گن شوجی: نمی‌توانیم از شر بازی در ورزشگاه آزادی خلاص شویم

گن شوجی: نمی‌توانیم از شر بازی در ورزشگاه آزادی خلاص شویم

9558
11:33
15 آبان 1397
مدافع ۲۵ ساله تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی را بسیار دشوار توصیف کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع ۲۵ ساله تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی را بسیار دشوار توصیف کرد.

به گزارش وب سایت نود، گن شوجی با اشاره به پیروزی 2 بر صفر تیم کاشیما آنتلرز در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس گفت: نیمه‌اول این بازی سخت بود اما در نیمه‌دوم خوب بودیم و پیروز شدیم. با این حال نمی‌توانیم از شر بازی برگشت در ورزشگاه آزادی تهران با حضور 100 هزار تماشاگر خلاص شویم. شما اگر نگاهی به تاریخ بازی‌های خارج از خانه کاشیما آنتلرز بیندازید نمونه چنین بازی را نمی‌بینید.

بازیکن کاشیما آنتلرز ژاپن افزود: کاشیما سنتی دارد که به ما ارث رسیده و قادر به کسب نتایج بزرگ و شکست حریفان هستیم. لیگ قهرمانان آسیا تنها جامی است که آن را به دست نیاوردیم. فکر می‌کنم این یک فرصت است تا این جام را نیز فتح کنیم و نام‌ خود را در تاریخ باشگاه کاشیما آنتلرز ثبت کنیم. می‌خواهم پیروز بازی برگشت با پرسپولیس و فاتح لیگ قهرمانان آسیا باشم.

بازی رفت تیم‌های کاشیما آنتلرز و پرسپولیس شنبه گذشته با نتیجه 2 بر صفر به سود میزبان ژاپنی پایان یافت. ساعت 18:30 شنبه آینده بازی برگشت این 2 تیم در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

 

2051

نظرات کاربران
مصطفی
شنبه چه قهرمان بشیم چه نشیم به تیم مون افتخار میکنیم همین که راضی هستیم کافیه واقعا مثل بعضیا حرص نمیخوره هوادار دو سال بینظیر رو داشتیم و ادامه خواهد داشت این تازه شروع اتفاق های خوب برای پرسپولیس است
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۱:۵۰
پاسخ
2
32
استقلال سلحشور
خوشم میاد که خودتونم متوجه شدید که نتیجه نمیگیرید
۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۸:۱۴
13
3
فیفا
اتفاقا ما هم یک سنت قدیمی داریم..... که کامبک میزدیم موقعی که کامبک زدن مد نبود....مثال هم خیلی میتونم بزنم....مثلا ده نفره تو ده دقیقه سه تا به تیمی زدیم که هنوز دارن میسوزن.....شما را هم با یکی از همون کامبک ها بدرقه می کنیم....
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳:۵۵
پاسخ
25
109
mim z
حمیدرضا یه لیوان اب سرد بخوووور .اروم میشی .قول میدم
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۴:۴۰
3
33
خميدرضا
از همون تيم 3-0 باختيم تو 10 دقيقه كامبك زديم؟ يا 6 تا از الحلال خورديم تو رفت و برگشت كامبك زديم؟ يا 6 تا از فتح خورديم كامبك زديم؟
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۶:۳۲
52
11
علی پروین
هرچقدر دلت میخواد فکر کن خلاصی برای شما چشم بادامی ها وجود ندارد. باخت با گلهای زیاد رو به سوغات برای کشورتون ببرید.
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹:۴۰
پاسخ
17
116
حمید از مشهد
اره ایشالا ما قهرمانیم.. کاشیما قبلا در جام باشگاه های جهان حظور داشته ..والا این شادی رو کم داره ملت ایران..ژاپنیها کم شاد نشدن.. خدایا خودت یه نظری به ما کن
۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۲:۴۰
1
17
حميدرضا
اره مثل بازي رفت كه گل آفسايد رو نگرفت براي كاشيما يا اخراج نكردن خليل زاده يا چپ و راست حمله ميكرديم دعا كن 4 تا نخوريم .
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰:۱۴
60
11
Amir persp0lisi
خوشم میاد خودشونم میدونن هیچ راه فراری ندارن
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹:۰۵
پاسخ
23
134
RED..6
این شر دامنتون روتو ازادی میگیره این جام حق پرسپولیس وطرفداراشه وماهم ازحقمون کوتاه نمیایم از همین حالا ترسو تو چشماتون میخونیم
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۴:۲۹
پاسخ
34
181
....
هر چی دقت میکنم چشماش رو‌ نمیبینم ، چشماشو از کجا دیدی که ترسیده ؟
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۴:۰۳
52
20
حميدرضا
تو الان چجوري ترس رو ديدي؟ بابا رفت تيم تو قوطي بود گل سالم رو آفسايد گرفت برامون دعاكن ماهم مثل استقلال و پاس قهرمان آسيا بشيم.
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۲:۱۸
88
19