گل محمدی:حضور پر شور هواداران دلگرمی خوبی به ما خواهد داد/ بازی حساسی مقابل ذوب‌آهن داریم

گل محمدی:حضور پر شور هواداران دلگرمی خوبی به ما خواهد داد/ بازی حساسی مقابل ذوب‌آهن داریم

912
13:54
08 آبان 1396
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: می‌دانیم که ذوب‌‌آهن تیم پر مهره و کاردفنی خوبی دارد و یکی از مدعیان قهرمانی می‌تواند باشد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: می‌دانیم که ذوب‌‌آهن تیم پر مهره و کاردفنی خوبی دارد و یکی از مدعیان قهرمانی می‌تواند باشد.

به گزارش وبسایت نود، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی تراکتورسازی - ذوب‌آهن، اظهار داشت: روز مربی را به تمام مربیان کشور تبریک می‌گویم، مربیانی که با زحمات خود بازیکن‌سازی می‌کنند. در مورد بازی هم باید بگویم، فکر می‌کنم بازی حساسی در پیش داریم، حساسیتی که برای هر دو تیم خواهد بود.

وی افزود: ذوب‌آهن تیمی پرمهره و با کادر فنی توانمند است که می‌تواند یکی از مدعیان قهرمان باشد. ما به‌خاطر مصدومیت‌ها یکسری کمبود هم داریم و به همین خاطر فکر می‌کنم روز سختی در پیش خواهیم داشت، اما تلاش می‌کنیم که این بازی را ببریم و سه امتیاز را بگیریم. در این شرایط چیزی که برای ما اهمیت دارد و باعث دلگرمی می‌شود، حضور هواداران است که کمبودهای ما را جبران می‌کنند. از آنها می‌خواهیم مثل همیشه حمایت همه‌جانبه‌ای داشته باشند. امیدوارم بازی خوبی ارائه کنیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی به گلایه از وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز پرداخت و یادآور شد: در چند وقت اخیر مشکلاتی پیش آمده است. چمنی که ورزشگاه یادگار امام (ره) دارد، واقعاً چمن خوبی نیست. با وضعیتی که این چمن دارد، انجام یک بازی روی زمین و تاکتیکی خیلی سخت می‌شود. این موضوع باعث می‌شود بازی‌های خانگی سختی داشته باشیم. انتظار داشتیم وضعیت چمن ورزشگاه بهتر از این باشد، اما فکر می‌کنم بی‌توجهی زیادی به این چمن شده است. همچنین به ما خبر دادند که یک تیم لیگ یکی می‌خواهد فردا در آنجا تمرین می‌کند و چهارشنبه بازی. چمن ورزشگاه یادگار امام (ره‌) کشش این تمرین‌ها و بازی‌ها را ندارد.

گل‌محمدی ادامه داد: دوستان فراموش نکنند که ما چند ماه بعد باید در ورزشگاه یادگار امام (ره) در آسیا بازی کنیم. اگر شرایط این طور پیش برود کارمان سخت‌تر خواهد شد. ورزشگاه اختصاصی خودمان چمن بهتری دارد، اما چون این استادیوم به‌خاطر تعمیرات استفاده نمی‌شد و با توجه به فشارهایی که سال قبل روی آن بوده، خراب شده است. باید یک تشکر ویژه از مسئولان سپاه عاشورا برای زمین چمن‌شان و اختصاص آن به تراکتورسازی داشته باشم. اگر این همکاری نبود، ما نمی‌دانستیم تراکتورسازی را در کجا تمرین بدهیم. آنها همکاری صمیمانه‌ای با باشگاه تراکتورسازی داشتند.

وی خاطرنشان کرد: تنها چیزی که در این شرایط به ما آرامش و روحیه می‌دهد، حضور هواداران است که امیدواریم شرمنده آنها نشویم. در این شرایط، کادر فنی، بازیکنان و دیگر عوامل باشگاه تلاش می‌کنند. ما نمی‌گذاریم تراکتورسازی زمین بخورد و تا جایی که می‌توانیم آن را سرپا نگه می‌داریم. مسئولان هم باید به این موضوع اهمیت بدهند و تلاش کنند. ما مشکلات زیادی در رابطه با بدهی بازیکنان داشتیم. حدود 7، 8 میلیارد تومان بدهی بازیکنان خارجی را پرداخت کردند. از آقای آجورلو می‌خواهم یک تشکر ویژه داشته باشم. اگر او نبود، مشخص نبود که چه بلایی سر تراکتورسازی می‌آمد. او توانست درآمدزایی کرده و مشکلات را حل کند. فقط و فقط آجورلو بود که می‌توانست این کار را بکند و از او تشکر می‌کنم. هر کس که تراکتورسازی را دوست داشته باشد، باید از آجورلو تشکر کند.

سرمربی تیم تراکتورسازی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه «آیا پنجره نقل‌وانتقالاتی تراکتورسازی در نیم‌فصل باز می‌شود یا خیر؟»، گفت: قطعا پنجره نقل‌وانتقلات ما باز می‌شود و ما رفع محرومیت می‌شویم. در این مورد شک نداشته باشید که می‌توانیم بازیکنان مدنظرمان را در نیم‌فصل جذب کنیم.

