گزارش سایت رسمی پرسپولیس از حوشی قائمشهر: سرخپوشان در اتوبوس گیر افتادند

گزارش سایت رسمی پرسپولیس از حوشی قائمشهر: سرخپوشان در اتوبوس گیر افتادند

12379
22:17
16 اسفند 1397
استقبال کم نظیر هواداران پرسپولیس و عدم اتخاذ تدابیر لازم باعث انتظار ۲۰ دقیقه ای اعضای تیم برای ورود به هتل شد که اعتراض سرپرست باشگاه پرسپولیس به مسوولان امر و پیگیری برای جلوگیری از تکرار آن برای حضور در ورزشگاه در کنار احترام به هواداران پرسپولیس را داشت.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از  سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنا بر اعلام پندار خمارلو، کاروان سرخپوشان که امروز پنجشنبه تهران را با اتوبوس به قصد قائمشهر ترک کردند، ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به هتل محل اقامت خود رسیدند اما با استقبال کم نظیر هواداران مازنی ناچار شدند برای فراهم آمدن شرایط خروج از اتوبوس، ۲۰ دقیقه ای معطل شوند.
حضور هواداران پرسپولیس در تمام نقاط ایران یکی از ویژگی های ممتاز پرسپولیس و مایه افتخار است. استان ورزش دوست مازندران که فوتبالیست های نخبه بسیاری دارد نیز از کانون های هواداری پرسپولیس است که البته هوادار تیم های محبوب استان خود نیز هستند. 
این حس هواداری و تعلق خاطر به ویژه با قائمشهری ها بعد از درگذشت کاپیتان ابدی سرخپوشان بیش از پیش شده است، به گونه ای که پرسپولیس در سفر به این استان میهمان زنده یاد هادی نوروزی و همشهری های او به حساب می آید.
در چنین شرایطی استقبال گسترده از پرسپولیس قابل پیش بینی بود. این استقبال البته انرژی بخش است ولی از سوی دیگر با توجه به خستگی بازیکنان به جهت سفری که داشتند و همچنین نیاز به آرامش و تمرکز قبل از بازی ضروری بود به سرعت وارد هتل شوند و این در حالی بود که برای ۲۰ دقیقه در اتوبوس منتظر ماندند.
این شرایط اعتراض ایرج عرب به مراجع ذیربط را در پی داشت که باید تدابیر لازم صورت می گرفت تا در کنار احترام به مردم و هوادارانی که به استقبال آمده اند، برنامه تیم هم دچار اشکال نشود.
وی استقبال هواداران را ارزشمند دانسته و تاکید کرد میزبانی از تیم های پرطرفدار تدابیر خاص خود را طلب می کند. 
از سوی دیگر بهروان چهره کهنه کار و باسابقه فوتبال ایران که ریاست هیات فوتبال مازندران را برعهده دارد نیز خود را به هتل رساند تا با توجه به پیگیری های سرپرست باشگاه پرسپولیس، هماهنگی های لازم را به عمل آورد به گونه ای که سرخپوشان فردا ،جمعه، برای خروج از هتل ، ورود به ورزشگاه و خروج از آن دچار مشکل نشوند.

