گل محمدی: بهتر است درقراردادها«سرک» نکشیم/ منتظر چنین روزی در پرسپولیس بودم

گل محمدی: بهتر است درقراردادها«سرک» نکشیم/ منتظر چنین روزی در پرسپولیس بودم

2286
16:08
26 دی 1398
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از اینکه بعد از هفت سال به پرسپولیس برگشتم خوشحالم و امیدوارم بتوانم با نتایجی که می گیریم پاسخ این محبت ها را بدهم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، یحیی گل محمدی در حاشیه تمرین امروز عصر پرسپولیس در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: چند روز منتظر این روز بودیم که در حضور هواداران تمرین کنیم. حضور آنها انرژی مثبت می دهد و این انگیزه را بیشتر می کند. امیدوارم روزهای خوبی را برای آنها رقم بزنیم. برای من حس خوبی است که بعد از هفت سال به پرسپولیس برگشته‌ام و امیدوارم بتوانم جواب محبت افرادی که به من لطف کردند را بدهم.

وی درباره صحبت‌های حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو که گفته بود زیر فشار برخی مدیران مجبور به صدور رضایتنامه گل محمدی شده است تاکید کرد: در هر انتقالی حرف‌ها و حدیث هست. درباره این موضوع باید بگویم که منافع دو باشگاه تامین شد. هم آنها از جدایی من راضی بودند و هم باشگاه ما تلاش کرد که این اتفاق بیفتد. این حواشی خیلی هم طول نکشید و این نشان می‌دهد رضایت وجود داشته است. در هر صورت من با رضایت حمیداوی توانستم با پرسپولیس قرارداد ببندم و این واضح است.

سرمربی پرسپولیس درباره بازگشت به پرسپولیس پس از هفت سال تاکید کرد: الان تیم خیلی خوبی داریم. بازیکنانی داریم که سه قهرمانی متوالی تجربه کرده‌اند و انگیزه زیادی برای قهرمانی چهارم هم دارند.

سرمربی سرخپوشان تهرانی خاطرنشان کرد: به نیمه نهایی جام حذفی صعود کرده‌ایم و بازیکنانم انگیزه زیادی دارند. با تمام وجود کار می‌کنیم و می‌جنگیم و هر چه در توانمان است را انجام می دهیم.

گل محمدی درباره مشکلات مالی که گفته می شود بازیکنان پرسپولیس دچارش هستند افزود: تنها نگرانی من همین بحث پرداخت پول به آنهاست. امیدوارم باعث بی انگیزگی نشود.

سرمربی پرسپولیس درباره جذب کریستین اوساگونا و همچنین خرید آنتونی استوکس تاکید کرد: درباره خرید اوساگونا با من مشورت کردند. شهرخودرو هم که بودم می خواستم او را جذب کنیم. مذاکره با استوکس هم ادامه دارد. به هر حال تیم کاملی داریم.

گل محمدی درباره شایعه پرداخت نجومی به وی در قرارداد با پرسپولیس تصریح کرد: برخی مسائل موجود در قرارداد شخصی است. از سرمربی تیم ملی که بالاتر نداریم. او نیز قراردادش نکاتی دارد که بیان نمی شود. پس بهتر است به این مسائل سرک کشیده نشود.

گل محمدی درباره اینکه خودتان را برای دیدار با استقلال در بازی برگشت آماده کرده اید و چه قولی می دهید گفت: خیلی زود است در این باره صحبت کنیم. قبل از آن دو بازی مهم با تراکتور و صنعت نفت آبادان داریم. تمام تمرکز ما روی تراکتور است چون بازی سختی خواهد بود.

2051

نظرات کاربران
Shayan love esteghlal
چشم . اصن به ما چه ؟ شما بیست میلیارد بگیر . پول بیت الماله دیگ .. نوش جان ببینیم چیکار میکنی
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۲:۱۱
پاسخ
16
23
علی.
یه جوری از بیت المال میگین انگار فقط فوتبالیست ها از بیت المال پول میگیرن. سیستم اقتصادی کشور رو نگاه کنیم درآمد همه از بیت‌الماله.
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۲:۲۶
2
6
عدالتم آرزوست
ببین اصلا همه شایعات به کنار! همین یه حرف ایشون نشون میده که چه اتفاقاتی توی این قرارداد افتاده که توصیه میکنه کسی سرک نکشه توش!!!!!!وگرنه چه دلیلی داشت ایشون این حرف رو بزنه! میدونید چیه همه چیز روشن و مشخصه فقط یه عده سرشونو کردن زیر برف و میگن ما با غیرت بچه ها و درایت کادر فنی چندسال قهرمان شدیم و بازم میشیم!!!! دیگه هم مدیرعاملشون نمیاد بگه یه عده نمیخوان بذارن ما قهرمان شیم!!! استقلال رو که مدیران حرفه ای دست نشانده وزارت نابود کردن! اینم از پدیده!!! خداوکیلی به قدری همه چیز شفاف و مشخصه که نیاز به هیچ توضیح اضافه ای نداره. ولی خب برای یه عده نمیصرفه که این حرفارو قبول کنند. شاد باشید و خوشحال از این وضعیت!
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۶:۱۱
پاسخ
15
26
کریستوفر نولان
تراکتور که دست گرمیه
۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۲:۰۸
پاسخ
24
10
perspolisi
من مطمئنم با تمام وجود جلو تراکتور میبازیم.. شما ب هوای استوکس الان سر از پا نمیشناسی. تراکتور خیلی هماهنگه.
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۵:۱۱
14
11
تا همیشه آبی
بله خب خبرنگاران محترم چه کاریه بخواید تو قرارداد کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس سرک بکشید!!! شما رسالت مهمتری دارید! مثلا افشای قرارداد استراماچونی وسط مذاکرات، قرارداد تک تک بازیکنای استقلال و ... . یک بار دیگه به باشگاه مردمی پرسپولیس نزدیک بشید میدن بابامسعود دعواتون کنه ها!!!اونور خط قرمزه!!!
۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۶:۳۸
پاسخ
13
40
تا همیشه آبی
خطاب به شیاطین سرخ!!! حقیقت همیشه تلخه! حرفاتون وقتی جوابی ندارید بدید خیلی بامزه اس!!! این فوتبال و دار و دسته اش ارزونی خودتون!!
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۰:۴۰
6
1
شیاطین سرخ
خطاب به تا همیشه آبی: شما خودشو ناراحت نکن عزیزم...
۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۵:۲۷
13
13
هشت مقدس
خوش اومدی سلطان خیلیا بدجور درگیرتن چنده روزه:)))))
۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۶:۳۶
پاسخ
24
16
سامان
ای جونم گل محمدی!
۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۹:۰۶
پاسخ
9
24
مرتضی
از بودجه مملکت داری پول میگیری بعد نباید بدونیم چقدر دستمزد گرفتی خیلی رو داری دیگه.
۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۱:۰۴
پاسخ
18
29
دانیال
سرک نکشیم؟ این شیوه از فوتبال اسمش ببین و نپرس
۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۴:۵۲
پاسخ
9
26