گواردیولا: درباره انتقال الکسیس سانچز صحبت خواهیم کرد؛ داوران باید بیشتر از بازیکنان محافظت کنند

گواردیولا: درباره انتقال الکسیس سانچز صحبت خواهیم کرد؛ داوران باید بیشتر از بازیکنان محافظت کنند

2928
10:42
11 دی 1396
پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی، در عین حالی که معتقد است الکسیس سانچز، مهاجم شیلیایی آرسنال در آن تیم خواهد ماند، بررسی شرایط انتقال او به باشگاه خود را هم مطرح کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی، در عین حالی که معتقد است الکسیس سانچز، مهاجم شیلیایی آرسنال در آن تیم خواهد ماند، بررسی شرایط انتقال او به باشگاه خود را هم مطرح کرد.

به گزارش وبسایت نود، قرارداد های الکسیس سانچز و مسوت اوزیل، دو ستاره تاثیرگذار آرسنال در پایان فصل به اتمام می رسد و با توجه به وارد شدن به پنجره نقل و انتقالات زمستانی، گمانه زنی ها در خصوص آینده این دو بازیکن هر روز بیشتر می شود. منچسترسیتی که همواره به عنوان یکی از گزینه های اصلی سانچز معرفی شده است شرایط جذب این بازیکن را بررسی خواهد کرد.

به نقل از fourfourtwo، پپ گواردیولا که پس از تساوی مقابل کریستال پالاس در کنفرانس خبری خود درباره انتقال این مهاجم مورد سوال خبرنگاران قرار گرفت گفت:

صحبت هایی درون باشگاهی درباره چگونگی و امکان انجام این انتقال خواهیم داشت تا ببینیم بهترین تصمیم چیست، اما او بازیکن آرسنال است و من فکر می کنم تا پایان فصل در این تیم بماند.

در ادامه گواردیولا با یاداوری بازی تیمش مقابل تاتنهام و تکل های خشن هری کین و دله الی و همچنین بازی مقابل نیوکاسل که منجر به مصدومیت گابریل ژسوس شد و مصدومیت جزئی کوین دی بروین در بازی مقابل پالاس، دو ستاره تیم خود، باز هم به داوران هشدار داد که باید بیشتر به محافظت از چنین بازیکنانی بپردازند. گواردیولا در این خصوص گفت:

مقابل تاتنهام و نیوکاسل خوش شانس بودیم، اما امروز خوش شانس نبودیم. داوران باید مراقب باشند. از اینکه بازی ها در انگلستان تا چه حد فیزیکی هستند آگاه هستیم، اما تیم ها از نبود بازیکنان بزرگ خود آسیب خواهند دید و این موضوع تنها شامل منچسترسیتی نمی شود. نتیجه حرکت پانچئون (که منجر به مصدومیت دی بروین شد) خود گویای همه چیز است. باید بیشتر از بازیکنان مراقبت شود.

با توقف برابر شاگران روی هاجسون، نوار 18 پیروزی پیاپی منچسترسیتی پاره شد اما این تیم همچنان با اختلافی 14 امتیازی صدرنشین بلامنازع لیگ برتر انگلیس است.

1721

نظرات کاربران
بابک توپچی
یه ضرب المثل هست که میگه "یه سوزن به خودت بزن بعد یه جوال دوز به دیگران" شما بازیکنهای تیم خودت رو دیدی؟ کمپانی ,واکر , دلف, مندی, مانگالا و سر دسته شون اوتامندی اینا همه شون بازیکنهای خشن هستند.البته شما تو تیمهایی بودید که بازیکنهاش عادت دارند با باد بیفتن زمین و داورها به نفعشون پنالتی ,ضربه آزاد, کارت زرد و قرمز بده.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۱:۴۲
پاسخ
22
40
محمود
باشه تو خوبی با ونگرت که ۲۵ساله مربی توپچیه ولی جام به ۱۰تا هم نمیرسه
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۲:۱۶
26
11