گفتگوی سرمربی استقلال با مهدی قائدی؛ این انتقال با برنامه ریزی قبلی انجام شد  

گفتگوی سرمربی استقلال با مهدی قائدی؛ این انتقال با برنامه ریزی قبلی انجام شد  

26934
15:23
19 خرداد 1396
پس از قطعی شدن اولین خرید باشگاه استقلال، سرمربی این تیم با بازیکن جدیدش دیدار کرد و توصیه هایی را به این بازیکن یادآور شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - پس از قطعی شدن اولین خرید باشگاه استقلال، سرمربی این تیم با بازیکن جدیدش دیدار کرد و توصیه هایی را به این بازیکن یادآور شد.  

به گزارش وب سایت نود، منصوریان قبل از عقد قرارداد و در جریان مذاکرات و حتی قبل از آن به صورت تلفنی با مهدی قائدی صحبت کرده بود. سرمربی استقلال در جریان این گفت و گو به قائدی گفت پس از تحقیق و بررسی های لازم و مشاهده فیلم بازی های او از باشگاه خواسته است برای جذب وی اقدام کند.  

توصیه بعدی منصوریان به بازیکن جوان تیمش در خصوص نیمکت نشینی در استقلال بود. وی در این باره به بازیکن جدید تیمش توصیه کرد که نگران نیمکت نشینی و سکونشینی نباشد چرا که وی با علم به توانایی های این بازیکن خواهان جذبش شده و روی استفاده از او برنامه دارد، اما در نهایت همه چیز به میزان تلاش و رقابت خود بازیکن بستگی دارد.

نام قائدی از چند ماه پیش به عنوان پدیده رقابت های لیگ یک بر سر زبانها افتاد. این بازیکن پیش از پیوستن به استقلال از چند تیم دیگر لیگ برتری هم پیشنهاد داشت، اما بنا به درخواست خودش، مسئولان باشگاه ایرانجوان بوشهر برای انتقال او با استقلال تهران وارد مذاکره شدند. در نهایت این بازیکن جوان با امضا قراردادی سه ساله به استقلال تهران پیوست.

گفته می شود استقلال برای دریافت رضایتنامه قائدی مبلغ صد میلیون تومان به ایرانجوان بوشهر پرداخت کرده است. قائدی در ازای قرارداد سال اول خود سیصد میلیون تومان از استقلال دریافت خواهد کرد. در صورتی که این بازیکن جوان از استقلال به تیم های خارجی ترانسفر شود، ایرانجوان بوشهر در درآمد حاصل از این انتقال سهیم خواهد بود و 15 درصد از درآمد این انتقال سهم باشگاه ایرانجوان بوشهر خواهد بود.

 

 

 

2081

 

