گل‌محمدی: می‌خواهیم با قدرت صعود کنیم

گل‌محمدی: می‌خواهیم با قدرت صعود کنیم

609
11:54
16 فروردین 1395
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: فردا بازی مهمی با بنیادکار داریم و ما می خواهیم با نهایت استفاده از میزبانی، صعود مقتدرانه داشته باشیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: فردا بازی مهمی با بنیادکار داریم و ما می خواهیم با نهایت استفاده از میزبانی، صعود مقتدرانه داشته باشیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار با بنیادکار ازبکستان گفت: سال نو را به مردم تبریک می‌گویم فردا یکی از بازی‌های حساس گروه ما انجام می‌شود. دو تیم در بازی قبل خوب بازی کردند و بازی تاکتیکی و فنی خوبی را به نمایش گذاشتند و تیم‌هایی که در گروه ما هستند در یک سطح هستند و آنچه تیم‌ها را متمایز می‌کند این است که از فرصت ‌ها استفاده کنند.

سرمربی ذوب‌آهن تاکید کرد: فردا روز خیلی مهمی برای ماست و بازیکنان با انگیزه بالایی تمرین کرده‌اند و از این بابت خیلی خوشحالم و به تیمم امیدوارم. گرفتن سه امتیاز هدف اصلی ماست. می‌خواهیم از امتیاز میزبانی خود استفاده کنیم و یکی از مدعیان صعود گروه باشیم. مقابل تیم فنی و با کیفیتی بازی داریم و انتظار داریم مقابل هواداران و با حمایت آنها بتوانیم بازی قابل قبولی را به نمایش بگذاریم.

گل‌محمدی در مورد اینکه در خط حمله ذوب آهن خیلی موفق عمل نکرده است و دلیل این مساله چیست، گفت: هدف اصلی هر تیمی این است که اول گل نخورد و بعد هم گلزنی کند و از موقعیت‌ها استفاده کند. در سه بازی گذشته فقط یک گل زده‌ایم و فرصت‌سوزی کرده‌ایم و خیلی راحت موقعیت‌ها را از دست دادیم. عملکرد خوب در خط دفاعی به ما خیلی کمک کرده است که با یک گل زده مدعی صعود باشیم. مهم این است که اول گل نخوریم. در سه بازی گذشته فقط یک گل زده‌ایم اما در بازی‌های آینده مطمئنا بهتر می‌توانیم از فرصت‌ها استفاده کنیم و گلزنی کنیم.

وقتی از سرمربی ذوب آهن در مورد شایعه حضور رضا شکاری در تیم لستر سیتی سوال شد مسئول برگزاری مسابقه اجازه طرح این سوال را نداد و گفت این مساله مربوط به دیدار فردا و لیگ قهرمانان نیست و خود گل‌محمدی هم تمایلی به پاسخ به این سوال ندارد.

 

2051

نظرات کاربران