گل‌محمدی: بازیکنانم تا پای جان تلاش می‌کنند/ از پیشنهاد سرمربی‌گری تیم امید بی‌خبرم

گل‌محمدی: بازیکنانم تا پای جان تلاش می‌کنند/ از پیشنهاد سرمربی‌گری تیم امید بی‌خبرم

1022
13:57
28 فروردین 1398
سرمربی تیم فوتبال پدیده شهرخودرو گفت: به بازیکنانم افتخار می‌کنم، زیرا با وجود مشکلاتی که داشتند، لحظه‌ای از رسیدن به موفقیت دلسرد نشدند.

به گزارش وب سایت نود،  یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم پدیده شهر خودرو در مراسمی که با حضور اعضای این باشگاه و مدیران شهری مشهد برگزار شد، اظهار کرد: از این که تاکنون توانسته‌ایم رضایت مردم خوب مشهد و خراسان را جلب کنیم، خوشحالم. ان‌شاءالله در ادامه هم نتایج خوبی کسب می‌کنیم، اما مهم‌ترین موضوع، برنامه‌ریزی برای آینده است. امکانات فعلی شهر مشهد، برای ژن خوب و استعداد بالای فوتبالیست‌های مشهدی کم است. جا دارد که در این شهر فوتبال‌خیز، بهترین امکانات برای ظهور و رشد استعدادها فراهم شود. بهترین اتفاق همین است که هر روز، زیرساخت‌ها بهتر و بهتر شود.

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو افزود: بازیکنانم با همه سختی‌هایی که این فصل وجود داشت، پا پس نکشیدند و تا آخرین لحظه برای موفقیت تلاش کردند. کار نیمه‌تمامی داریم و ان‌شاءالله با کسب نتایج خوب، به پایانی خوش برسیم. افراد زیادی کنار تیم زحمت کشیدند، کادر فنی خیلی خوبی این فصل داریم، مسؤولان پزشکی و تدارکات هم تلاش فراوانی کردند تا بهترین اتفاقات رقم بخورد.

او درباره شایعاتی مبنی بر انتخابش به عنوان سرمربی بعدی تیم ملی امید کشورمان گفت: فقط در رسانه‌ها چنین مطالبی را دیدم و هیچ صحبتی با من نشده است. برای تیم ملی امید آرزوی موفقیت دارم.

2051

نظرات کاربران
یادگار، دره گرگها
میگم یذره از این تلاش مافوق فضاییتون رو جلو تیم سابق تونم داشتین بد نبوداا راستی احتمالا کسی آمار بازی رودرو یحیی گل محمدی با پرسپولیس رو داره!!! ;-)
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۷:۰۲
پاسخ
25
1
سامر
ما هواداران پدیده تا لحظه اخر تیمو حمایت میکینم که سهمیه لیگ قهرمانانو بگیریم چون لیا قتشو بی چونو چرا دارن با ارزوی موفقیت تیم پدیده شهر خودرو
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۲:۴۵
پاسخ
0
15
عشقممم نیمار
ایکاش مقابل تیم‌ سابقتونم ..با جان دل بازی میکردید :-P
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۳:۳۴
پاسخ
39
0
kamran
بازی کردن هیچ تیمی به اندازه پدیدیه پرسپولیس رو اذیت نکرد ولی میزان سوزش شما باعث میشه این چیزا رو نبینی
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۱:۱۲
0
28