گزینه اصلی الاهلی برای جایگزینی برانکو مشخص شد

گزینه اصلی الاهلی برای جایگزینی برانکو مشخص شد

46945
09:48
03 شهریور 1398
سرمربی سوئیسی سابق تاتنهام گزینه اصلی هدایت الاهلی عربستان برای جایگزینی برانکو است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا،  برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس بعد از روزهای درخشانی که با این تیم پشت سر گذاشت تصمیم گرفت که راهی لیگ عربستان شود تا هدایت الاهلی را برعهده گیرد. برانکو شروع ناامید کننده‌ای با الاهلی داشته است. حذف از لیگ قهرمانان آسیا و تساوی در نخستین گام در لیگ عربستان باعث شده است تا انتقادها از برانکو بسیار بالا برود.

تنها سه بازی است که برانکو به صورت رسمی هدایت الاهلی عربستان را برعهده دارد این درحالی است که خبرهایی درباره‌ی احتمال برکناری زود هنگام او به گوش می رسد به ویژه بعد از اختلاف او با عمر السومه و نیمکت نشین کردن این ستاره سوریه ای الاهلی.

روزنامه المرصد عربستان از جدی‌ترین گزینه باشگاه الاهلی برای جایگزینی برانکو سخن به میان آورد و نوشت که کریستیان گروس سرمربی سابق سوئیسی تاتنهام گزینه اصلی باشگاه الاهلی برای جایگزینی برانکو است.

به نوشته این روزنامه، باشگاه الاهلی فعلا توافق با گروس را به صورت نهایی اعلام نمی‌کند و منتظر می‌ماند تا نتایج این تیم را در بازی‌های آینده بررسی کند تا بعد از آن تصمیم نهایی خود را بگیرد.

مدیران باشگاه الاهلی بعد از تساوی برابر العداله جلسه‌ای را با برانکو برگزار کردند و به تذکرات لازم را به این مربی به ویژه درباره عمر السومه به او داده‌اند و باید دید که آیا برانکو می تواند مشکل خود را در دیدارهای پیش رو با این بازیکن محبوب حل کند یا نه؟

2051

نظرات کاربران
مانند فرانکو نباشیم
برانکو = غرور ، خودخواهی ، دروغ ، فرافکنی ، سمپاشی و خیانت بعلاوه اندکی دانش مربیگری
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۰:۴۳
پاسخ
63
59
مافیای سرخ
خخخخ چه جالب
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۲:۳۷
پاسخ
16
37
حسین یعقوبی
آقای برانکو حیف شد پرسپولیس را رها کردی هرچند مدیران کارنابلد در این کوتاهی دخیل بودند اما شما هم بزرگوار برای جدایی عجله کردی. امیدوارم موفق باشید چون با شما روزهای به یادماندنی داشتیم.
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۷:۳۴
پاسخ
31
51
مکتب جعل بولینگ
آخه این پرسپولیسی های هوچی گر فکر میکردن برانکو بار فنی داره...ولی عالم وآدم دید که در این چند سال وزارت ورزش چجوری همه امکانات و دستگاهها رو بسیج کرد تا این تیم قهرمان بشه..!! عابدینی وهدایتی بارها به این موضوع اذعان کردن ولی هنوز یه عده هوچی گر فکر میکنن برانکو خیلی نقش داشت...عیار پرفسور قلابی تو عربستان مشخص شد..!!
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۴:۵۸
پاسخ
50
57
محمدجواد
درسته مشکلات مدیریتی وجود داشت و زیاد هم بود ولی آقای برانکو هم خیلی بی تمایل نبود همونجوری که عید فطر رفت و توافق کرد با تیم عربستانی حذف آقای عرب کاملا درست بود که برانکو توی پرسپولیس، برانکو شد چون که همه چیز باشگاه در اختیارش بود، اعتماد مدیریت، اعتماد هوادار، جو وحشتناک آزادی، بازیکن های سختکوش که هیچکدوم کم نمیذاشتن واقعا خوشحال میشم اگر این اتفاق بیوفته و بدونه که اگر توی تیم پرسپولیس موفقیتی به دست آورد فقط به خاطر خودش نبود بلکه مجموعه ای از عوامل دست به دست هم دادن و پرسپولیس و برانکو به نتایج خیره کننده ای رسیدن هرکی بیاد و هرکی بره ما با تیممون هستیم #پرسپولیس
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۸:۵۵
پاسخ
4
45
پروفسور بالتازار
من میدونستم برانکو بدون حمایت وزیر ورزش عربستان و داورها موفق نمیشه!
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۰:۰۵
پاسخ
51
41
امیر سلیمانی
امیدوارم هرچی میشه به ضرر پرسپولیس نشه
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۷:۵۵
پاسخ
12
32
ت
سلام آقای برانکو برگرد پرسپولیس
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۳:۵۵
پاسخ
29
24
خورشیدوند
من یه پرسپولیسم بدون تعصب میگم برانکو اینقدر مربی بزرگی نیست کسایی که دوران تیم ملی که برانکو مربی بود یادشونه تیم ملی انقدر نتایج بزرگی نگرفت بازیکنانی مانند علی کریمی دایی نکونام مهدوکیاهاشمیان گلمحمدی فریدن زندی وکعبی چند تا دیگه در اختیار داشت که اوج فوتبالش ون بود ولی نتایج معمولی همیشه کسب میکرد همه منتظر بود جام جهانی تمام بشه که یه مربی دیگه جاگزینش کنن برانکو از مربی مثل قلعه نوعی درخشان منصوریان دایی مهاجری بهتره ولی مربی درجه یکی نیست و هیچ وقتم با بازیکن بزرگ نمی تونه کار کنه
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰:۰۸
پاسخ
17
40
قرمزترین
خوشحال و خرسندم. که اخراج بشه
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۸:۳۹
پاسخ
9
29
استقلال
برانکو دیپورت شد برانکو برگرد پرسپولیس
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۰:۲۴
پاسخ
29
19
سید
به نظرم عربستانی ها اصلا برانکو رو نمی خواستن.... فقط خواستن ثبات یه تیم مدعی از ایران رو بهم بزنن.که البته این تیم وابسته به فرد نیست.
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۴:۴۶
پاسخ
13
36
بویراحمد سرخ
دلم خنک شد ، خدا کنه از این بدتر سرش بیاد
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۳:۲۳
پاسخ
15
23
دلت ستاره میخواد.
پرفسورتون تولیگ سطح پایین واحساسی ایران پرفسوربود.
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱:۵۴
پاسخ
29
32
Sami
بله اقای برانکوی دوست داشتنی چوب خدا صدا نداره. درست کل پولتو خیلی زود میدن بهت ولی.... ممنون از زحماتت برامون ولی باید میموندی الانم ما فقط از کالدرون بزرگ حمایت خواهیم کرد
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۸:۳۴
پاسخ
12
31