ایران میشی
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۴:۴۸
پاسخ
1
157