گل‌محمدی: بازی سختی را بردیم و مزد صبرمان را گرفتیم/برد را به حمیداوی تقدیم می‌کنم

گل‌محمدی: بازی سختی را بردیم و مزد صبرمان را گرفتیم/برد را به حمیداوی تقدیم می‌کنم

1713
18:45
17 آبان 1398
سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: بازی سختی را بردیم و برد شیرینی به دست آمد.

به گزارش وب‌سایت نود، یحیی گل‌محمدی بعد از پیروزی تیمش مقابل پارس جنوبی در نشست خبری این بازی اظهار داشت: بازی سختی را بردیم و برد شیرینی به دست آمد. تیم حریف خیلی دفاعی کار کرد. در این بازی ها باید در موقعیت‌ها به خصوص در نیمه اول استفاده کرد تا راحت تر بازی کنیم. در نیمه دوم گل زدیم و گل زیبایی هم به ثمر رساندیم.

وی ادامه داد: بازی حساسی را بردیم. در وجود بچه ها کمی استرس بود چون می خواستیم جزو تیم های بالای جدول باشیم و به همین خاطر کمی بی دقت بودیم. در هر صورت از این 3 امتیاز خوشحایم. از بازیکنانم تشکر می کنم که برای این 3 امتیاز خیلی زحمت کشیدند. از هواداران هم بابت حمایت خوبی که داشتند تشکر می کنم. از سال قبل تا به حال حمایت خیلی خوبی از ما کردند، از این فرصت استفاده می کنم و این برد را به آقای حمیداوی و شرکت شهر خودرو تقدیم می کنم که سختی های زیادی را متحمل شدند.

گل محمدی در خصوص وضعیت مصدومیت فرامرزی هم افزود: امیدواریم برای زانوی این بازیکن مشکلی پیش نیاید. باید یکی دو روز بگذرد و از زانوی این بازیکن عکسبرداری شود.

سرمربی شهر خودرو در مورد اینکه بعد از گل چرا موقعیت‌هایی به دست نیاوردید افزود: ما موقعیت های خوبی در بازی داشتیم اما گل که نزدیم تمرکز از دست رفت. موقعیت 50 درصدی هم امروز به حریف ندادیم. فشار زیادی به تیم حریف آوردیم و مزد صبر خودمان را گرفتیم. ما بعد از گل موقعیت داشتیم اما تمرکز بازیکنان کمی از دست رفت.

4416

نظرات کاربران
Reza
به امید خدا و یاری امام رضا(ع) هفته ی دیگه گل گهر رو هم میبرین و میرین صدر رو پس میگیرین
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۹:۲۳
پاسخ
5
12
شهرخودرو
واقعا از بازیکنان و آقای گل محمدی و کادر تیم متشکریم حق این تیم برد بود
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۱:۵۲
پاسخ
4
51
پرسپولیسی
تبریک به یحیی و پدیده .خراسان و پدیده و پرسپولیس همیشه ارتباط قوی داشتن خراسان پر پرسپولیسیه ها به جرات میگم خراسان یه میلیون پرسپولیسی داره یه میلیون واقعی نه امار تخیلی که بعضی تیما تقلید میکنن تا کم نیارن.تو بازی های پرسپولیس تو مشهد میبینین چقد هودار داریم اونجا پنجاه شصت درصد هودارای پدیده پرسپولیسی ان شایدم بیشتر ،امیدوارم پرسپولیس قهرمان نشد پدیده قهرمان شه
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۶:۵۵
پاسخ
25
31
Wolf
داداش خوده مشهدیها اول ابومسلمی هستن بعد شهرخودرو نه پدیده اون پرسپولیسیهایی که میان ورزشگاه یا زوار هستن یا از شهرهای مجاور من که مشهدی م یادم نمیاد تو عمرم طرفدار سرخابی بوده باشم
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۹:۴۶
8
14
نه به مافیای آبی
بعد از پرسپولیس تنها تیمی که لیاقت و شخصیت قهرمانی دارد تیم آقا یحیی گلمحمدی است و بس
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۶:۴۹
پاسخ
24
44
ایکر مقدس
سه امتیاز نوش جونتون مردان خراسان ب امید پایداری نتایج
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۸:۴۸
پاسخ
11
78