گزینه های سرمربیگری تیم فوتبال امید ایران بررسی شد

گزینه های سرمربیگری تیم فوتبال امید ایران بررسی شد

4017
13:28
27 فروردین 1397
بعد از معرفی حمید استیلی بعنوان مدیرفنی تیم ملی امید، فدراسیون فوتبال بزودی سرمربی جدید این تیم را نیز انتخاب و معرفی می‌کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - بعد از معرفی حمید استیلی بعنوان مدیرفنی تیم ملی امید، فدراسیون فوتبال بزودی سرمربی جدید این تیم را نیز انتخاب و معرفی می‌کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، صبح امروز جلسه‌ای در فدراسیون فوتبال با حضور استیلی، معینی و محصص برگزار شد تا گزینه‌های مطرح برای تیم ملی امید و برنامه‌های آنها بار دیگر مورد بررسی قرار گیرد. در این جلسه طرفین روی گزینه های موجود بحث و تبادل نظر کرده و برنامه های گزینه های موجود را بررسی کردند.

در روزهای اخیر این بحث در خصوص تیم امید در برخی محافل مطرح شده بود که احتمالا این تیم در قبال تقبل هزینه‌های مربوطه به یک مدیر سپرده خواهد شد تا به صورت پیمانکاری اداره شود که این بحث نیز کاملا منتفی است و تیم امید با مدیریت و زیر نظر فدراسیون فوتبال مثل دیگر تیم های ملی مدیریت می شود.

تیم امید ایران باید به منظور حضور در بازی های آسیایی جاکارتا هرچه زودتر مراحل آماده سازی‌اش را سپری کند و این مستلزم شناسایی سرمربی این تیم و بعد از آن انتخاب بازیکنان مورد نظر با صلاحدید سرمربی جدید است. 

 

2051

نظرات کاربران
عمرتاجی
منصوریان بهترین گزینه چون تخصصش بازی گرفتن ازبازیکنان جوانه.اگه اون سال افاضلی روجایگزینش نکرده بودن بقول خودبازیکنای وقت خیلی بهترنتیجه میگرفتن.اینوبدون تعصب میگم
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۳:۱۸
پاسخ
5
6
شيراز
اره منصوريان كه عالي!!!!! شش تا
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۱:۵۳
1
1
رسول۶
میگم چطوره از جناب کیروش مشورت بگیرن و بعد دوست و هم وطن ایشان را با قیمت بالا بیارن و بعد که تیم حذف شد بگن اشکال نداره و انشالله دور بعد
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۴:۲۹
پاسخ
7
4
ستاره های فدراسیون*****
به نظر من مربی جوون و باسواد بیارن خیلی بهتر از با تجربه هایی هستش که نه تیم دارن و نه تاکتیت . محید صالح-مهدی پاشازاده-جواد نکونام-علی کریمی-مهدوی کیا گزینه های خیلی خوبی هستن
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۳:۲۸
پاسخ
4
18