گل محمدی: برخی بازیکنانم با آنتی‌بیوتیک مقابل استقلال بازی کردند/گل‌مان شانسی نبود

گل محمدی: برخی بازیکنانم با آنتی‌بیوتیک مقابل استقلال بازی کردند/گل‌مان شانسی نبود

5190
23:34
07 اردیبهشت 1398
سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: برخی بازیکنانم با آنتی‌بیوتیک و آمپول مقابل استقلال بازی کردند.

به گزارش وبسایت نود، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از بازی با استقلال اظهار داشت:جا دارد از انجمن خبرنگاران ورزشی، شهرداری، استان قدس و ... که در این بازی خیلی از ما حمایت کردند تشکر کنم. تلاش زیادی صورت گرفت که بازی خوبی برگزار شود و با یک کار جمعی بازی به شکلی خوب برگزار شد. از هواداران پدیده ممنونم چون وقتی از اتوبوس پیاده شدیم فقط تشویق پدیده را شنیدیم و این پشتیبانی دلیل اصلی برد ما در بازی امروز بود. از تک تک مردم تشکر می‌کنم و امیدوارم در پایان لیگ جایگاه خوبی به دست بیاوریم.

*بازی نفس گیری مقابل استقلال داشتیم

وی افزود: بازی سخت و نفس‌گیری مقابل یک تیم با مربی خوب داشتیم، بازی کردن با استقلال واقعا سخت است ولی فکر می‌کنم شیوه بدی نداشتیم و گل زدیم و از آن محافظت کردیم.

* برخی بازیکنانم با آنتی‌بیوتیک بازی کردند

گل محمدی تاکید کرد:‌هیجان بازی بالا بود، بازی بیشتر هیجانی بود تا موقعیت های آشکار داشته باشد. حتی می شد گلهای بیشتری بزنیم ولی از بازیکنانم ممنون هستم. برخی از آنها با آنتی بیوتیک و آمپول بازی کردند و غیرت خود را به مردم نشان دادند.البته کار ما هنوز تمام نشده و ۳ بازی سخت در پیش داریم و امیدوارم با انرژی خوب مسابقات را پیگیری کنیم.

* داوری بد نبود

وی در خصوص داوری گفت: فکر می‌کنم در مجموع قضاوت بدی نداشتند ولی ما روی چند صحنه اعتراض داشتیم. هفته گذشته برای ما وقت اضافه کمی گرفتند ولی امروز 6 دقیقه وقت اضافه گرفته شد ولی در مجموع ناظمی و تیم داوری روی بازی تسلط داشتند.

* تیم قهرمان و سهمیه بگیرها روز آخر مشخص می‌شود
گل‌محمدی در خصوص کار پدیده در ادامه راه گفت: بازی های سختی در پیش داریم ولی اینکه چه تیمی قهرمان می‌شود یا سهمیه می‌گیرد روز آخر مشخص می‌شود. اگر انرژی و تلاش امروز را در بازی های آتی هم داشته باشیم می‌توانیم سهمیه بگیریم. من به مردم مشهد قول داده ام تا آخرین لحظه که امید داشته باشیم بجنگیم.

* فکر می‌کنم صادقی محروم شد

سرمربی تیم فوتبال پدیده در خصوص غیبت اکبر صادقی در بازی بعد گفت: فکر می‌کنم این بازیکن 3 کارته شد و بازی بعد را از دست داد ولی صادقی امروز هم یکی از بازیکنان خوب ما که خیلی تلاش کرد بود.

* تعویض برزای اصلا زود نبود

وی در خصوص اینکه چرا برزای را زود تعویض کرده است گفت:تعویض او هم اصلا زود نبود. دلیل خاصی هم نداشت، بهنام برزای امروز گل حساسی به ثمر رساند. او روند خوبی دارد و هفته به هفته بهتر می‌شود.

*امیدوارم آخر فصل پاسخ خوبی به زحمات هیات مدیره بدهیم

گل محمدی ادامه داد: من می‌خواهم از فرصت استفاده کنم و از حمیداوی تشکر کنم که با حضورشان واقعا به تیم دلگرمی دادند. هزینه کردن در فوتبال واقعا سخت است و من امیدوارم در پایان فصل بتوانیم جواب زحمات هیات مدیره خوبمان را بدهیم.

