گل‌محمدی: گل‌های به موقع و زیبایی زدیم/ این برد مبارک هوادارانمان در سیستان و بلوچستان

گل‌محمدی: گل‌های به موقع و زیبایی زدیم/ این برد مبارک هوادارانمان در سیستان و بلوچستان

4557
18:13
06 بهمن 1398
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروزی ارزشمند تیمش برابر تراکتور این برد را به هواداران پرسپولیس در شهرهای سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان تقدیم کرد.

به گزارش وبسایت نود، تیم‌های پرسپولیس و تراکتور در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر امروز (یکشنبه) به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس در نشست خبری حاضر شد و اظهار کرد: بازی سنگینی برای دو تیم بود. چیزی که مشخص بود، بازی درگیرانه و پرس خوب از دو تیم بود. گل‌های به موقع و زیبایی زدیم. بازی جذابی بود و هر دو تیم دوست داشتند برنده شوند. بازیکنان دو تیم، کارهای فنی خوبی انجام دادند. خدا را شکر با غیرت بازیکنان و حمایت هواداران این سه امتیاز حساس را گرفتیم. تراکتور مدعی قهرمانی و از لحاظ بازیکن، از بهترین تیم‌های لیگ است. این برد تقدیم به هوادارانمان که در این سرما ما را تشویق کردند. همچنین این برد مبارک پرسپولیسی‌های سیل‌زده سیستان و بلوچستان که نباید آن‌ها را فراموش کرد.

او ادامه داد: فرصتی برای آماده‌سازی نداشتیم و با دو بازی دوستانه برابر بادران در زمین خیلی بد و دیدار برابر نفت مسجدسلیمان در آب و هوای سخت به این دیدار آمدیم. خیلی نگران بودم اما خدا را شکر برنده خارج شدیم.

گل‌محمدی افزود: همه اعضای تیم در دفاع و حمله نقش دارند. از همه بازیکنان هجومی خواستم که در انتقال توپ نقش داشته باشند. آن‌ها قوی و با غیرت هستند و باید از لحاظ ذهنی به این بلوغ برسند. نفرات هجومی خوبی داریم و دوست دارم همه در گلزنی شرکت کنند. ترابی نیم‌فصل اول خوبی داشت و گل اول ما به خاطر قدرت انتقال و حفظ توپ ترابی بود.

او درباره کارت‌های پرشمار پرسپولیس گفت: حساسیت بازی روی عملکرد دو تیم تاثیرگذار بود. داور برای کنترل کردن بازی کارت زیادی داد که آن‌ها درست بودند. به بازیکنانم گفتم کارت الکی نگیرید زیرا بازی‌های مهمی از جمله دربی را پیش رو داریم.

گل‌محمدی در خصوص عملکرد اوساگونا گفت: فرصت برای این که تمرین و بازی خوب تدارکاتی داشته باشیم کم بود. این که تاثیر زیادی در ۱۲ روز داشته باشم، واقعا انتطار زیادی است. روی پاس‌ها و کارهای ترکیبی اوساگونا کار خواهیم کرد و بازی به بازی بهتر می‌شویم. از لحاظ تیمی و تاکتیکی کار داریم و باید بیشتر کار کنیم.

