گل‌محمدی: لغو بازی ما و استقلال به شخصیت فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ضربه زد

گل‌محمدی: لغو بازی ما و استقلال به شخصیت فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ضربه زد

1962
17:14
03 آذر 1397
یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان از اینکه تیمش بعد از ۲۳ روز در لیگ برتر به میدان خواهد رفت به عوامل برگزاری مسابقات کنایه زد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم،  یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: به لطف دوستان بعد از 23 روز باید بازی کنیم. وضعیت‌مان خوب است، اما اینکه در شرایط بازی هستیم یا نه فردا مشخص می‌شود.

او افزود: تمام تلاش ما در این مدت این بوده است که بازیکنان را در فرم مسابقه نگه داریم و این مسئله کارمان را خیلی سخت کرد. سایپا در این 22 روز دو بازی رسمی انجام داده است، اما ما فقط توانستیم یک بازی دوستانه داشته باشیم. به‌هرحال ما هنوز نمی‌دانیم چرا بازی ما با استقلال لغو شد، خیلی هم نمی‌خواهم به این مسئله بپردازم، اما این اتفاق به شخصیت سازمان لیگ و فدراسیون ضربه زد، چرا که از بالا به فدراسیون فشار آوردند و در نهایت آنها تسلیم شده و بازی را لغو کردند. این کار اصلاً پسندیده نبود و اقتدار و شخصیت لیگ‌مان را زیر سؤال برد.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خاطرنشان کرد: سایپا تیم باکیفیتی است و سبک بازی خاص خودش دارد. بازی با آنها برای هیچ حریفی راحت نیست. ما در مورد شیوه بازی سایپا صحبت‌های لازم را با بازیکنان انجام داده‌ایم ضمن اینکه باید بگویم بازیکنان ما از نظر روحی و روانی شرایط خوبی دارند و تنها نگرانی‌مان دور بودن آنها از شرایط مسابقه است. متأسفانه ما تنها بازی دوستانه‌مان در تعطیلات مقابل پارس جنوبی روی چمن مصنوعی برگزار شد. به‌هرحال امیدوارم بتوانیم فردا با یک بازی خوب به نتیجه لازم برسیم. هر چه به جلوتر می‌رویم بازی‌ها سخت‌تر و حساس‌تر می‌شوند و در این راه ما به حمایت هواداران نیاز داریم. حضور آنها در ورزشگاه به شدت به ما کمک خواهد کرد تا مشکلات‌مان را فراموش کرده و به مسیر رو به جلوی‌مان ادامه دهیم.

گل‌محمدی در مورد اینکه گفته می‌شود حبیب‌الله حسینی و محمدحسین مرادمند مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته‌اند، عنوان کرد: من در جریان این مسئله نیستم، اما این را مطمئن باشید که ما بازیکنی را به زور نگه نمی‌داریم. هر موقع احساس کنیم بازیکنی دلش با تیم نیست و دوست دارد برود باعث عدم پیشرفتش نخواهیم شد. نه تنها پرسپولیس، بلکه هر بازیکنی از هر تیم دیگری پیشنهاد داشته باشد اگر واقعاً بخواهد برود، منافع باشگاه را در نظر گرفته و شرایطی را فراهم می‌کنیم تا جدا شود. من بازیکنی را می‌خواهم تا با تمام وجودش برای پدیده بازی کند. اعتقاد من این است که هر بازیکنی الان باید آرزو داشته باشد در این تیم خوب پدیده باشد. بازیکن اگر دلش با تیم نباشد مطمئناً کارایی نخواهد داشت و ما به دنبال نفراتی هستیم که با تمام وجودشان تیم را دوست داشته باشند.

او راجع به اینکه گفته می‌شود بارش باران در مشهد به کیفیت چمن ورزشگاه امام رضا (ع) ضربه زده است، گفت: نه، ما نگرانی بابت این موضوع نداریم، چرا که این ورزشگاه آنقدر مجهز است که در این مواقع، باران ضربه‌ای به چمن آن نمی‌زند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده با تأکید بر اینکه برای بازی فردا بازیکن مصدوم و محروم ندارند، خاطرنشان کرد: جا دارد در اینجا از مسئولان تربیت بدنی آستان قدس رضوی تشکر کنم که اجازه دادند ما هفته‌ای یک بار در زمین چمن ورزشگاه امام رضا (ع) تمرین کنیم. ضمن اینکه تشکری هم می‌کنم از استاندار و شهردار سابق مشهد که در سخت‌ترین روزهای ما را حمایت کرده و کمک زیادی کردند تا مشکلات‌مان برطرف شود. امیدوارم هر جایی که هستند، موفق باشند. البته شهردار جدید مشهد انتخاب شده است و خیلی خوشحالیم که او علاقه شدیدی به فوتبال و تیم پدیده دارد. امیدوارم تعامل خوبی با او داشته باشیم.

جواد طاری‌بخش، مدیر رسانه‌ای تیم پدیده در پایان گفت: زمانی که آقای رشیدیان استاندار خراسان رضوی بود، طی جلسه‌ای مصوب شد که یکی از ارگان‌های دولتی زمین چمن خود را در اختیار تیم پدیده قرار دهد، اما تا الان این اتفاق رخ نداده است و با رفتن رشیدیان ما از آقای میرزایی سرپرست استانداری می‌خواهیم به این مسئله رسیدگی کرده و شرایط برای آنها تشریح کند. تیم ما اصلاً زمین تمرین مناسبی ندارد و شدیداً به یک زمین مناسب نیازمندیم. اگرچه هفته‌ای یک بار در زمین ورزشگاه امام رضا (ع) تمرین می‌کنیم، اما فقط تمرین سبک را می‌شود برگزار کرد. ما واقعاً برای یک جلسه تمرین باید یک چمن مناسب در اختیارمان باشد.

 

2051

نظرات کاربران