گل‌محمدی: هنوز به هدفمان نرسیده‌ایم/ستاره زمین، پیام نیازمند بود

گل‌محمدی: هنوز به هدفمان نرسیده‌ایم/ستاره زمین، پیام نیازمند بود

2337
23:59
21 اردیبهشت 1398
سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت: از تک تک هواداران که زحمت زیادی کشیدند و حمایت داشتند تشکر می‌کنم.

به گزارش وبسایت نود، یحیی گل‌محمدی بعد از تساوی مقابل سپاهان در نشست خبری گفت: به نوبه خودم از اصحاب رسانه تشکر می‌کنم که در این یک سال در خدمت شما بودم. سال خوبی در کنار شما خبرنگاران داشتم. تشکر ویژه‌ای هم از هواداران دارم. من به جز خوبی و حمایت چیزی از آنها ندیدم. از تک تک هواداران که زحمت زیادی کشیدند و حمایت داشتند تشکر می‌کنم. 

گل‌محمدی ادامه داد: بازی خوبی را شاهد بودیم ما توانستیم این حریف قدر را تحت فشار قرار دهیم. امروز یکی از بازی‌های خوب ما بود، می‌توانستیم سپاهان را ببریم اگر از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم. ستاره زمین، پیام نیازمند بود و سوپرستاره‌های امروز بازیکنانم بودند که برای نتیجه زحمت کشیدند.

وی افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: ما ۲۹ بازی کردیم و برای هدف بزرگ جنگیدیم. یک بازی حیاتی مانده و کارمان هنوز تمام نشده است و ما هنوز به هدفمان نرسیده‌ایم. آنچه مهم است در بازی آینده گرفتن ۳ امتیاز و گرفتن سهمیه مستقیم است. بازی سختی خواهیم داشت؛ چراکه ماشین‌سازی توانست پرسپولیس را متوقف کند. این آخرین بازی ما خواهد بود. با توجه به این‌که فرصت زیادی نمانده باید بچه‌ها را برگردانیم و ریکاوری خوبی انجام دهیم.

سرمربی پدیده درباره تمجیدهایی که قلعه‌نویی از وی داشت، تصریح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌:‌‌‌‌‌‌‌‌ قلعه‌نویی همیشه به من و تیم ما لطف داشته است. من از او تشکر می‌کنم. او این لطف‌ها را داشته و فوتبال را می‌فهمد. از نظر فوتبالی به بازیکنانم گفتم سال خوبی را از نظر فنی گذراندم. ما فوتبال هدفمند داشتیم، بازیکنانی بودند که تجربه زیادی داشتند و تلاش زیادی کردند. از خیلی سختی‌ها گذشتند و خودشان را به عنوان مدعی نشان دادند. این بازیکنان از نظر فوتبالی و معرفتی شایسته قهرمانی بودند.

20441

نظرات کاربران
سپاهانیم
منم جز شعار علیه امیرخان چیزی ندیدم
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۷:۴۷
پاسخ
44
16
پرسپولیس هتریک
یحیی دمت گرم خدایی پدیده رو عجب تیمی درست کردی دست مریزاد
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۴:۵۲
پاسخ
6
76
عشقممم نیمار
منم جز کمک داوری ب تمیتون ..امشب چیز دیگ ندیدم :-P
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۳:۳۵
پاسخ
69
16
مهران
خب برای اینکه از فوتبال چیزی نمی‌فهمی. بیچاره نیمار که تو طرفدارش باشی!!!
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۸:۲۸
10
57
علی از ایران بزرگ
برام سواله تو چطور همه بازیها رو دیدی
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۶:۵۸
6
52