گواردیولا: تحت هر شرایطی به بستن روبان زرد ادامه می دهم

گواردیولا: تحت هر شرایطی به بستن روبان زرد ادامه می دهم

6419
12:32
07 اسفند 1396
سرمربی منچسترسیتی تاکید کرده به بستن روبان زرد روی لباسش ادامه خواهد داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچسترسیتی تاکید کرده به بستن روبان زرد روی لباسش ادامه خواهد داد. 

به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا که به دلیل بستن روبان زرد روی لباسش برای حمایت از زندانیان مربوط به درگیری های استقلال کاتالونیا به اتحادیه فوتبال انگلیس دعوت شده و ممکن است با جریمه نقدی و حتی محرومیت از نشستن روی نیمکت تیمش مواجه شود عنوان کرده حتی در صورت جریمه شدن دست از حمایت خودش برنخواهد داشت. 

گواردیولا به نقل از Sky Sport گفته:

اگر قوانین را زیر پا بگذارم مشکلی با جریمه شدن ندارم. من قبل از اینکه مربی فوتبال باشم یک انسان هستم. ۴ نفر در اسپانیا زندانی شدند و چند نفر هم تبعید شدند. مسئله کمک به افرادی است که کار اشتباهی انجام ندادند. اسلحه آن ها تنها برگزاری انتخابات و رای دادن بود. در انگلیس برای جدایی از اتحادیه اروپا رفراندوم برگزار شد. این افراد هم چنین رفراندومی را در کاتالونیا می خواهند اما زندانی شدند. اتحادیه می داند که من دست از بستن روبان زرد بر نخواهم داشت. آن ها می توانند مرا جریمه کنند اما دست از این کار نمی کشم. 

۲۰۳۱

 

نظرات کاربران
EBRAHIM
آره منم میتونم بهترین مربی بشم اگه اینهمه بازیکن گرون قیمت واسم میخریدن.مربی که هرسال نزدیک صدو خورده ای میلیون خرج کرده چه متحولی خخخخخخ
۰۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۲:۲۴
پاسخ
14
17
Ramin
تاریخ نشان دادن که استقلال ایالت ها به نفع کشور و ایالتی که میخواد استقلال باشه نیست پپ متاسفانه شعور سیاست نداره و نمیدونه با این کار دار لطمه میزنه به ایالت کاتالونیا اخه مربی فوتبال چی از سیاست سر در میاره و یک سیاست مدار چی از ورزش سر در میاره!!!!!
۰۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۱:۰۲
پاسخ
15
16
omid
آفرین تو فوق العاده هستی هم از نظر فنی هم شعور اجتماعی
۰۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۸:۵۴
پاسخ
39
48
سولدوز تراختور
واقعا مردی گواردیولا...
۰۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۵:۵۳
پاسخ
39
44
محمود
کاتولونیا باید مستقل بشه بسه زورگویی مادرید شده و پپ هم حق داره چون اهل کاتولونیاست و اگر او اینکارو نکنه کی بکنه پس
۰۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۶:۴۴
پاسخ
40
44
خلیل
الان پپ فن های بی منطق میان ازش دفاع میکردنن:) انگار در قلب کاتالونیا به دنیا امدن:)
۰۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۷:۲۲
پاسخ
52
41
خلیل
عزیز من بنده با این کار گواردیلا مشکلی ندارم.اصن ربطی به من نداره مشکل من پپ فن هایی هست که بی منطق و آمار ازش دفاع می کنن اخه جدا شدن کاتالونیا و این چیزا چه ربطی به اینا داره!
۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۰:۲۵
3
12
بنام خالق کرایف و فرگوسن و مسی
برادر از شمایی که چشمت رو به روی فلسفه وجودی ریال مادرید و تاریخچه پر از سیاهی ش بستی توقعی بیش از این نیست... من که دیگه پپ فن نیستم و مثل خیلی ها از رفتنش به سیتی ناراحت، ولی فهمیدم اگرچه توی مربی گری راه کرایف کبیر و فرگوسن افسانه ای رو نرفت و اعتبارش کم شد با این خرج کردن ها و تیم عوض کردن ها اما... اما از لحاظ انسانیت و آزادگی کار بزرگی کرده، همونطور که استادش کرایف سیلی به بلندی تاریخ زد به فرانکو ی ملعون و جاودانه شد...
۰۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۷:۴۸
10
16
از سرخس تا آبادان
فارغ از فوتبال از غیرتش تو این حرکت خوشم اومد
۰۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۵:۱۴
11
14
mh.m
گورادیولا یه مردتمام عیار که به تموم اصولش بایبنده.... فوتبال جهان و متحول کردی مرد... واسه همینه یه سریا دارن از نفرت خفه میشن از دستت...
۰۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۰:۰۶
پاسخ
44
66
میلاد
با اینکه رئالی ام و با اینکه طرفدار چلسی ام و مربی تیمای رقیبم بوده و هست ولی با این حرفش موافقم. دوست داره از یه فرقه، گروه و... طرفداری میکنه به هیچ کسی مربوط نیس
۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۶:۴۶
11
12
بارسلونا❤
اقا خلیل .. ایا پپ ۲۰۰۹ همش ۲۰ میلیون خرج کرد که ۶گانه گرفت ؟ از یازده بازیکن بارسای ۲۰۰۹ ، ۱۰تاش از لاماسیا بودن ... خیلی حرفه یه مربی بیاد چنین ریسکی کنه و به بازیکنان پایه اعتماد کنه و تمام جامهای یک سالو فتح کنه .... آیا هیچ مربی تونست اینکار بزرگ رو تکرار کنه ؟ چرا شماها فقط طرف خرج پپ رو میبینید و از بی‌خرجی اای گذشته حرفی نمیزنید ؟
۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۲:۵۰
17
14
خلیل
احسنت به تو با پول همه کاری میتونی انجام بدی:) میخوای امتحان کنی؟400 میلیون یورو رو بده به یه بچه 10 ساله ببین چیکارایی انجام میده!
۰۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۹:۱۶
18
17