1004

نظرات کاربران
Reza yavarian
درود بر تمام مازنی ها و شمالی ها که واقعا عاشق پرسپولیس و ارتش سرخ هستن و دست تک تک شمالی ها رو میبوسم با این عشق و طرفداری زیباشون .دمتون گرم .
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۱:۰۴
پاسخ
5
7
Majid تاجی
این پرسپولیس اونقدر محبوبه که تو هر شهر با سنگ و چوب مردم میرن استقبال خودشونو اتوبوسشون.
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۴:۱۵
پاسخ
12
6
عشقممم نیمار
فک‌نکنم قضیه این باشه ک ب این علت در اتوبوس ۲۰ دیقه معطل شدن ک بخاطر استقبال کم نظیر:-P چرا ؟؟.. چون در اهواز ..هفته‌پیش ..اینقد استقبال گسترده بود ک بازیکنا از میونه هوادارا راحت رد میشدن ..پ اگ هوادارای مازنی واقعا بخاطر عشق ب شیش_پولیس اومده یاشن..طبق منطق باید راحت از اتوبوس میومدن‌پایین و‌از میان هوادارا ..عبور میکردن :-) پ قضیه ب این سادگی نیس :-)
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۳:۵۸
پاسخ
47
58
خدا بهتون صبر بده با این تیمتون(متخصصان آسیا،خخ)
اگه راحت رد شدن، پس کشیدن موی سر منشا و حمله متقابل منشا به هوادار چی بود. البته شاید هوچیگری کردید تا بگید ،اون هوادار مزاحمت ایجاد کرده و مقصر منشا نبوده!!. الحق و الانصاف که هوچیگری خوب برازنده تونه.
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۴:۵۸
1
9
علی
خودتم فهمیدی چی گفتی
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۶:۴۶
1
4
حقیقت
نتیجه عمل خود پرسپولیسیهاست در نزاع همیشه یک پرسپولیسی در میان است
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۰:۰۵
پاسخ
156
166
Masood
درسته، دقیقا مثل نزاع در بازی استقلال، فولاد و استقلال، تراکتور و استقلال، سپاهان همینطور که پیداست همیشه یه پای قضیه پرسپولیسه
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۶:۵۹
2
5
گلادیاتور سرخ
مثل منشا ، قاعدی ، مجیدی و البته سوزش ششتقلالیا
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۲:۵۳
1
6
کرال
خیلی بدم میاد طرف تیم شهر و منطقه خودشو ول میکنه میره میچسبه به یه تیم تهرانی هه
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۶:۴۰
پاسخ
154
125
توپچیهای قرمز تبریز ایلناز ایناز
دوست عزیز شما نمیتونید دستور بدین همه طرفدار تیم شما بشن. همچنین نمیتونید دستور بدین ک همه طرفدار شهر خودشون بشن و یا دشمن سرخابی ها. من از ۵ سالگی کنار دایی عزیزم بازی های پرسپولیس نگاه میکردم و هوادار پرسپولیس بودم و هستم خواه بود. اینجا جنگ نیست ک هرکسی غیرت شهر خودش رو بکشه اینجا فوتبال و ورزش هست.ب قول جوان ارومیه ی ک از شبکه ۹۰ پخش شد هرکسی دوست داره طرفدار ی تیمی باشه و دیگران نمیتونن بزور مجبورش کنن از ی تیم دیگه هواداری کنه ب امید خدا بزرگ امسال پرسپولیس بزرگترین خانواده ایران قهرمان میشه جوم پرسپولیس نفسم پرسپولیس عشقم پرسپولیس ادمین خواهشا بچاپ این یکی رو خواهشا بچاپ
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۰:۱۹
21
54
Abolfazl6
منم خیلی بدم طرف تیمش هیچ افتخاری نداره و هواداراش بی فرهنگ ترین هوادارا هستن میاد واسه پر افتخار ترین و با سابقه ترین تیمای ایران کری میخونه
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۴:۱۳
16
35
شیران آبی شفر
ما نفهمیدیم.. بالاخره ازتون حمایت شده یا بهتون حمله شده؟ چی شده اونجا که هر دقیقه یه چیزی اعلام میکنین؟ اینا کین اومدن توی فوتبال؟
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۳:۳۶
پاسخ
103
99
6666سعید
پرسپولیس مظلومه واگه هر تیمی غیر پرسپولیس قهرمان بشه شک نکنین همه توطئه ها زیر سر همون تیمه.
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۴:۵۷
پاسخ
158
91
برانکو استاد هوچی گری
تیم محبوب خخخخخ
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۱:۳۴
پاسخ
108
123
ملیحه
با این مدیری که داریم باید بریم لیگ پینت بال شرکت کنیم بجای فوتبال..
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۹:۴۶
پاسخ
36
129
کی بود کی بود من نبودم
حکم موقت سید جلال نرسید؟ 9 ماه خوبه یا 6 ماه؟ قرمزا جواب بدن؟
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۹:۰۷
پاسخ
142
91
آبی تر از آبی
خیلی جالبه هر دامی برای استقلال پهن میکنن، خیلی زود سر خودشون میاد... میگفتن استقلال کلینیک بجای باشگاه، بازیکنای خودشون یکی یکی مصدوم شدن... خاستن واسه منشا محرومیت بخرن ، الان سر کاپیتانشون اومده... بعدی چیه؟ ما آماده ایم...
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۱:۴۳
94
73
marziyeh
منشا چی ۶ماه ۹ماه یا یه سال اع ببخشید از اتاق فرمان اشاره میکنن منشا بخشیده شد مرسی وزیر پرسپولیسی اععع اع بازم ببخشید باز از اتاق فرمان اشاره میکنن منشا استقلالیه مرسی وزیر استقلالی
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۷:۴۲
56
78
توهم سرخ
دوباره هوچی بازی شروع شد... خسته نشدید انقدر این بازیارو در آوردید؟ فوتبال یهوسرش برده یه سرش باخت، اینهمه داد و بیداد نداره
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۶:۰۱
پاسخ
90
117
ملیحه
تو پیج تلویزیون اینترنتی پرسپولیس مشخصه تمام اعضای تیم و سید جلال سالم هستن فقط با ازدحام جمعیت هواداران پرسپولیس مجبور شدن از وسط جمعیت جلو هتل بگذرن برن تو هتل که فشار زیادی بهشون اومد..ولی تو فیلمی که تو این پیج گذاشتن کاملا مشخصه سید جلال حالش خوبه و شاداب و سریع میره تو هتل ..این خبرهای حاشیه ای فقط واسه توجیح منشا بود ...که کذب بود ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۵:۵۴
پاسخ
95
56
Hadi
به طور خود جوش تمام اتفاقا برای پرسپولیس روی میده و تمامی حمایتا برای تیم خاص عجب راستی یادم رفت بگم وزیرم که پرسپولیسی بود!
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۵:۰۷
پاسخ
92
82