نظرات کاربران
مسعود
اینجور نیست که شما میگید من بوشهریم و مهدی قایدی رو از نزدیک میشناسم اون یک استقلالیه و دلش با این تیم هست منتها نمیخاد بیان کنه. بخاطر پول هم نیومده بدون شک چون پرسپولیس با مبلغ بالاتری این بازیکن رو میخاست ولی نرفت. همه چیز در مستطیل سبز مشخص میشه
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۹:۰۰
پاسخ
6
6
سعيد
يه طوري ميگن برنامه ريزي قبلي كه انگار بقيه تيما استخاره ميكنن بازيكن ميگيرن درگير برنامه ريزيتونم مربيييييييييي
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۹:۰۴
پاسخ
4
9
ال بارسا
منفوریان مطمئن باش با این کار ها محبوب که نمیشی هیچ منفورتر هم میشی
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۵:۰۶
پاسخ
5
8
amir
خدا میدونه منصوریان وقتی داشته با این بچه حرف میزده چقدر جو گیر شده بوده و چقدر لاف زده
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۵:۰۲
پاسخ
14
35
دختر پرسپولیسی
پشیمون میشه مثل بختیار ، ارش افشین ..
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۲:۳۲
پاسخ
16
29
مسعود گل باشی
مثل ساسان انصاری مثل اوکراینیا مثل سروش رفیعی مثل رضاییان مثل علیپور مثل نریمان جهان مثل کرملاچعب و ...
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۸:۲۶
11
7
سجاد
خوش اومدی پسر امیدوارم روزای خوبی برا خودت و تیم رقم بخوره
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۲:۰۱
پاسخ
13
17
Es
سلام این رو هم مثل بقیه خراب کن. کسی نیست به داد ما برسه؟با ما شما رو نمی خوایم آقای منصوریان بروووووووو
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۴:۵۵
پاسخ
11
34
پرسپولیس قهرمان
برنگردی لیگ یک صلوات
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۷:۴۰
پاسخ
13
32
امیر
سیصد میلیون یه مقدار زیاد نیست؟! لابد وقتی بیست و دو سه ساله شد چار میلیارد باید بدیم بهش..البته اگه ترانسفر نشه.. واقعا بازیکن خوبیه و امیدوارم تواناییاش رو اثبات کنه،، به امید ترانسفرش به اروپا
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۷:۱۶
پاسخ
10
54
فرح
آقای گل باشی شما سواد داری بسه برامون!! 100 میلیون فقط پول رضایتنامه هستش 300 میلیون هم به خودش میدن سرجمع می شه 400 میلیون برا بازیکن 17 ساله لیگ یکی!!!
۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۲۴:۳۸
6
11
مسعود گل باشی
نوشته 100 میلیون چرا شماها سواد ندارین؟
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۷:۴۱
16
6
احسال
400 میلیون همین سال اول دادید !!! احتمالا باید یکسال دیگه بمونه تا بتونید ترانسفر کنید ، یعنی 400 دیگه بیا روش ، میشه 800 میلیون !!! بعدا هم بخواین ترانسفر کنین ( تازه اگه شانس بیارین ) ، فوقش بهتون 2 میلیارد بدن ( فرض محال ) ، از این دو میلیارد ، 800 میلیون که قبلا رفته ، 300 میلیون هم (15درصد) باید حق ترانسفر بدید به ایرانجوان ، کلا تهش می مونه واستون 800 میلیون تومن !! این همه سر و صدا واسه 800 میلیون !!!! گرون خریدید ، بازار رو خراب نکنید استقلالی های عزیز و جدیدا سپاهانی ها که دارن فعال میشن ... بازیکن به قیمت بخرید ، و همچنین پرسپولیس که توی قضیه منشا ، نباید گرون می خرید
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۵:۰۴
پاسخ
33
50
امیر
آقای دانشمند شما یه ذره فکر کن خودت میگی دوسال بازی میکنه اونوقت این دوسال سودآوری برای باشگاه نداره؟؟؟ قراره توی این دوسال بشینه خونشون تخمه بشکنه؟؟؟ قرار نیست بازی کنه؟؟؟ در ضمن کی گفت حتما قراره ترانسفر بشه؟؟؟ اصلا شما چیزی از اقتصاد میدونی اصلا شما قدرت جمع و تفریق کردن داری؟؟؟!!!
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۴:۰۵
12
9
چهار دربی پشت هم
اینا خودشون پیشنهاد می کنند به استقلال بیان بعضیها میگن ن ای قلب شنیدیم....احتمالا با ندای جیب اشتباه شده
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۳:۰۹
پاسخ
33
58
فرح
الان شما فکر می کنید به یه بچه 17 ساله پول کمی دادین!!؟! 300 میلیون برا بازیکن لیگ یک که 17 سالشه پول کمیه به نظر شما الان قائدی به ندای قلبش گوش داده اومده استقلال یا ندای پول و جیب!!!!
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۷:۳۵
9
21
ALIREZA
بهتره میگفت با مشاهده کامل از لیست برانکو و اینک برانکو 3تا از بازیکنای لیستشو گرفته بود فقط تونستم تورو تواون لیست ببینم ک گرفتمت ولی ما بوشهریا میدونیم مهدی دلش با کدوم بود
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۲:۲۹
پاسخ
33
64
پژولی
تو بوشهری نیستی . تمام بوشهریا استقلالی هستن
۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۱:۲۴
20
15
reza
آره درست مثل بیرانمند و امیری که با ندای قلب اومدن!!!!!!!
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۳:۱۳
16
12
فرهاد
حیف شد عمر فوتبالیش.اما ایشالله بره کشورهای عربی باز به خواستش که پوله برسه
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۷:۲۱
پاسخ
36
65
عشق =پرسپولیس + منچستر یونایتد
برنامه ریزی قبلی از رو دست برانکو
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۵:۴۹
پاسخ
40
66
شاهو۶۶
منصوریان خطاب به قائدی:عزیزم نگران سکونشینی نباش!!!پس نگران چی باشه جناب فیلسوف؟ بازیکن جوان رسمأبه فنارفت مثل میعادیزدانی وامثالهم
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۴:۵۲
پاسخ
48
84
سیران
میعاد یزدانی 26 سال داره عامو
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۷:۲۷
13
16