گل‌محمدی:گرفتن یک امتیاز از استقلال ارزشمند بود

گل‌محمدی:گرفتن یک امتیاز از استقلال ارزشمند بود

1479
19:08
22 آذر 1397
سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت:گرفتن یک امتیاز از استقلال در ورزشگاه آزادی ارزشمند بود.

به گزارش وبسایت نود، یحیی گل‌محمدی بعد از تساوی بدون گل مقابل استقلال اظهار داشت:تشکر می‌کنم از هواداران که از راه دور آمدند و تیم ما را تشویق کردند و شهرداری هم خیلی کمک کرد.موقعیت های زیادی برای هر دو تیم ایجاد نشد و هر دوتیم روی دفاع متمرکز بودند و فضایی به حریف برای تهاجم نمی‌دادند.گرفتن یک امتیاز از استقلال در ورزشگاه آزادی ارزشمند بود.

 

*حساسیت بازی بالا بود

 

وی‌ ادامه داد: حساسیت بازی بالا بود. استقلال در سه بازی گذشته اش پیروز شده بود و همه فکر می‌کردند این بازی جذاب شود اما حساسیت زیاد مسابقه و تمرکز دفاعی بالای دو تیم این شرایط را رقم زد.

 

*خلعتبری مغز متفکر تیم ما و دوست داشتنی است

 

وی در مورد ناراحتی خلعتبری بعد از تعویض اظهار داشت: محمدرضا دوست دارد تا آخر بازی حضور داشته باشد و به تیم بیشتر کمک کند. این حس او را درک می‌کنم، او شاید از خودش ناراحت بوده که دوست داشته بیشتر به تیم کمک کند. خلعتبری مغز متفکر تیم ما و دوست داشتنی است.

 

* بیشتر وضعیت تیم‌ها دفاعی بود

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: آن طور که فکر می‌کردیم یک بازی جذاب و پرگل باشد، نبود. فکر می‌کنم بیشتر وضعیت تیم‌ها دفاعی بود و گل نخوردن مهم بود. به نظرم این مسئله باعث شد موقعیت زیادی به دست نیاید. یک امتیاز هم نتیجه خوبی است.

 

* با همه مشکلات کار بزرگی کردیم

وی افزود: بچه‌ها امروز خیلی زحمت کشیدند و تمرکز خوبی داشتند. از نتیجه‌ای که گرفتیم راضی هستم اما از جذابیت بازی آن طور که فکر می‌کردیم نبود و راضی نیستم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم. به خاطر نیم‌فصل سختی که داشتیم 31 امتیاز کسب کردیم. با همه مشکلات کار بزرگی کردیم. امکانات کم است اما از هواداران و بازیکنان تشکر می‌کنم که امروز هواداران با حضورشان دلگرمی دادند و حمایت خوبی داشتند.

 

* برای نیم‌فصل دوم باید تیم را تقویت کنیم

 

وی در مورد اینکه برنامه‌اش برای جذب بازیکن در نیم‌فصل دوم چیست، گفت: عملکرد بازیکنان ما در نیم‌فصل اول خیلی خوب بود البته برای نیم‌فصل دوم باید تیم را تقویت کنیم. این بستگی به بودجه باشگاه دارد که با چه کیفیتی بازیکن جذب کنیم، اگر بودجه باشد بازیکن اضافه می‌کنیم، فعلا نیازی به بازیکن خاصی نداریم. باید بررسی کنیم در چه پستی نیازمند به بازیکن هستیم.

 

* هنوز معلوم نیست چه زمانی پدیده به بخش خصوصی واگذار شود

 

گل محمدی در مورد اینکه پدیده نسبت به ۴ سال قبل روند بسیار خوبی پیدا کرده و جزو تیم‌های مدعی است گفت:‌این نتایج حاصل زحمات تمام مجموعه است. بازیکنانی که در این تیم حضور داشتند کار بزرگی کردند. آنها انگیزه زیادی داشتند تا پیشرفت کنند و در سطح تیم ملی خودشان را نشان بدهند.اینکه در نیم‌فصل دوم چه شرایطی داشته باشیم و چه چیزی در انتظار ماست را نمی‌دانم. به هر حال قرار است این تیم به بخش خصوصی واگذار شود، اما چه زمانی این اتفاق می‌افتد، هنوز مشخص نیست.

 

*در ادامه کار عملکرد مدیران از عملکرد ما مهمتر است

 

سرمربی پدیده در ادامه صحبت‌هایش در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید بتوانید در نیم‌فصل دوم هم این امتیازات را کسب کنید، یادآور شد: در ادامه کار عملکرد مدیران از عملکرد ما مهمتر است. اگر حمایتی که مدنظر ما است وجود داشته باشد در نیم فصل دوم هم حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت به شرطی که حمایت ها باشد. ما باید برای گرفتن امتیازات در نیم‌فصل دوم تمرکز کنیم. 50 روزی که باقی مانده فرصت خوبی است تا بتوانیم استفاده کنیم و نقاط ضعف را برطرف کنیم. باید از این فرصت استفاده شود.

