گلزن‌ترین مدافع لیگ چه کسی بود؟

گلزن‌ترین مدافع لیگ چه کسی بود؟

13137
12:38
20 خرداد 1398
پورقاز و گولسیانی گلزن‌ترین مدافعان لیگ بودند.

به گزارش وبسایت نود، روز قبل سپاهان قرارداد عزت‌ پورقاز را تمدید کرد. پورقاز علاوه بر اینکه فصل گذشته در کارهای دفاعی نمایش مطمئنی داشت، یک آمار ویژه هم ثبت کرد. پورقاز در لیگ هجدهم بیشتر از همه فصل‌های قبلی دوران فوتبالش گل زد و گلزن‌ترین مدافع لیگ هجدهم شد. سومین گلزن برتر سپاهان در فصل قبل، عزت پورقازی بود که پنج گل برای این تیم به ثمر رساند. البته پورقاز این عنوان را مشترک با مدافع نساجی کسب کرد. جورجی گولسیانی هم به اندازه پورقاز گل زد و بهترین گل نساجی در این فصل بود. با این تفاوت که پورقاز هیچ کدام از 5 گل‌اش را از نقطه پنالتی به ثمر نرسانده بود، ولی سه گل از پنج گل گولسیانی سهم پنالتی‌ها بود. گولسیانی در بازی با پرسپولیس، پارس‌جم و فولاد از نقطه پنالتی گل زده بود.

در بین مدافعان کناری هم وریا غفوری و دانیال اسماعیلی‌فر بهترین آمار را داشتند. هر دو بازیکن 4 گل در این فصل به ثمر رساندند. البته 3 گل از 4 گل وریا در مسابقاتی به ثمر رسید که او به عنوان وینگر بازی می‌کرد؛ نه دفاع راست. دانیال اسماعیل‌فر هم نیمی از چهار گلش را به عنوان هافبک کناری به ثمر رساند.

14001

نظرات کاربران
هتریک قهرمانی کابوس آبیایی
6تایی ها سکوت 6پاهان و 6تقلال
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۸:۰۸
پاسخ
19
22
سپاهان یعنی هویتم
خدایی من اگه سه دفعه از یه تیم ۴تایی شده بودم ترجیح میدادم اصن این یه ۶رو کلا نگمم
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۳:۵۳
9
18
علیرضا م.
سپاهان امسال حتی اگر 2 تا از پنالتی هایی که خراب کرد رو گل می کرد قهرمان بود، با وجود تمام اتفاقاتی که افتاد. حیف شد
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۳:۵۴
پاسخ
10
24
عشقممم نیمار
باز ک‌نماینده ای از شیش_پولیس نیس !! :-) خوشم میاد ک با این امار ..مشخص میشه ک‌ چ‌کسانی شیش_پولیس ب زور قهرمان لیگ‌ و‌ حذفی کردن :-P
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۲:۰۴
پاسخ
187
52
نساجی کبیر
شما دارین این حرف ها رو از سوزش خودتون می زنید....
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۴:۴۶
5
8
میثم
نوید سپاهانی شش تایی شدنتون یادت رفته
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۳:۴۰
8
18
نوید سپاهانی
یعنی خوشم میاد تو این جماعت پرسپولیسی یه استقلالی با تعصب مثل تو هست که یه تنه جواب۴پولیسی های که ماهم ۳ بار چارتایی اش کردیمو میده دمت گرم
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۲:۴۱
57
41
حمید رضا 6
بسوز که بد داری میسوزی
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۱:۲۳
15
42
سلطان
از عشق نیمار بودنت معلومه طرفدار فوتبالیست هستی تا بازی فوتبال!!!!! فوتبال یه بازی تیمی هست و برنده تیمی که بصورت گروهی بازی میکنن میشه. نمونش تیم آرژانتین با اون همه ستاره و ابر ستاره ای بنام مسی همیشه ناکام بوده. و یه نمونه دیگه همین نیمار تا زمانی که تو بارسا بود مخوف ترین مثلث خط حمله دنیا رو تشکیل میداد اما زمانیکه جدا شد هم بازیش افت کرد و هم از فوتبال به بهونه های مختلف فاصله گرفت.
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۸:۰۹
13
51
صابر666666
امسال بهترین خط حمله و بهترین خط دفاع نبودیم ولی قهرمان شدیم که نشان از بی عرضگی سایر تیمها داره که در فصل بد ما هم حریفمون نشدن . حتی سپاهان هم قادر نبود . شماها که در حد سهمیه بودین .
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۴:۵۷
20
50
ارتش سرخ
شما خودتا با این امارها سرگرم کن حق داری چیزی واسه دلخوشی نداریدماهم میریم واسه پوکر قهرمانی
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴:۳۴
16
47