گزارش AFC از تحقق رویای کاشیما آنتلرز، بازی باافتخار پرسپولیس و حمایت هواداران از سرخپوشان

گزارش AFC از تحقق رویای کاشیما آنتلرز، بازی باافتخار پرسپولیس و حمایت هواداران از سرخپوشان

10377
22:17
19 آبان 1397
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به شکست تیم فوتبال پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز و اتفاقات و حواشی آن اشاره کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به شکست تیم فوتبال پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز و اتفاقات و حواشی آن اشاره کرد.

به گزارش وبسایت نود، تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن با کسب تساوی بدون گل مقابل پرسپولیس در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا و برتری 2 بر صفر در مجموع دو مسابقه، به قهرمانی رقابت‌ها دست یافت. پس از پایان این بازی، صفحه کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در توییتر، عکسی را منتشر کرد و نوشت: کاشیما آنتلرز به قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا رسید.

 

همچنین این صفحه با انتشار عکسی از بازیکنان تیم پرسپولیس نوشت: شما با افتخار بازی کردید. بازی جوانمردانه. این مهم است. برنامه‌ریزی، تمرین و دوباره تلاش کنید.

صفحه رسمی AFC همچنین با انتشار فیلمی از اینکه تماشاگران تیم پرسپولیس به تشویق بازیکنان تیم خود پرداختند، نوشت: هواداران پرسپولیس از بازیکنان تیم خود قدردانی کردند و به حمایت از پرسپولیسی‌ها پرداختند.

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین در خصوص این بازی نوشت: کاشیما آنتلرز رویای خود را تحقق بخشید. آنتلرز با ارائه یک بازی محکم، در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس به تساوی بدون گل رسید. نماینده ژاپن در مجموع دو مسابقه به برتری 2 بر صفر دست یافت.

در ادامه این مطلب AFC آمده است: با وجود پشتیبانی خوب تماشاگران و حضور 100 هزار هوادار که خود را به ورزشگاه آزادی تهران رساندند، پرسپولیس نتوانست اختلاف دو گله کاشیما آنتلرز را کم کند. پرسپولیس موقعیت‌های کمی به دست آورد که بیشتر آنها به علی علیپور، مهاجم این تیم ختم می‌شد. او هم در استفاده از آن ناکام ماند تا شاگردان گو اویوا با کسب تساوی بدون گل، دومین قهرمانی متوالی نمایندگان ژاپن را پس از قهرمانی اوراواردز در فصل گذشته کسب کنند.

 

1004

نظرات کاربران
عشق یعنی پرسپولیس
الان ۶ تاییا زود میان در مورد سرورشون نظر میدن
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۴:۲۹
پاسخ
8
45
افتخار آسیا..
سال دیگه فینال ....مطمئنم برانکو آسیا رو فتح میکنه ... چقدر امشب به برانکو و پرسپولیس افتخار کردم ... این بزرگترین هدیه ی برانکو به ما بود ... باخت بدی و به تیمت افتخار کنی چیزی هستش که خیلی ها از درکش عاجزند .... خدایا شکرت که پرسپولیسی ام ....
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۹:۵۲
پاسخ
13
54
سبزواری سرخ
سپاهان توی لیگ میمونه و جشن میگیره ، تراکتور بازیکن سرباز میگیره و جشن میگیره ، شیشتقلال توی لیگ با 9 امتیاز اختلاف ، سوم میشن و جشن میگیرن ولی پرسپولیس با 9 بازیکن توی آسیا نایب قهرمان میشه و ناراحت میشن. بزرگی پرسپولیس قابل درک نیست برای بعضیا
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۹:۳۹
پاسخ
17
72
عمو جواد
تبریک می گم به همه استقلالیهایی که آرزوی قهرمان نشدن پرسپولیس رو داشتند. هرچی نباشه باخت پرسپولیس به کاشیما توی فینال آسیا، بزرگترین افتخاریه که استقلال تو 6 سال اخیر کسب کرده.
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۹:۰۵
پاسخ
12
74