گل‌محمدی: بعید است نفت تهران در لیگ یک شرکت کند و در آستانه نابودی است

گل‌محمدی: بعید است نفت تهران در لیگ یک شرکت کند و در آستانه نابودی است

1427
10:54
19 مرداد 1397
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: با اتفاقاتی که پیش آمده بعید می‌دانم تیم نفت تهران در هفته اول لیگ دسته اول به میدان برود.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: با اتفاقاتی که پیش آمده بعید می‌دانم تیم نفت تهران در هفته اول لیگ دسته اول به میدان برود.

به گزارش وبسایت نود،‌ رضا گل‌محمدی درباره آخرین وضعیت باشگاه نفت تهران در آستانه آغاز مسابقات لیگ دسته اول فوتبال اظهار داشت: با وجود یک سال پیگیری‌های من و نامه‌های متعددی که به هیئت واگذاری و وزارت نفت فرستادم، به دلیل اینکه اسناد و مدارک واگذاری باشگاه به خریداران واگذار نشد، تیم نفت به لیگ دسته اول سقوط کرد. همان زمان مکاتبه‌‌ای انجام دادیم و به دوستان اعلام کردیم مانند هر رشته دیگری، تکلیف تیم و اعضای نفت را هر چه سریع‌تر مشخص کنید، اما متأسفانه هیچ اقدامی از سوی مسئولان صورت نگرفت.

وی افزود:‌ سه نامه به وزرات ورزش، فدراسیون فوتبال و نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی نوشتم و جلسه‌ای هم در مجلس شورای اسلامی با حضور پیشکسوتان باشگاه نفت برگزار و قرار شد برای ادامه فعالیت باشگاه فکری شود. با وجود این پیگیری‌ها تا این لحظه هیچ اقدامی نشده و هیچ اطلاعی هم به من داده نشده که آیا این تیم در هفته نخست لیگ دسته اول شرکت می‌کند یا نه، اما با توجه به شرایط موجود بعید می‌دانم این اتفاق رخ دهد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه با این وضعیت یک سهمیه استان تهران در لیگ دسته اول خواهد سوخت، گفت: متأسفانه باشگاه نفت با بی‌ملایمت‌هایی که به آن شده نابود می‌شود و با پیگیری‌های من، سازمان لیگ اعلام کرده در صورت عدم شرکت تیم نفت در مسابقات،‌ این تیم را از جدول کنار خواهد گذاشت و این یعنی نابودی این باشگاه. در این خصوص مسئول را کسانی می‌دانم که با وجود پیگیری‌هایی که ما انجام دادیم تکلیف را مشخص نکردند. متأسفانه این آقایان نه خودشان سرپرستی باشگاه را بر عهده گرفتند و نه آن را به متقضایان دیگر واگذار کردند.

گل‌محمدی عنوان کرد: گزارش این اتفاقات را به محمدرضا داورزنی (معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان) هم فرستاده‌ام. از این بیشتر هم کاری از دستم بر نمی‌آمد. در تمام محافل از مسئولان خواهش کردم تصمیمی بگیرند، اما ظاهراً عدم تصمیم‌گیری مناسب در وزارت نفت باعث شد این تیم ریشه‌دار از بین برود.

 

1004

نظرات کاربران
عماد
سید جلال حسینی وریا غفوری وحید امیری پورعلی گنجی کمال کامیابی نیا علیرضا بیرانوند اینا اسامی تیم ملی نیستناااا همین 3/4سال پیش اعضای تیم نفتو تشکیل داده بودن
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۷:۴۷
پاسخ
0
11