گواردیولا: ارزش واقعی فن دایک را زمان مشخص می کند

گواردیولا: ارزش واقعی فن دایک را زمان مشخص می کند

5843
19:50
08 دی 1396
سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی به انتقال گزاف مدافع ساوتهمپتون به لیورپول واکنش نشان داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی به انتقال گزاف مدافع ساوتهمپتون به لیورپول واکنش نشان داد.

به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا که بنا بر ادعای رسانه های انگلیس به جذب ویرجیل فن دایک تمایل داشته در نشست خبری خودش ضمن تمجید از این بازیکن عنوان کرده زمان ارزش او برای لیورپول را مشخص خواهد کرد.  

گواردیولا به نقل از fourfourtwo به خبرنگاران گفته:

کیفیت بازیکن مهم است نه قیمتش. لیورپول موفق شد بازیکن شگفت انگیزی را به خدمت بگیرد. فن دایک مدافع استثنایی است. زمان مشخص می کند ارزش این مقدار پول را داشته و یا نه. گاهی اوقات بازیکنان ارزان از بازیکنان گران قیمت پر هزینه تر می شوند. اگر فن دایک برای هفت یا هشت سال در بالاترین سطح بازی کند دیگر بازیکن گرانی محسوب نخواهد شد. زماین که جان استونز را خریدیم همه گفتند پول زیادی پرداخت کردیم اما حالا می گویند او را ارزان خریدیم. کیفیت بازیکنان در داخل زمین همه چیز را مشخص می کند. 

من از ترکیب تیمم بسیار راضی هستم اما در هفته های اخیر کمپانی و استونز را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم و برای همین باید شرایط را بررسی کنیم. احتمال خرید بازیکن در ژانویه را رد نمی کنم. 

۲۰۳۱

 

نظرات کاربران
بارسلونا❤
ببینید .. این همه مربی اومدن راجب فن دایک نظر دادن .. ولی گواردیولا بهترین جمله رو گفت ... زمان ... سطح مربیها به سطح فکر و نظرشونه ...
۰۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۲:۴۹
پاسخ
3
33
CR 6+4 FCP
بالأخره یه حرف درست حسابی ازش شنیدیم
۰۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۰:۰۶
پاسخ
29
3