گواردیولا: دیگر هرگز سرمربی بارسلونا نخواهم شد

گواردیولا: دیگر هرگز سرمربی بارسلونا نخواهم شد

9381
19:34
20 خرداد 1397
گواردیولا تمایلی به هدایت دوباره بارسلونا ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - گواردیولا تمایلی به هدایت دوباره بارسلونا ندارد.

به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا که سابقه سال ها بازیگری در نیوکمپ را دارد و دوران حرفه ایش به عنوان مربی را در بارسا آغاز کرد و طی 4 سال موفقیت های فراوانی را با آبی و اناری ها کسب کرد، در تازه ترین مصاحبه اش عنوان کرده دیگر قرار نیست هدایت بارسلونا را برعهده بگیرد و دوران حضور او به عنوان مربی روی نیمکت بارسلونا، به همان 4 سال ختم می شود. پپ چنین می گوید:

دوران من به عنوان مربی در بارسلونا، به پایان راه رسیده و تمام شده است. دلیلش هم این است که نه من مثل قبل هستم و نه آن ها نگاه شان به من همچون گذشته است. دوران طولانی و خیلی خوبی را در بارسلونا پشت سر گذاشتم. به عرصه مربیگری قدم نهاده بودم و ترکیب خیلی خوبی از بازیکنان و مدیران را داشتیم، لاپورتای جوان، تیکسی، بازیکنانی باورنکردنی و بهترین بازیکن جهان، لیونل مسی. همگی گرد هم جمع شده بودند.

علاقه ای به ریاست و مدیریت در باشگاه ندارم. من مربی هستم و در کاری که انجام می دهم توانا هستم، نمی توان همزمان همه کاره بود. وقتی مربیگری را کنار گذاشتم، به گلف روی خواهم آورد.

پپ گواردیولا همچنین اعتقاد دارد که تیم والورده که موفق شد در اسپانیا دبل کند، بهترین تیم فصل است و بهترین فصل ممکن را پشت سر گذاشته اند، ولو این که در لیگ قهرمانان به توفیق نرسیدند.

1878

نظرات کاربران
داود
امیدوارم نظرش عوض بشه و برگرده بارسلونا
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۰:۵۵
پاسخ
17
55
رقیب
خیلی خوبه که اینو اعتراف میکنی که قهرمانیهات نه بخاطر تو بلکه بخاطر حضور ستاره های اوج گرفته ای مثل ژاوی، اینیستا، مسی و ویا بوده!!! در مورد قسمت دوم حرفتم موافقم که دیگه هرگز مربی بارسلونا نمیشی چون جراتشو نداری دیگه ستاره ای نیست که بخواد قهرمانت بکنه و رکوردی که بلطف ژاوی و مسی اماده خلق شده خراب میشه!!!!
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۶:۴۵
پاسخ
50
36
Ehsan
هر کسی که ۲ زار شعور فوتبالی داشته باشه به احترام گواردیولا و لذتی که از تماشای فوتبال تیمهاش به تماشاگرا هدیه می‌کنه باید بایسته و کف بزنه کیفیت فوتبال من سیتی رو اگه یک نفر دنبال کنه میفهمید چقدر فرق هست بین امثال گواردیولا و مربیای دیگه بارسای انریکه تاتا مارتینو و ... همون ترکیب رویایی رو داشتن و تازه نیمار هم بهشون اضافه شد ولی کیفیت و سطح بازی بارسلونا هیچ وقت به زمان پپ نرسید حتی اگه ۳ گانه هم بگیری مثل انریکه بازم محبوب نیستی گواردیولا تیمهاش جذاب و تماشایی بازی میکنن و فوتبال رو فدای نتیجه نمیکنه تو ۳۸ هفته لیگ میتونی انتظاز حدود ۳۰ تا بازی با کیفیت عالی داشته باشی از تیمهای پپ این چیزیه که خیلی از مربی‌ها ندارن اگه کسی دنبال فقط جام آوردن باشه و به هر قیمتی قطعا امثال مورینیو گزینه های بهتری هستن! ولی کسی که فوتبال جذاب دوست داره پپ یه گزینه رویاییه
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۵:۴۴
7
69
حمید مسی
افسوس از مدیران بی لیاقت بارسا
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۴:۳۹
پاسخ
17
62
مهران رونالدو
مربیگری نخاهی کرد چون جراتشو نداری چون دیگه بهترین نسل بارسلونا نیست که بخای مربیگری کنی چون مسی ژاوی اینیستا پیکه پویول الوز اینا نیستن و تو بخاطر اینکه سابقه ت خراب نشه که اونم نصف بیشترش بخاطر اون نسل اماده بود به بارسا یر نمیگردی
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۳:۵۸
پاسخ
80
57
Ehsan
این چه منطق مزخرفیه دیگه الان زیدان بره یونتوس بعد نتونه جام باشگاه های اروپا رو ببره. باید بگیم زیدان مربی نیست و همش رو مدیون ستاره های رئال بوده!!
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۳:۳۷
11
47
حامد مسی
خودشم گفت. نیازی نیست تو بگی.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۱:۳۳
10
49