گزارش فاکس اسپورت از احتمال جدایی ویلموتس و رفتن به سنت ترویدن

گزارش فاکس اسپورت از احتمال جدایی ویلموتس و رفتن به سنت ترویدن

1891
17:51
09 آذر 1398
سایت فاکس اسپورت امروز گزارشی را درباره احتمال جدایی سرمربی تیم ملی ایران و رفتن به تیم بلژیکی ارائه کرد.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت «فاکس اسپورت»، نگوین کونگ پوانگ، ستاره ویتنامی تیم سنت ترویدن بلژیک بنا به گزارش های رسیده باید زیرنظر مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی ایران در این تیم کار کند.

ویلموتس در سال 2019 هدایت تیم ملی ایران را برعهده گرفت. ایران بعد از شکست مقابل بحرین و عراق با این سرمربی دچار مشکل شده و به نظر می رسد بحران میان ویلموتس با فدراسیون ایران به اوج رسیده است.

گفته می شود باشگاه سنت ترویدن به دنبال این ویلموتس است تا زمام هدایت این تیم را به او بدهد. این تیم اکنون در رده یازدهم جدول قرار دارد.

20441

نظرات کاربران
امیر رحیمی
ویلموتس به درد همون ته جدول باشگاه ها می خوره. امیدوارم برانکو رو بجاش نیارند که از چاله به چاه می افتیم
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۷:۲۰
پاسخ
12
27
علی
چه خبر خوبی، همه درد فدراسیون اینه که از قرارداد کذایی با ویلموتس نمی تونه خارج بشه مگه اینکه غرامت سنگین بپردازه، این وسط اگه خود ویلموتس استعفا بده بره خیلی خوب میشه. البته فدراسیون قبل از بازی با عراق این فرصت رو داشت تا قرارداد ویلموتس رو به درخواست خودس فسخ کنه ولی این کارو نکرد بجاش کلی پول داد.
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۱:۴۱
پاسخ
1
22
TT فراتر از باشگاه ✔
تنها تیمی که حاضر بود ویلموتس رو بیاره تیم ملی ایران بود لیگ محلات هندم این مربیه بی دانشو نمیارن
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۸:۳۹
پاسخ
1
24
طرفدار تاتنهام
خداروشکر
۰۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۹:۴۳
پاسخ
1
18
یه ایرانی
همون بهتر که بهتره و پشت سرش هم نگاه نکنه وقتی سرمربی ایران شد رتبه ی ایران بیستم دنیا بود و اول آسیا اگه قراره دو روز مونده به بازی بیاد فقط برای دریافت طلبش بعد با چهار تا حرف قشنگ بخواد مردم سرگرم کنه همون بهتر که نباشه صد رحمت به کی روش که اگه با فدراسیون مشکل داشت ولی برای غیرت مردم ایران زحمت میکشید
۰۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۹:۰۰
پاسخ
1
23
کیومرث
دستت درد نکنه داری می ری این سم پاش فراری رو هم با خودت ببر . بیکاره هر روز با سفیر و وزیر و وکیل جلسه داره نگران خروجی این جلساتم .
۰۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۱:۵۱
پاسخ
1
21