گل‌محمدی: خبر توافقم با فدراسیون فوتبال صحت ندارد

گل‌محمدی: خبر توافقم با فدراسیون فوتبال صحت ندارد

3116
13:22
25 اردیبهشت 1398
یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خوردو خبر توافقش با فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم فوتبال امید ایران را تکذیب کرد.

به گزارش وب سایت نود، یحیی گل‌محمدی در مورد خبرهایی که طی دو روز اخیر مبنی بر توافق قطعی‌اش با فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم امید ایران مطرح شده است، گفت:‌ خبر توافق من با فدراسیون فوتبال به هیچ عنوان صحت ندارد. در چنین شرایطی که هنوز لیگ برتر به اتمام نرسیده است و پدیده هم یک بازی حساس در پیش دارد، درج چنین خبرهایی شیطنت رسانه‌ای است. تمام تمرکز من روی پدیده و آخرین بازی‌مان است و توافقی هم با فدراسیون نداشته‌ام.

2051

نظرات کاربران
jd.dri
یحیی جان ! ... قبل بازی با سایپا و سپاهان هم شیطنت رسانه ای بر علیه پدیده و شخص جنابعالی انجام شد ... سایپا رو میلیمتری بردین و جلوی سپاهان هم خیلی زود به گل رسیدین ولی نیمه دوم خیلی زود از توپ هوائی ارسالی از کرنر که دروازه بان باید از داخل محوطه شش قدم جمع میکرد گل بدی خوردین و بجز یکی دو مورد شوتهای عالی آقاجانپور و امین موسوی نژاد که نیازمند فوق واکنش نشان داد ، استرس زدن گل برتری تا پایان بازی همراه بازیکنان تون بود و باعث شد ضربات مهاجمین تون حتی از فاصله یکمتری به وسط دروازه زده بشه !!! ... جائیکه پیام نیازمند ایستاده بود و توپها رو یکی یکی دفع می کرد ... لطفآ این بار که در زمین ماشین سازی بازی دارین و هواداران تراکتور سازی و بازیکنان ماشین سازی منطقآ بدنبال گرفتن یک مساوی هستند تا با برد احتمالی تراکتور در بازی با فولاد در اهواز از شما سبقت بگیرند ، حریف تون بازی بسته و دفاع اتوبوسی رو انجام خواهد داد که اگر با طرحهای متنوع تاکتیکی قدر موقعیتهای گل در نیمه اول و ابتدای نیمه دوم را ندانید باز هم استرس گل زدن در دقایق پایانی بر بازیکنان پدیده غلبه خواهد کرد و سهمیه آسیا هم خواهد پرید ..
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۸:۳۷
پاسخ
1
11
امیر
ایران تنها کشوری است که شایعه زیاد دارد و اکثر شایعه ها هم واقعیت دارند!
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۸:۲۶
پاسخ
0
5
سلطان
آقا یحیی ایشالا بعد از پرفسفور ایشون سرمربی پرسپولیس میشن. امیدوارم هرجا هستی موفق باشی و به بالاترین سطح برسی چون در آینده ارتش سرخ به شما نیاز داره. ادمین چرا کامنت های منو چاپ نمیکنی؟
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۱:۳۲
پاسخ
3
7
kamran
اونوقت میگن تراکتور مظلوم...
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۰:۴۹
پاسخ
3
1
حمید
نرو یحیی بمون پدیده سال بعد موفق تر شو،همینا این فصل چند مقطع حق تیمتو خوردن
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۹:۲۴
پاسخ
0
11
عشقممم نیمار
ایشالا ک پدیده این‌هفته شکست میخوره و پنجم‌میشه و دلم خنک شه :-P نمیدونم اگ‌ این هفته پدیده با شیش_پولیس داشت و‌از یه طرف شیش_پولیس با مساوی قهرمان میشد و‌از یه طرف پدیده احتیاج ب سهمیه داشت .. کنجکاو‌بودم پدیده میومد شیش_پولیسه ببره یا شیش_پولیسه در مشهد قهرمان میدید ؟؟ :-P
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰:۳۰
پاسخ
128
3
jd.dri
جواب "استاد کاناوارو ..." : نمیدونم چرا طرفداران برانکو مثل خودش بی سواد هستن ؟!!!! پسر جان ! استقلال حتی اگه به سپید رود ببازه و تراکتور هم 6 تا گل تو اهواز به فولاد بزنه !!!!! باز هم تو معدل گل به استقلال نمی رسه و استقلال (صرفنطر از هر نتیجه ای که پدیده بگیره) حداقل چهارم میشه و سهمیه میگیره چون یا پرسپولیس یا سپاهان یکی شون قهرمان جام حذفی میشن و تیم چهارم هم سهمیه آسیائی خواهد داشت ... الآن برای کسب سهمیه فقط پدیده و تراکتور جدال دارن و البته تراکتور حتمآ باید تو اهواز با هر نتیجه ای فولاد رو ببره تا در صورت نبردن پدیده چهارم بشه و سهمیه بگیره چون معدل گلش از پدیده بهتره ... سه تیم پرسپولیس ، سپاهان و استقلال سهمیه گرفتن خلاص ... چون تراکتور نمیتونه 7 تا گل به فولاد بزنه و همزمان استقلال 2-1 به سپیدرود ببازه
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۹:۰۶
2
4
علیرضا
شما فک کنم استقلالی باشی...:(((())))):
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۱:۴۶
1
1
یاشاسین اردبیل یاشاسین پرسپولیس
ایشون همشهری با اخلاق ما هستن و تو مکتب پرسپولیس کبیر بزرگ شدن جایی که یاد گرفتن اول تعهد بعد عشق و علاقه
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۵:۵۷
2
4
kamran
بشین و تماشا کن که باز هم طبق معمول بجایخنک شدن بسوزی... این باز تیم شیشتقلال هم میبازه تا چهارم بشید کلی بخندیم خخخخخخ
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲:۱۷
2
3
استاد کاناوارو هستم رفیق فرهاد
بسوز و بساز ومطمئن باش که فردا سهمیه هم نمیگیرید
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۴:۴۷
3
97