گل‌محمدی در ادامه با سوال خبرنگاری مواجه شد که به او گفت؛ «قلعه‌نویی سال گذشته سرمربی تراکتورسازی بود و بازیکنان شما را به‌خوبی می‌شناسد، آیا در این خصوص با بازیکنان‌تان صحبت نکردید؟»، وی در این‌باره تصریح کرد: این بازی خودش استرس زیادی دارد. مایل نیستم در این مورد با بازیکنان صحبت کنم. طبیعت فوتبال این است که وقتی شما مقابل یک تیم قوی قرار می‌گیری، با انرژی زیاد بازی کنی و خودت را نشان بدهی، اما این شاید خودش موجب استرس شود. آقای قلعه‌نویی در تراکتورسازی خیلی زحمت کشیده و دشواری‌های زیادی را تحمل کرده است. هواداران هم می‌خواهند شان و شخصیت مربی که در تیم‌شان زحمت کشیده را حفظ کنند تا به‌جز تشویق و احترام، چیز دیگری نباشد. او زحمت زیادی کشیده است. دوست دارم از لحاظ فنی بازی خوبی باشد تا هوادارانی که وقت می‌گذارند و بلیت می‌خرند، از بازی لذت ببرند. همه هدف‌مان همین است و هدف دیگری نداریم. دوست داریم هواداران در پایان بازی شاد از ورزشگاه خارج شوند. البته با چمنی که ورزشگاه یادگار امام (ره) دارد، خوش‌بینانه نیست در این چمن فوتبال خوب ارائه کنیم، چون این اجازه را به ما نمی‌دهد، اما تا جایی که می‌توانیم تلاش می‌کنیم فوتبال خوبی ارائه بدهیم و با دست پر از زمین خارج شویم.

وی در مورد بازیکنان غایب تیم تراکتورسازی در دیدار مقابل ذوب‌آهن گفت: بازیکنان مصدوم ما شرایط بازی در 90 دقیقه را ندارند. آنها در هفته گذشته در تمرینات گروهی بودند، اما اینکه بخواهند به‌عنوان بازیکن اصلی به میدان بروند یا خیر، جای سوال دارد. محروم نداریم، اما مصدومان‌مان واقعاً زیاد است که این موضوع کار ما را سخت می‌کند. البته اینکه می‌گویم محروم نداریم، یعنی بازیکنی نبوده که کارت زرد یا قرمز بگیرد. محرومیت کیانی انضباطی است و دو ماه نمی‌تواند بازی کند. نصرآزادانی هم مشکلی ندارد و می‌تواند بازی کند.

سرمربی تیم تراکتورسازی با اشاره به پیگیری‌های این باشگاه برای تعلیق محرومیت مهدی کیانی، خاطرنشان کرد: باشگاه پیگیری‌های لازم را در این خصوص می‌کند. همه تلاش‌مان را می‌کنیم که کیانی رفع محرومیت شود.

گل‌محمدی درخصوص وضعیت مهدی شریفی که سرباز تراکتورسازی است، گفت: در مورد شریفی ما به سپاهان نامه زدیم و جوابی که دادند، گفتند به شریفی نیاز داریم و کرانچار قبول نکرده که او در تراکتورسازی بماند. شریفی قطعاً در نیم‌فصل از تراکتورسازی جدا خواهد شد.

وی در واکنش به این مسئله که گفته می‌شود مصدومیت‌های بازیکنان تراکتورسازی به‌خاطر مشکلات جسمانی آنهاست، تصریح کرد: ما در بازی‌های قبلی در دقایق پایانی گل می‌زنیم و این نشان می‌دهد که از لحاظ جسمانی بازیکنان شرایط خوبی قرار دارند. البته بازیکنان ما خسته هستند و امیدوارم این خستگی خودش را فردا نشان ندهد. ما بازیکنان جوانی داریم و تمام تلاش‌شان را می‌کنند که با اراده خود مشکلات را حل کنند.

سرمربی تیم تراکتورسازی ادامه داد: به هواداران می‌گویم که بازیکنان ما همه تلاش‌شان را کرده و با تمام توان در زمین حضور پیدا می‌کنند. این بچه‌ها مایه افتخار ما هستند و امیدوارم همین روند را ادامه بدهند تا با اراده‌شان مشکلات را برطرف کنند.

گل‌محمدی در واکنش به صحبت‌هایی که در مورد حضور بازیکنانی مانند علیرضا بیرانوند در تراکتورسازی مطرح می‌شود، تصریح کرد: تا کنون هیچ صحبتی از طرف ما و باشگاه با این بازیکنانی که شما گفتید، نشده است. تاکنون با هیچ بازیکنی به‌عنوان سرباز حرف نزدیم.

20441

نظرات کاربران
اوجان
تراکتور قهرمانانه
۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۷:۳۲
پاسخ
4
25
Mtttt
واقعا باید یه برنامه ریزی دقیق بشه که بازی های حساس حداقل در روز های تعطیل انجام بشه،اخه سه شنبه ساعت سه بعد از ظهر شد برنامه ریزی؟؟؟ولی هواداران تراکتور باز هم تیمشون رو تنها نخواهند گذاشت
۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۷:۵۳
پاسخ
4
26
اهرلی تراختور عشقی
ماشالله حاج یحیی
۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۳:۳۵
پاسخ
3
26