گزارش نشریه فرانسوی از سامان قدوس؛ فروشنده تلفنی که می‌خواهد دوباره سروصدا کند!

گزارش نشریه فرانسوی از سامان قدوس؛ فروشنده تلفنی که می‌خواهد دوباره سروصدا کند!

12329
15:06
30 آذر 1397
یک رسانه فرانسوی گزارش جالبی از عملکرد سامان قدوس، ملی‌پوش ایرانی تیم آمیا منتشر کرده است.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت IFP فرانسه، سامان قدوس پس از استارت جالب در لوشامپیونه فرانسه امیدوار است تا به زودی یک بازیکن تأثیرگذار و کلیدی برای تیم آمیا باشد.

 

سامان قدوس که زمانی بی‌کار بود و سپس فروشنده تلفن شد امروز رهبر خط حمله تیم آمیاست، بازیکنی که سرعتی است و زمانی که او حرکت می‌کند همه چیز در آمیا به خوبی پیش می‌رود. سامان قدوس با زدن سه گل و دادن سه پاس گل فقط در مدت زمان چهار ماه به «مترونوم» تیمش تبدیل شد. البته این ملی‌پوش ایرانی در هفته‌های اخیر همانند روزهای درخشان تابستان نبود.

 

عدم کارآیی سامان قدوس می‌تواند به خاطر مصدومیت طولانی‌مدت موسی کوناته، بازیکن کناری‌اش باشد که قطعاً این روند تا سال 2019 طول نخواهد کشید. به نظر می‌رسد غیبت این بازیکن سنگالی سامان قدوس را در پیدا کردن نشان‌های خود دچار مشکل کرده است. او مجبور است تا خود را با برنامه‌های سرمربی تیم آمیا منطبق کند. مربی که بازیکن تعیین‌کننده‌ای در خط میانی ندارد و این بازیکن ایرانی باید خودش را نشان دهد.

 

همه چیز برای سامان قدوس در تیم آمیا خوب شروع شده بود. او در سومین روز حضورش توانست برای آمیا گلزنی کند. قدوس خیلی زود با روحیه تیمی آمیا آشنا شد و از نظر فنی بالاتر از حد متوسط نشان داد. گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال سوئد پس از زلاتان ابراهیموویچ و الکساندر ایساک، در این مرحله گام خوبی برمی‌دارد.

 

سامان قدوس در مورد شرایطش در تیم آمیا اظهار داشت: شرایط کنونی سخت است، زیرا باید در برنامه‌های دفاعی نیز شرکت کنم. خیلی این کار را دوست ندارم و ترجیح می‌دهم همانند الکترون آزاد باشم. باید دفاع کنیم و من هم آن را می‌پذیریم.

 

زمانی که آمیا توپ را در اختیار دارد سامان قدوس از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند و فرصتی را از دست نمی‌دهد.

 

سایت IFP سپس با اشاره به زندگی گذشته سامان قدوس و حضورش در سطح چندم فوتبال سوئد نوشت: او اعتراف می‌کند که یک بازیکن حرفه‌ای نبود و پس از مدتی حضور در سطح سوم فوتبال سوئد بی‌کار شد. قدوس برای گذراندن زندگی مجبور بود تا به دنبال کار باشد. چند سال پس از آن در لیگ اروپا برابر تیم‌های گالاتاسرای ترکیه و آرسنال خوش درخشید، حتی تحسین آرسن ونگر را برانگیخت.

 

سامان قدوس همراه امیل کرافت، بازیکن سوئدی آمیا در حال یادگیری زبان فرانسوی است. او مدتی قبل با ترک هتل به محل اقامت جدیدش که یک خانه شخصی است، رفت. سامان قدوس به دنبال پیدا کردن خود و سروصدای دوباره در زمین است. البته این مهاجم ایرانی شاید به لحاظ جسمی دچار مشکل می‌شود، زیرا سفرهای طولانی را گاهی برای همراهی تیم ملی ایران پیش رو دارد. سامان قدوس در فهرست تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های 2019 آسیا قرار می‌گیرد، اما ما اینجا در آمیا نگران هستیم.

1004

نظرات کاربران
امین
در پست مهاجم نوک بهتر بازی میکنه تا پلی میکر و وینگر
۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۲:۴۸
پاسخ
45
8
دبل.۶::::::۶+۶
خیلی امید دارم در جام ملتها بدرخشی ...و شما را در یک تیم بزرگتر ببینم......
۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۳:۳۰
پاسخ
0
87
عشقممم نیمار
اخه امیان شد تیم ک‌ رفتی ؟؟؟ ب ارزوتم‌ک‌ روبرو شدنت با عشقممم نیمارم‌ بودم‌ک‌ نرسیدی ..پ چرا رفتی امیان‌؟؟:-P
۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۲:۲۹
پاسخ
115
4
آرمین
سامان اعتماد به نفس بالایی موقع بازی کردن داره منتها بقیه بازیکنان آمیان باهاش مچ نیستن
۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۰:۰۰
پاسخ
1
77