گلایه سرمربی پرسپولیس به انصاری‌فرد بابت محرومیت‌ها/ درخواست کالدرون برای پرداخت حقوق بازیکنان

گلایه سرمربی پرسپولیس به انصاری‌فرد بابت محرومیت‌ها/ درخواست کالدرون برای پرداخت حقوق بازیکنان

5763
17:52
18 مهر 1398
نشست مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با گابریل کالدرون برگزار شد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس طبق روال گذشته و هفتگی، نشستی با گابریل کالدورن سرمربی تیم در باشگاه داشت.

در این جلسه که حدود نود دقیقه به طول انجامید، درباره مسایل مرتبط با تیم صحبت شد. کالدورن در آغاز نشست، مراتب ابراز همدردی خود با باشگاه و خانواده زنده یاد جعفر کاشانی را اعلام داشت و عنوان داشت با توجه به سفر به قطر نتوانستم در مراسم یادبود شرکت کنم.

کالدرون درباره وضعیت کنونی تیم گزارشی را ارایه کرده و ابراز امیدواری کرد پرسپولیس با استفاده از فرصت ها بتواند در بازی‌های باقیمانده نتایج بهتری گرفته و انتظارات هواداران را برآورده کند.

کالدرون گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و ما برای تکرار قهرمانی‌ها فقط یک انتظار داریم و آن وجود شرایط برابر و عادلانه برای رقابت است. امیدوارم اینطور نباشد که چون پرسپولیس سه دوره متوالی قهرمان لیگ شده، فشارهایی روی تیم ما وجود داشته باشد.

کالدرون در این جلسه مراتب ناراحتی و گلایه خود از احکام صادر شده و محرومیت‌ها را اعلام داشت و تاکید کرد این محرومیت ها به تیم ما آسیب می‌زند و ضمن احترام به مسوولان انتظار داریم رویه برای همه تیم ها یکسان باشد.

کالدورن درباره موعد بعدی پرداخت مطالبات بازیکنان هم با  انصاری فرد صحبت کرد و انصاری فرد اعلام کرد: ما پیگیر آن هستیم که هرچه زودتر پرداختی دیگری به اعضای تیم داشته باشیم.

گابریل کالدرون بار دیگر به مدیرعامل باشگاه گفت: برای من اولویت در پرداخت مطالبات و حقوق، بازیکنان و اعضای کادر تیم است؛ نه خودم. 

در این جلسه مدیرعامل پرسپولیس درباره برخی مسایل و برنامه‌های پیش رو با کالدرون صحبت کرد و  هماهنگی‌های لازم انجام شد.

انصاری فرد این جلسه را خوب ارزیابی کرده و بر حمایت همه جانبه باشگاه از سرمربی تیم تاکید کرد.

4416

نظرات کاربران
iman
یکی به این کالدرون بگه یه چیزی در مورد اعتراض های زیاد تو ایران شنیده اما نه این قدر دیگه داداش به خودت رحم کن.
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۰:۲۱
پاسخ
50
61
پرسپولیسی
شجاع رو فقط به خاطر فشار تیم های دیگه محروم کردن و حقش نبود
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۹:۲۲
پاسخ
70
43
تراختور پنجمین تیم پرطرفدار جهان
بابا تیمی که میزان دوندگی اش از رئال و بارسلونا و کل تیم های لیگ قهرمانان اروپا بیشتر است دستمزدش را پرداخت کنید ....اقا دقت کردید مصاحبه های کالدرون از مصاحبه های دبیرکل سازمان ملل بیشتر هست ‌.پیروزی خدا خیرتان دهد این را خوب اوردید تا در این اوضاع حداقل با حرف هاش اسباب خنده و سرگرمی جور شود
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۷:۳۵
پاسخ
82
44
تنها افتخارم ده دقیقه قهرمانی
ما نفهمیدیم این تیم شما بلاخره پنجمین تیم پرطرفداره یا بعد منچستر اوله؟؟؟
۱۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۷:۱۲
2
24
حسن
خطاب به پرسپولیس یونایتد اگه مشق هات رو درست نوشته بودب الان من به این که مصاحبه رو مساحبه نوشتی نمی خندیدم! تو یه چیز به این سادگی رو هم بلد نیستی بعد با هوادار تیم پنجم دنیا کلکل میکنی؟ اصلا خدا رو شکر که از ما بدت میاد...
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۳:۲۷
1
14
پرسپولیس یونایتد
تیم پنجم که بعد منچستر اوله .. این مساحبه نبود... گفتگو با مدیر تیم بود رسانه ای شد
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۴:۳۷
33
45
RED MRE:مطمئن به پوکر قهرمانی و سوختن مثلث ژاپنی
هرچند که ما تو این چندسال به حضور توصدر جدول از اول فصل بدجوری عادت کردیم ولی اینطوری قهرمان شدنم یه تجربه جدیده ومتفاوته ولذت خاصی هم داره.
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۸:۲۰
پاسخ
30
66
شازده آبی
چقد پولکیه، مقایسه کنید با استرا و یا ویلموتس ک اصن درباره مسایل غیرفوتبالی حرفی نمیزنن. . . . ایشون هم فقط بخاطر مسایل مالی اومده پیروزی،
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۷:۳۹
پاسخ
79
28
ابتین
متن خواندی بادقت گفته حقوق بچه هارو خواسته
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۵:۵۶
6
21
ایوب عشقپولیسی از خنج
الان باید خدمت شما عرض کنم اینکه آقای کالدرون دنبال حق و حقوق بازیکنا و کادرش هست به شما چه ربطی داره ضمنن اگه درست و با چشم باز صحبت هاشو خونده بودی شاید متوجه میشدی ک گفته مهمتر از خودم بازیکنا و کادرم هستن نه خودم... شما هم فقط میخواین یه حرفی زده باشین اره؟
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۸:۴۱
6
15
فتل
مشکل گلزنی حل بشه وترکیب ثابت بمونه تیم رو روند خوبش میاد .پرسپولیس عشق است.
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۴:۵۰
پاسخ
15
53
عشقممم نیمار
اخخخه...اصا میخاید ک کمیته انضباطی..نام شیش_پولیس از محرومیت ها و صادر کردن احکام جریمه و محرومیت .‌حذف کنه و ازادانه هرکاری میخاید کنید و هر تخلفی کنید و هیچکی ب کارتون نداشته باشه ؟؟ میخاید؟؟ :-P شما ها دیگ کی هستید ؟؟ :-P..سه فصل ک کمیته انضباطی باهاتون مهربون بود و بارها باید بازیکنانتون محروم میشدن ولی نشدن تا قهرمانیای جعلی ب وجود بیاد :-P
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۸:۳۸
پاسخ
51
32
...
اگه امسال هم قهرمان بشیم واقعا دیگه نمیدونم چی میخوای بگی؟؟!! البته از نظراتت معلومه که بیشتر برای ابراز وجود و خالی کردن فشارهای عصبی داری این حرف ها رو میزنی. آخر فصل می بینمت!!
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۸:۰۷
16
1
ایرج
من استقلالیم ولی خدایی برانکو کجا اشون کجا جای این که تمرکزش رو بزاره رو تیم همش مصاحبه همش شکایت برانکو از پنجره تیمش محروم شده بود تا فینال رفت شما هر بازی هم بردی یک گله بود وعده فقط دادی
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۷:۵۲
پاسخ
42
20