گل‌محمدی: خانزاده،قاضی و گردان از پدیده جدا شده‌اند

گل‌محمدی: خانزاده،قاضی و گردان از پدیده جدا شده‌اند

5475
19:50
27 خرداد 1397
سرمربی جدید پدیده گفت: تمام تلاش خود را می‌کنیم تا فصلی شیرین را رقم بزنیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی جدید پدیده گفت: تمام تلاش خود را می‌کنیم تا فصلی شیرین را رقم بزنیم.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت باشگاه پدیده خراسان، یحیی گل‌محمدی در نخستین جلسه تمرینی تیمش در مشهد برای حضور در لیگ برتر هجدهم اظهار کرد: خوشحالم که فرصتی فراهم شد تا در لیگ برتر هجدهم در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) کار کنم. امیدوارم که بتوانیم در کنار هم و با همدلی مثال‌زدنی موفق باشیم و فصلی خوب را رقم بزنیم.

وی در خصوص فعالیت پدیده در بازار نقل و انتقالات افزود: بنا داریم تا لیگ هجدهم به بهترین شکل ممکن و با تلفیقی از جوانان و باتجربه‌ها روانه مسابقات شویم. به جز خانزاده، عباسیان، شهاب گردان و احتمالا محمد قاضی که از پدیده جدا شده‌اند، سعی کردیم باقی بازیکنان جوان و باتجربه پدیده را حفظ کنیم.
وی ادامه داد:در همین رابطه نیز تاکنون محمد ناصری و مسعود ریگی را جذب کرده‌ایم و بازیکنان بعدی هم که جذب شوند، بدون شک از بازیکنان جوان فوتبال ایران خواهندبود.

گل‌محمدی در خصوص برگزاری اردوی برون‌مرزی تیمش نیز گفت: بنا داشتیم که اردوی آماده سازی خود را در ترکیه برگزار کنیم، اما با توجه به افزایش قیمت دلار احتمالا این اردوی خارجی منتفی خواهدشد. باید در این خصوص جلساتی را برگزار کنیم تا به نتیجه نهایی در این رابطه برسیم.اگر اردوی خارجی فراهم نشود قطعا به تهران می رویم ودر آنجا چند بازی تدارکاتی را برگزار خواهیم کرد.

سرمربی جدید پدیده گفت: کسانی‌که من را می‌شناسند، می‌‌دانند که از کار کردن با بازیکنان جوان لذت می‌برم و امیدوارم که بتوانیم در پدیده نیز به این مهم دست یابیم و بازیکنان جوانم از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنند.
گل محمدی ادامه داد:تیم پدیده نماینده فوتبال شرق کشور است و امیدوارم برای رضایت هوادارانمان بتوانیم با تلاش و کوشش نتایج خوبی را کسب کنیم.
وی اظهار کرد: مردم مشهد و خراسان لایق بهترین ها هستند و در حوزه فوتبال نیز امیدوارم همه در استان خراسان رضوی و مشهد با همدلی ،دست به دست هم دهند و از پدیده حمایت کنند تا با نتایج خوب بتوانیم نشاط را در بین مردم و هواداران افزایش دهیم.

 

1004

نظرات کاربران
عشق است پرسپولیس
خانزاده باس بیاد پرسپولیس
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۱:۲۳
پاسخ
14
12
jd.dri
میدونم که انشاءالله موفق میشی ... البته اگه بی سوادها بزارن ....
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۶:۵۸
پاسخ
5
21
میلانیست
مدافعی مطمئن درکنار سیدجلال...
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۰:۱۵
پاسخ
5
20