گواردیولا: احتمال دارد قهرمانی را از دست دهیم

گواردیولا: احتمال دارد قهرمانی را از دست دهیم

4884
15:57
25 فروردین 1397
سرمربی منچسترسیتی احتمال از دست دادن عنوان قهرمانی این فصل لیگ برتر انگلیس را رد نکرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچسترسیتی احتمال از دست دادن عنوان قهرمانی این فصل لیگ برتر انگلیس را رد نکرد.

به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا در آستانه بازی امشب تیمش با تاتنهام عنوان احتمال قهرمان نشدن تیمش در لیگ برتر باوجود اختلاف ۱۳ امتیازی با منچستریونایتد در پایان هفته سی و دوم وجود دارد. 

گواردیولا به نقل از sky sport گفته:

احتمال از دست دادن صدر جدول و قهرمانی منچستریونایتد وجود دارد. آن ها وضعیت خوبی دارند و می توانند هر ۶ بازی باقی مانده خود را ببرند. به یاد دارم که رئال مادرید سال ها پیش در ۵ بازی پیاپی شکست خورد و قهرمانی را از دست داد. ما باید روی کار خودمان تمرکز کنیم و در مقابل تاتنهام و سوانزی پیروز شویم.

خیلی از کارشناسان از ماه دسامبر گفتند که ما قهرمان شدیم اما در یک هفته سه بار شکست خوردیم و دیدیم که شکست ناپذیر نیستیم. سرنوشت در دستان خودمان است. ۶ بازی باقیمانده و تنها به ۵ امتیاز دیگر برای قهرمانی نیاز داریم. 

۲۰۳۱

 

نظرات کاربران
مستاجر خدا
حتی نمیدونه کیروش کی هست که بهش اشاره کنه:)) فقط نتایج وحشتناکش توی رئال شده برای مثال زدن و درس عبرت :)) در ضمن ازون حرفای لوس بود ولی حتما سال بعد اینجور نیست دیگه مگر دوبار قید چمپیونز رو بزنی
۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۲:۱۶
پاسخ
66
33
مستاجر خدا
محمود خوابی؟؟:)) فوتبال میبینی؟ منظورش تیم کیروشه که تا 5 بازی آخر صدر جدول بود و شانس 3 گانه داشت فینال حذفی و فکر کنم به ساراگوسا باخت(میدونم نه بارسا بود نه سویا نه والنسیا نه اتلتیکو) اروپا رو هم فکر کنم با موناکو حذف شد لیگ هم 5 تا یا 7 تا باخت و قهرمانی رو از دست داد
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۵:۰۸
4
11
محمود
اخ اخ عجب تیکه ای انداخت به طرفدارای تیم پنالدو ۵بازی اخر فصل رو باختن و قهرمانی رو از دست دادن خخخخخخخ
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۴:۴۰
5
12
محبوب خدا
کیروش بدجور این مستاجرو سوزونده
۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۸:۴۵
12
28