گل‌محمدی: ای کاش تاخیر در آغاز لیگ را به باشگاه‌ها اعلام می‌کردند

گل‌محمدی: ای کاش تاخیر در آغاز لیگ را به باشگاه‌ها اعلام می‌کردند

2566
12:46
24 تیر 1398
سرمربی تیم شهرخودرو خراسان گفت: با توافق صورت گرفته میان دو باشگاه شهرخودرو و ذوب‌آهن، این دو تیم در چارچوب دیدارهایی دوستانه به صورت رفت و برگشت در اصفهان و مشهد به مصاف یکدیگر می‌روند.

به گزارش وب سایت نود، یحیی گل‌محمدی در خصوص برگزاری اردوی آماده‌سازی تیمش در تهران برای حضور مقتدرانه در لیگ نوزدهم اظهار کرد: خوشبختانه اردوی خوبی را در طول یک هفته‌ای که در تهران حضور داشتیم، برگزار کردیم که باید از مدیران باشگاه به ویژه حمیداوی مالک باشگاه تشکر کنم. امکانات مناسبی مهیا بود و بازی دوستانه خوبی هم در مصاف با سایپا برگزار کردیم.

وی افزود: در ادامه برنامه آماده‌سازی خود، امروز راهی اصفهان می‌شویم تا به مصاف ذوب‌آهن برویم. دیدار با ذوب به صورت رفت و برگشتی خواهد بود و پس از برگزاری دیدار اول در اصفهان، حریف به مشهد خواهد آمد تا دومین دیدار تدارکاتی شهرخودرو و ذوب‌آهن در مشهد برگزار شود.

سرمربی شهرخودرو خاطرنشان کرد: متاسفانه تنها موضوعی که روی عملکرد ما تاثیر منفی و بدی گذاشته، بلاتکلیفی به وجود آمده در خصوص زمان آغاز مسابقات است. این ناهماهنگی‌ها زیبنده فوتبال ایران نیست، حداقل کاش اگر قرار بود لیگ با چنین تاخیری آغاز شود، پیش از این اعلام می‌کردند تا با آمادگی و اطلاع از این مهم، برای شروع و آماده‌سازی تیم خود، برنامه‌ریزی کنیم.

گل‌محمدی در خصوص ادامه فعالیت شهرخودرو در بازار نقل و انتقالات گفت: هنوز کار ما تمام نشده و به دنبال جذب چند بازیکن دیگر نیز هستیم. تنها بازیکن جذب شده و قطعی خارجی تیم ما چوچو است و بازیکنان خارجی دیگر حضورشان در شهرخودرو هنوز قطعی نیست و باید شرایط فعلی این افراد را بیشتر بررسی کنیم. امیدوارم بتوانیم در ادامه راه، با برطرف کردن نقاط ضعف به بهترین شکل ممکن آماده حضور در لیگ نوزدهم شویم.

2051

نظرات کاربران
حمید
یحیایه عزیز امیدوارم اتقدر عالی باشی که روزی سرمربیه تیم ارتش سرخ باشی . جات همیشه کناره اقا کریم و پرسپولیس خالیه .
۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸:۰۸
پاسخ
5
1
عشقممم نیمار
اخه نمیدونستن ک شیش_پولیس کی میخات اماده کامل بازیا شه :-P
۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۱:۰۲
پاسخ
6
9
علی
کلا ما با برنامه ریزی مشکل داریم فوتبال و فدراسیون تاج که دیگه جای خودش رو داره
۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۶:۳۴
پاسخ
1
13
قرمز بی افتخار
بعله اقایه گل محمدی بالاخره صدا شما هم در اومد خدارو شکر.الان یک ماه هست که داریم میگیم تاریخ رو چرا اعلام نمیکنن اما به نظر یه تیم به اسم پیروزی باید اعلام کنه که چه تاریخی بازی ها شروع بشه اخه نه اینکه دیر تمرین رو شروع کردن باید تیم هایه دیگه هم به خاطر اونا صبر کنن.
۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲:۳۰
پاسخ
17
27
کامران
از نظر هماهنگی که پرسپولیس خیلی از دوچرخه سواران جلوتر هست پس بنظر میاد این تاخیر بیشتر به سود هوچیگران پایتخت هست که مثل هر سال بدون مشکل مالی بازار رو شخم میزنن و مثل آب خوردن فسخ میکنن
۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۹:۳۶
5
6
یک هوچیگر ژاپنی
بابا شما ها دیگه کی هستید؟؟؟ آخه تاخیر چه ربطی به پرسپولیس داره ؟؟؟ بعد از اینکه لیگ 18تموم شد تاج گفت لیگ آینده تا همه امکانات فراهم نباش لیگ و برگزار نمیکنیم،اونموقع هنوز نه رفتن برانکو مطرح بود نه دیر شروع شدن تمرین پرسپولیس،، مراجعه کن به آرشیو 90متوجه میشی نکن اینم هوچیگری جدیدتون؟؟؟؟
۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۹:۱۷
6
5
پرسپولیس کبیر
یحیی جان استقلال اعلام آمادگی کنه انشالاه شروع میشه.بلاخره دوجین بازیکن خریدن نیاز به هماهنگی دارن!!
۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۶:۳۰
پاسخ
45
18
سهیل
دقیقاً
۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۷:۱۹
5
4
قرمز بی افتخار
یعنی خدا شاهده که از پیروزی جمعات پر رو تر خودشونن.والا همه منتظر پروزی هستن عالم و ادم هم میدونن.
۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۹:۳۲
15
32
بوفون
چرا زیبنده فوتبال ما نیست.مگه فوتبال ما گل و بلبل هستش که زیبنده اون نباشه.فساد مالی،عدم ورود بانوان،عجز از برگزاری یک فینال ساده،کارآمدی مدیران،آقای گل محمدی دوست عزیز بسه یا باز هم بگم
۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۶:۳۴
پاسخ
5
25