* گل ما به استقلال شانسی نبود

سرمربی پدیده در خصوص اینکه شفر مدعی شده بود پدیده گلی به ثمر رساند که اتفاقی بود گفت:گل ما اصلا شانسی نبود،استقلال موقعیت صد در صد و آشکاری در این بازی نداشت. البته بازی دست آنها بود و توپ را در اختیار داشتند ولی فکر می‌کنم تیم ما مستحق برد در بازی امروز بود.

1004

نظرات کاربران
شهراد پرسپولیسی
این بازی و نتیجه ش شما رو یاد یه موضوع نمی ندازه؟؟ وقتیکه نیم فصل اوا پدیده در اوج بود و استقلال در بحران ، بازی این دو تیم رو بخاطر فینال آسیا بین پرسپولیس و کاشیما به تاخیر انداختن!!!! غافل از این بودن که یدالله فوق ایدیهم
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۵:۳۴
پاسخ
7
57
سید
گل شانسی زدین بعد همش دفاع کردین... انصافا استقلال خوب بود فقط تو گل زنی بد اورد
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۸:۱۰
پاسخ
67
9
طوفان سرخ
دمت گرم آقا یحیی قهرمانی پرسپولیس کبیر رو صد در صد کردی
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۵:۰۴
پاسخ
7
53
ساسان
حالا نوبت پرسپولیس هست که به پدیده در راه کسب سهمیه کمک کنه، تراکتور و ببرین و برادریتونو ثابت کنید
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۵:۱۴
پاسخ
8
66
امید
فقط پدیده.عشقم پدیده
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۹:۵۱
پاسخ
8
115
جی اچ
تبریک به تیم پدیده انشالله ازسدسپاهان هم بگذرید
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۳:۴۹
پاسخ
7
145
هتریک قهرمانی مبارکمون
بعد شفر از اینده حرف میزنه!!!جالب اینجاس ک همین تیم شفرو ک هیچ نصفشو ب یحیی گل محمدی بدن قهرمانش میکنه ولی شفرباوجود۳۰بازیکن پرازستاره همچنان میگه با دوتغییر موفق میشیم.گلی ب جمال یحیی که باحداقل داشته هاش داره سهمیه میگیره وتیم پرادعاوپرستاره استقلالوشکست داد.بخدامربیان ایرانی امثال گل محمدی صدبرابرباارزش تر از شفرهستن!!!نشون دادی ک شفریک مربی بهونه جو و دررویازندگی کن هست!
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۲:۰۹
پاسخ
5
136
سالار خان
حالا نوبت شما پرسپولیسای عزیز با برد مقابل تراکتور اتحاد برادری این دوتا باشگاه نشون بدین زنده باد پدیده زنده باد برادر بزرگه پرسپولیس
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۴:۰۷
پاسخ
12
303
شهراد پرسپولیسی
سالار جان شک نداشته باش که با امید خدا و یاری آقا امام رضا(ع) تراکتور رو میزنیم و پدیده رو جهت کسب سهمیه کمک خواهیم کرد. با برد مقابل تراکتور هم جواب توهین ها و بی اخلاقی های برخی از هوادارانش رو میدیم و هم به تیم محبوب پدیده و مربی عزیزش کمک میکنیم
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۸:۴۹
4
41
کاشیما قهرمان
با انتی بیوتیک؟؟؟ نه بابا ...فکر کنم مستقیم از ICU اومده بودند سر زمین ... ...بس کن
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۳:۲۴
139
8
ایداسادات25بهمن1380
صدر بسته است از تونل حسینی تردد کنید هههههههه مرسی ادمین
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۳:۲۹
پاسخ
9
221
عباس
هر ۲دقیقه یکی پخش زمین میشد و برانکارد میاوردن تو زمین بگو تأثیر آنتی بیوتیک بوده . کلمه کثیف برای این فوتبال کمه نمیشه نوشت اسمش چیه
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۱:۵۸
پاسخ
227
31
حسام
بهت تبریک می گم یحیی.ولی چرا انقدر این پرسپولیسیا دوست دارن بگن در سختی و عذاب و بدبختی بسر می برن؟؟!بردی نوش جونت مبارکت باشه.انتی بیوتیک زدیم یا ازاونا که سیامک نعمتی گفت... این حرفا دیگه نداره... فیلم هندی که نیست!
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۱:۲۹
پاسخ
188
29
خیرم سرم چیپ میزدم
منم موافقم فیلم کمدی بود با حصور شفر و دوستان آبی....
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۱:۰۹
7
31