گل‌محمدی: انتظار شکست را نداشتیم/ به خاطر جوراب در کار ما اخلال ایجاد شد

گل‌محمدی: انتظار شکست را نداشتیم/ به خاطر جوراب در کار ما اخلال ایجاد شد

5248
19:46
24 مهر 1398
سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو انتظار نداشته تیمش در جام حذفی برابر نفت مسجد سلیمان شکست بخورد.

به گزارش وب‌سایت نود، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو در نشست خبری بعد از شکست یک بر صفر تیمش برابر نفت مسجد سلیمان بیان کرد: نتیجه آن چیزی نبود که انتظارش را داشتیم. در هر صورت جام حذفی، جام کم اشتباه بودن است. یک اشتباه وحشتناک داشتیم و با گلی که خوردیم، جریمه شدیم.

او اضافه کرد: حریف با ۱۰ دفاع منظم و فشرده، کار را سخت کرد. در این مسابقات باید از تک موقعیت‌ها استفاده کنید. در ادامه هم فشار زیادی آوردیم اما نشد که به گل برسیم. فکر می‌کنم بازیکنان تلاش فراوانی کردند، اما نشد. برای نفت مسجدسلیمان آرزوی موفقیت در ادامه راه می‌کنیم.

گل‌محمدی در خصوص شرایط تیمش گفت: در لیگ ایران همیشه وقفه بوده، هست و خواهد بود. این شرایط را همیشه فوتبال ما داشته، به هر صورت روزهای فیفادی است و کاری نمی‌شد کرد. با تیم ملی امید بازی کردیم تا ریتم خوب‌مان را حفظ کنیم. بعد از چند برد، وقتی وقفه به وجود می‌آید، کار سخت می‌شود. باید از این بازی‌ها برای لیگ استفاده کنیم تا نقاط ضعف‌مان را شناسایی کنیم.

سرمربی شهرخودرو خراسان در خصوص داوری مسابقه اظهار کرد: اعتراضم به زود پرچم زدن کمک داور بود. آنچه ما می‌دانیم این بود که باید با تامل بیشتری پرچم زده‌ شود. تیم داوری در مجموع قضاوت خوبی داشت و به مهدوی خسته‌نباشید می گویم.

گل‌محمدی گفت: هنوز برای صحبت درباره آسیا زود است. بازی‌هایی که تا آن موقع در لیگ داریم، به ما کمک می‌کند که نقاط ضعف و قوت خود را بشناسیم.

او تصریح کرد: تمام تیم‌هایی که اینجا مقابل ما بازی می‌کنند، ۱۰ نفره دفاع می‌کنند. خیلی از تیم‌ها هم با وجود دفاع ۱۰ نفره مقابل ما شکست خوردند. در یک بازی می‌توانیم با تصمیمات خوب در حمله، پیروز شویم، اما یک بازی هم حریف بهتر دفاع می کند. انتظار برد پرگل در همه بازی‌هایی که در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار می‌شود اشتباه است.

گل‌محمدی در خصوص تاخیر پیش‌آمده در بازی گفت: این اتفاقات عجیب در فوتبال ایران رخ می‌دهد. نمی‌دانم چه باید بگویم، گفتند گویا به خاطر جوراب این بازی با تاخیر آغاز شد که خب طبیعتا در کار ما هم اخلال ایجاد کرد.

4416

نظرات کاربران
علی
اقای امیر خان یاد بگیر حریف با دفاع منظم و فشرده ولی شما بعد بازی با نفت چی گفتی . بماند که عدالت فوتبال انروز اجرا نشد . اقا یحیی ممنون از نحوه بازیت و تشکر از صحبتت تازه از داور هم تقدیر کرد
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۹:۴۴
پاسخ
5
114
AZADI
یعنی پرسپولیس از اینم کمتر بود خخخ
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۸:۰۳
پاسخ
48
20
TT فراتر از باشگاه ✔
خخخخخ به خاطر دو تا تیکه جوراب اعصاب پیکسوت بیروزیا میریزه بهم عجب :/
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۱:۲۷
پاسخ
89
10
محمدرضا مشهد مقدس
اخراج گل محمدی رو خواستاریم
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۴:۲۳
پاسخ
105
13
شازده آبی
پیروزی از همبن تیم باخت؟؟؟؟ خخخخخخخخ
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۲:۵۵
پاسخ
88
17
arya
و شما از همین پرسپولیس
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۶:۳۱
14
48
Reza
مشکل تیم شهرخودرو فقط اینه که بیش از حد با دفاع و دروازه بان کار میکنن همین باعث میشه که مدام گلای الکی روی اشتباه و سوتی دادن خط دفاع و دروازه بان بخورن.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۶:۰۵
پاسخ
32
24
اولین چاه نفت خاور میانه
عشق است شیران سرزمین من، مسجد سلبمان.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۲:۱۳
پاسخ
31
26
عشق فولاد خوزستان و آژاکس
تیم نفت مسجدسلیمان قویه
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۰:۴۳
پاسخ
29
22
عشقممم نیمار
ی شیش_پولیس رفت بیرون ..:-) احتمال قهرمانی شیش_پولیس در جام حذفی ..کم شد :-)
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۶:۳۶
پاسخ
52
18
امیر
واقعا راس میگه اسمش لیگ برتره در حد لیگ یک برنامه ریزی ندارن این فدراسیون معلوم نیس با این برگزاری های مسابقات چجوری 5 ستاره داره آفرین به این نظم
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۴:۱۰
پاسخ
9
171