1870

نظرات کاربران
سام
2 تا موقعیت ک بیشتر نداشت پیروزی..اونا هم ب لطف شانس گل شد..بقیش تو دفاع بود.هجومی ندیدیم....
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶:۱۲
پاسخ
8
1
RAD -DRD
فقط عشق پولیس و عادل جووون
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۲:۱۳
پاسخ
0
3
Soheilmoradi
بازی خوبی بود ده روره اقا یحیی با تیم اومده نیاز به تمرین و کار بیشتر داره یه خورده زمان ببره بهتر میشه
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۶:۰۷
پاسخ
0
6
قرمزعشق
باتبریک بابت برددونماینده فوتبال کشورمون برابرعربهاوباهزارتبریک به پرسپولیسیهای عزیزبابت بردتیم فوقالعاده قوی ومنسجم تراکتور....واقعا این تراکتور رابردن کارهرتیمی نیست اگریکباردیگه بازیونگاه کنیدمتوجه میشویدکه واقعا درتمام خطوط بازیکنان هماهنگ وخوبی رادورهمدیگه جمع کرده زنوزی وباهمین دست فرمون یقه خیلی تیمهارامیتونن بگیرن ‌...اما فکرکنم یواش یواش بساط جشن پوکرقهرمانیوبایداماده کنیم باحمایت همه جانبه دربازیهای باقیمانده....انشاا...جونم پرسپولیس جونم قهرمانی که برازنده عشق منه واونم قرمزمنه
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۳۰:۳۲
پاسخ
0
5
Mahmoud
من خودم تورکم و عاشق تراختور ولی به نظرم پرسپولیس با قدرت خودش بازم قهرمانه. اگه اینو همه قبول کنن که پرسپولیس داره زحمت میکشه و نتیجه میگیره شاید دیگه این همه درگیری تو استادیوم نبینیم. به امید موفقیت تراختور تو بازیای بعدی
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۵:۵۰
پاسخ
15
216
نیما
معنی زحمت: سرمربی یه تیم خصوصی رو به زور گرفتن، تا جا داره بازیکن خریدن و بازیکن نفروختن و تیم اصلی رو با هزینه های فضایی حفظ کردن و حمایت بی حد دولت و خدم و حشمش نکته دیگه هم اینکه آنقدر خودتون میدونید بدون حمایت هیچی نیستید که باید تو جمله ات این قسمتو خیلی ریز بیاری....با قدرت خودش!!!! :))
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۱:۱۸
3
0
سرخ ترین
باریکلا خوشم اومد،یک فوتبالدوست منطقی
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۰۱:۲۵
0
3
پرسپولیسی گرگان
ممنون از همه تون و گلایه از هودارای تهرانی پرسپولیس که ورزشگاه رو پرنمیکنن
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۸:۳۰
پاسخ
7
139
شهرام
سلام دوست عزیز بازی وسط هفته اونم زمان ساعت کاری خوب معلوم هست نمیایند
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۷:۴۸
0
2
پرسپولیس قهرمان
داداش سرکار بودیم پرسپولیس تنها تیمی که جمعه میزبان نمیشه این یه قانونه
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۱:۵۸
0
2
م.ح.س.ن
اصن یه حس خوبیه که سرمربی تیمت اینجوری حرف میزنه و قشنگ از نگاهش و حرف زدنش میفهمی دنبال یه بازی هجومی و مالکانه همراه با پرس شدیده.جونم یحیی
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۸:۳۷
پاسخ
8
137
اریا
گل های ضد حمله ای یعنی بازی هجومی و مالکانه!!!!
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۳:۲۰
0
0
امیر تی تی
فوتبال همینه مبارک پرسپولیسیا بهتر بودن تو زمین و بردن فوتبال واسه لذت بردنه نه دعوا و عقده گشایی
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۷:۴۴
پاسخ
9
290
تراکتور دل ها
این پرسپولیس به اجتمال قریب به یقین قهرمان میشه من خودم تراکتوری اما واقعا نمیشه واقعا واقعیت تلخ رو نگم.ما باید سعی کنیم واسه دوم شدن.هنوز چیزی نشده میتونیم تو بازی های خانگی جبران کنیم.تراکتور برای ما مثل ابر قهرمانه محبوب دل .
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۳:۱۹
پاسخ
25
338
چهار دربی پشت سرهم
اگه خودش بتونه قهرمان بشه،اولین قهرمانی واقعی تاریخ باشگاه میشه.اما همیشه دستهایی کمکش کرده.امسال رقیبهای قدری داره،اگه کاری نکنند رقیبا ضعیف بشن
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۴:۲۵
215
17
ستارگان سرخ ایران
جونم یحیی امپراطور واقعا تراکتور رو عملا از کار انداختید فوق العاده بودید در برنامه تاکتیکی! تراکتور به یحیی باخت واقعا و به تیم پرسپولیس!
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۸:۳۱
پاسخ
13
333