گل محمدی: شوخی نابه‌جای کیانی را نباید بزرگ کنیم!

گل محمدی: شوخی نابه‌جای کیانی را نباید بزرگ کنیم!

3541
10:41
24 مهر 1396
سرمربی تراکتورسازی تبریز پرداختن به شوخی کاپیتان تیمش را بیش از حد معمول دانست که نباید تبدیل به بحران شود!

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تراکتورسازی تبریز پرداختن به شوخی کاپیتان تیمش را بیش از حد معمول دانست که نباید تبدیل به بحران شود!

به گزارش وب سایت نود، یحیی گل محمدی در خصوص شوخی مهدی کیانی با عارف آغاسی که حاشیه های فراوانی را برای این دو بازیکن تراکتورسازی تبریز ایجاد کرده است، گفت: من واقعا تعجب می کنم که چرا این مسئله را تا این حد بزرگ کردند و این موضوع به یک هجمه گسترده علیه مهدی کیانی تبدیل شده است. همه چیز حاصل یک شوخی نا به جا بوده که نباید حالا به یک مسئله بحرانی تبدیل شود. مسئولان تیم و همینطور باشگاه هم به موقع با موضوع برخورد کردند و واکنش مناسب نشان داده شد. کمیته انضباطی باشگاه هم به دلیل همین شوخی ها هر دو بازیکن را توبیخ و جریمه کرده اما نباید چنین مسئله ای را به بهانه ای تبدیل کنیم تا یک بازیکن را مورد حملات همه جانبه قرار بدهیم.

سرمربی تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: مهدی همیشه رابطه خوبی با اعضای تیم و خصوصا بازیکنان جوان داشته و با همه بچه ها شوخی می کند. این مسئله هم از یک شوخی آغاز شده و چیز دیگری نبوده. خود مهدی هم بسیار ناراحت است که یک اتفاق ناخواسته روی داده و قطعا هیچ قصد و نیتی وجود نداشته است. در حال حاضر هم هیچ دلخوری و ناراحتی بین اعضای تیم وجود ندارد اما من فکر می کنم بعضی ها می خواهند از این فضا سوء استفاده کنند و آرامش تراکتورسازی را بر هم بزنند. خوشبختانه جو بسیار خوبی در تیم ما حاکم است و همه بچه ها با هم رابطه نزدیک و صمیمی دارند. این درست نیست که تلاش کنند این فضا را بر هم بزنند و برای تیمی که دو پنجره از نقل و انتقالات محروم بوده بحران تازه ای به وجود آورند.

وی در پایان گفت: به عقیده من برخورد لازم در قبال یک شوخی نا به جا صورت گرفته و دیگر دلیلی برای ادامه دادن به این موضوع وجود ندارد. از رسانه ها هم درخواست می کنم در این موضوع نقش سازنده داشته باشند و دچار افراط یا زیاده روی نشوند. مهدی کیانی بازیکن با سابقه این باشگاه است که سال ها برای تراکتورسازی زحمت کشیده و درست نیست مورد حملات غیرمنصفانه قرار بگیرد.

 

2051

نظرات کاربران
ابولی
بعضیا که از پیشکسوت تا این بچه مهندس بقول خودشون همه از دم قلیون بکشن میشه تیمی که جلوی الهلال 4 تا میخوره
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۸:۳۴
پاسخ
13
13
داود
آقای گل محمدی از شما بعیده به خاطر منافع خودت چون تیمت بازیکن کم داره از چاقوکشی به عنوان شوخی یاد میکنی تا جایی که من میدونم چند سالی هست که استفاده از سلاح سرد هم مثل سلاح گرم حکمش اعدام هست. حالا من نمیگم عمل زشت تری براش انجام بشه ولی دلیل نمیشه چون میلیاردره و پول بیت المال رو میخوره به عمل زشت و قبیح چاقوکشی که مطمئنا قبلش فحش و دشنام هم بوده بگی شوخی. خیلی زشته
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۰:۴۱
پاسخ
25
32
زمین گرده
جناب داود خان محترم حکم تهمت تو جامعه و پیش خدا چیست؟؟ شما مگر فیلمی دیدی یا عکسی داری یا شاهدی داشته این ماجرا که اینطور هم داری به کیانی و جناب گل محمدی تهمت میزنی؟؟ زمین گرده مراقب حرکات خودمون باشیم.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۸:۳۰
11
16
دختر پرسپوليسي
جاااااان از شما بعيد بود جناب گل محمدي اگه يه بلايي سرش ميومد چي؟!!! اگه دست من بود ١ سال محرومش ميكردم كه ديگه اسم چاقو به زبون نياره ادمين جااان
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۸:۳۳
پاسخ
25
38
تراختورپاشا
باشه از این پس میگیم میاد تیم شما تا نحوه قلیون کشیدن رو بیاموزه
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۷:۳۲
12
19
⭐⭐ بهشت قرمز ⭐⭐
سخن بزرگان : چاقوکشی شوخی است ....
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۳:۳۰
پاسخ
26
37