گل محمدی: قهر نکردم اما به زودی با هواداران صحبت خواهم کرد/ حق ما نداشتن زمین نیست

گل محمدی: قهر نکردم اما به زودی با هواداران صحبت خواهم کرد/ حق ما نداشتن زمین نیست

2350
16:53
22 مرداد 1398
سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو خراسان گفت: به عنوان یک مربی حق دارم تا نسبت به کمبود امکانات تیمم گلایه کنم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرخودرو خراسان، یحیی گل‌محمدی در واکنش به موضوع قهرش در دیدار دوستانه تیم شهرخودرو و گل‌گهر اظهار کرد: هیچ قهری در کار نبود، صرفا از دیدار با بگوویچ و مسئولان گل‌گهر که این همه راه را طی کردند تا با ما در ورزشگاه امام رضا(ع) روبه‌رو شوند، خجالت می‌کشیدم‌.

وی ادامه داد: بگوویچ بزرگتر من است و من مسبت به او احترام ویژه ای قائل هستم. وقتی با آنها برای بازی دوستانه صحبت کردم ، او به خاطر لطفش به من، کیلومترها راه را به همراه سایر اعضای باشگاهش طی کرد تا در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد بتوانیم بازی دوستانه داشته باشیم. نامه نگاری های این موضوع را هم انجام دادیم اما اجازه برگزاری بازی در آنجا را ندادند.

گل محمدی افزود: متاسفانه مجبور شدیم در زمین تمرین‌مان در منزل آباد از دوستان در باشگاه گل‌گهر پذیرایی کردیم و شرمنده آنها شدیم. در بازی مقابل سپاهان و مس نیز همین اتفاق افتاد اما کسی توجهی نکرد. حرف برای گفتن زیاد دارم، اما فعلا صحبتی نمی‌کنم و به موقعش راجع به خیلی مسائل باید با هواداران صحبت کنم.

سرمربی تیم شهر خودرو تاکید کرد: ما به مشهد آمدیم و با عشق و علاقه کارمان را انجام می‌دهیم، تنها خواسته من به عنوان یک سرمربی، یک زمین تمرین و یک زمین مسابقه مناسب است و این حق من و تیمم است. حمیداوی به عنوان مالک باشگاه شرایط خوبی را ایجاد کرده است، اما دیگر زمین که نمی توانند از تهران به مشهد بیاورد. هیچ چیز بیشتری از کسی نخواستم، نمی‌دانم بابت این حداقل‌ها باید چه کار کنیم؟

وی افزود: حرف‌های ناگفته زیادی داریم که به موقع انجام خواهدشد، همه می گویند تنها نماینده فوتبال خراسان ما هستیم اما وقتی زمین تمرین و بازی نداریم باید چه کاری انجام دهم. مهمترین فاکتور ما برای آماده سازی همین زمین است. دوست ندارم خیلی مسایل را بازگو کنم اما علاقه مندان به فوتبال می دانند که با چه شرایطی پیش می رویم و این برای تنها نماینده فوتبال خراسان رضوی واقعا زشت است.

1870

سایت باشگاه شهرخودرو
نظرات کاربران
زانیار
درست میگه یحیی . چرا تو ورزشگاه امام رضا نمیذارید بازی کنن ؟
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۵:۱۸
پاسخ
2
15
Wien
آقاجان ، اگر تیم خصوصیه که دیگران مسئول زمین تمرین و زمین مسابقه نیستند،همینکه استادیوم امام رضا را برای برگذاری مسابقات لیگ در اختیار تیم قرار میدن،خودش کلی کمک هستش،اینکه مسئولین فوتبال و هیاتهای استان،واقعا مدیریت ضعیفی دارند،مسلمه،اما خداییش تیم خصوصی یعنی چی؟حالا اینبار صحبت زمینه،اما همین تیمهای خصوصی و اتفاقا همین پدیده و گلمحمدی بارها مصاحبه کردن و انتظار حمایت مالی را از هیات استان خراسان داشتند،خب پس مالک خصوصی چه کاره س،اگه تیمداری اینجوریه که پروانه یک تیم را بخرین و همچنان دولت به آن تیم پول و امکانات بده،خب اینجوری همه میتونن،مالک بشن،اما وقت مصاحبه که میشه مالک در تمام رسانه ها صحبت میکنه،خودش و کارخانه اش را از طریق این مصاحبه ها ،معروف میکنه و پز باشگاه خصوصی را میده،اما وقت حساب و کتاب،انتظار حمایتهای دولتی را میکشه و با پشتوانه هواداران و فشار آنها،از هیات فوتبال پول و امکانات طلب میکنن.
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۶:۴۱
پاسخ
9
13
عشقممم نیمار
شما اگ دنبال واقعا حق پدیده بودید .. پارسال از تیمتون در برابر شیش_پولیس دفاع میکردید :-P
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۱:۰۷
پاسخ
42
52
مهریار
روکه نیست مقابل پرسپولیس درحق اونها اجحاف شد یا استقلال که درتاریخ مقرر باهاشون بازی نکردن، یعنی استقلالیها خدای مغلطه و خیالبافی هستند
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۲:۵۱
36
2