 

*باید برای قهرمانی یکسری ابزار داشت که بقیه تیم‌ها نداشته باشند

گل‌محمدی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی براینکه فکر می‌کنید تیم شما قهرمان لیگ شود، اظهار داشت: باید برای قهرمانی یکسری ابزار داشت که بقیه تیم‌ها نداشته باشند. ما مشکلات زیادی داریم و قهرمانی هم کار راحتی نیست. خیلی سخت است اما برای به دست آوردن هر 3 امتیاز تلاش می‌کنیم. باید واقع‌بین بود ما از این امکانات خاص محروم هستیم اما این سرمایه گذاری باعث ایجاد شخصیت در جمع بازیکنان می شود تا آنها به قهرمانی فکر کنند. ما هنوز به این مرحله نرسیده‌ایم.سرمایه‌گذاری و امکانات لازم است اما ما نداشتیم. چیزی که مشخص است اینکه بازیکنان آرزوهای بزرگ دارند و برای آن تلاش می‌کنند.

1004

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
استقلال ..کاملا حقش بود در این مسابقه برنده شه و‌در تیمه‌دوم‌..تیم‌پدیده ..حرفی برای گفتن‌نداشت و‌کاملا تو قوطی بود ...:-P اگ‌موقعیتای استقلال گل میشد ..‌پدیده حداقل با ۴گل از استقلال شکست نیخورد ولی شانس و داوری ک‌گله سالمه استقلاله قبول نکرد و‌پنالتی اسماعیلی نگرفت ...نذاشت استقلال مزد زحماتشه بدست بیاره :-P
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۸:۱۷
پاسخ
48
29
مدیوماه پرسپولیسی
ببین یک کلمه در مورد داوری اعتراض کرد ، این مرام یک پرسپولیسیه ، وگر نه استقلال همون نیمه اول باید 10 نفره می شد .
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶:۵۷
پاسخ
26
56
من بی پرسپولیس زیستن نتوانم
در دور برگشت پدیده باید در تهران با پرسپولیس بازی کنه و سپاهان و استقلال هم باید در خانه پدیده بازی کنن ، البته از نظر شرایط میزبانی در دور برگشت وضعیت تراکتور سازی از همه بهتره و هر چهار تیم مدعی پرسپولیس و پدیده و سپاهان و استقلال باید به تبریز برن ، ولی گمان نمیکنم تراکتور بتونه در اندازه های مدعی ظاهر بشه ، ولی دور برگشت خیلی خیلی جذاب میشه
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۸:۳۷
پاسخ
7
40
Asad
اگه بازی به تعویق نیفتاده بود اینبار پدیده استقلالو ۶ تایی میکرد و لی خب شاید خدام هوای پرسپولیسو داشت که پدیده برنده نشد
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵:۰۸
پاسخ
24
38
میثم
یحیی جون کارت درسته،اگه بازی عقب نمینداختن صددرصد میبردیشون،حیف که داور بازیکنشونو اخراج نکرد...
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۴:۰۸
پاسخ
16
42
کربختیاری
ترسوها از راه دور فریاد میزنن گلمحمدی و برانکو از یکماه پیش جوسازی میکردن بر علیه لیگ و استقلال
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۳:۴۷
پاسخ
42
12
جوان آریایی
متاسفم که میخواین با هوچیگری امتیاز بگیرین
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۲:۱۹
پاسخ
32
13
ARYOBARZAN
به هدفت رسیدی هم از استقلال امتیاز گرفتی با داوری هم جوسازی کردی به ضد استقلال
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۱:۴۴
پاسخ
34
14
مصطفی
ظاهرا یکی از ابزار پرسپولیسی بودن که دارید آقا یحیی.شما هم چراغ خاموش داورا خوب هواتونو دارن.تو همین دو هفته از دو تا باخت دو تا مساوی درآوردید وگرنه هتریک باخت کرده بودید
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۸:۰۲
پاسخ
34
13
Mehdi
نوش جونت عزیز داور بهتون داد به جز نیمه اول دقیقا پدیده چیکار کرد....الکی هی پدیده پدیده کردید والا
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۴:۰۸
پاسخ
30
14
ssabi
وقتی داور با شما بود+ گرفتن یک امتیاز از استقلال خجالت آوراست نه ارزشمند
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۶:۲۱
پاسخ
33
15
عباس
آقای یحیی برای یک امتیاز بازی خوب پدیده رو نابود کردی ترس از باختن باعث شدی تیم پدیده و بازیکنان پدیده فقط برای یک امتیاز بازی کنند در صورتی که اگه بازی همیشگی رو ارائه می داد راحت راحت می تونست بازی ببره کاش استقلال می برد و مزد برتری اش رو می گرفت.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۹:۰۷
پاسخ
15
28
امیرحسین
آقا این وضعیت بسیار عجیب غریب تا اطلاع ثانوی پابرجاست، بشینید حساب کنید اینا چند تا دیگه قهرمانی باید براشون درست بشه تا ستاره دوم رو بزنن! تا اون موقع وضع همینه! میگی نه! نگاه کن! این خط این نشون!
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵:۱۰
پاسخ
28
10