گواردیولا: ما در حد مقایسه با بارسلونا نیستیم

گواردیولا: ما در حد مقایسه با بارسلونا نیستیم

4238
17:34
15 اسفند 1396
سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی تاکید کرده این تیم در سطح بارسلونا نیست.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی تاکید کرده این تیم در سطح بارسلونا نیست.

به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا که تیمش با ۱۶ امتیاز اختلاف در صدر لیگ برتر قرار گرفته و فاتح جام اتحادیه شده در جدیدترین اظهاراتش عنوان کرده منچسترسیتی هنوز فاصله زیادی با مقایسه شدن با تیمی چون بارسلونا دارد. 

گواردیولا به نقل از ESPN گفته:

بارسلونا در تاریخ خودش موفق شده جام های زیادی را فتح کند در حالی که ما تازه کارمان را شروع کردیم. در این فصل یک جام بردیم اما هنوز در حد مقایسه شدن با تیمی چون بارسلونا نیستیم. 

مقایسه ما با بارسا درست نیست چون این تیم در یک دهه اخیر با بازیکنان، مربیان و مدیران مختلف موفق شده فاتح جام های متفاوتی شود. برای مقایسه شدن با این تیم ها باید حداقل برای چند سال جام ببریم. 

همه بازیکنان تیم رویای فتح لیگ قهرمانان را در سر دارند اما این منچسترسیتی قبلا تنها یک بار به یک چهارم نهایی رسیده است. حضور داشتن در میان مدعیان قهرمانی مایه افتخار ما است اما اگر اتفاق بازی با ویگان در جام حذفی در لیگ قهرمانان هم رخ دهد ما قطعا حذف خواهیم شد. گاهی اوقات همه چیز به نحوه بازی تیم ربط ندارد.

۲۰۳۱

 

نظرات کاربران
CR 6+4 FCP
آخه داورسلوناییها چرا باید انقدر اعتماد به سقف داشته باشند در لالیگا که با اختلاف تعداد قهرمانی هامون بیشتره در لیگ قهرمانان هم که 12تا. اگر هم بگید این ها مال قدیما بوده بگذارید بگم که در 4 سال اخیر 3 تا از 12 تا جام رو گرفتیم. پس بدونید اصلا در حد ما نیستید.
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۵:۱۵
پاسخ
26
2
کیروش کبیر
واقعا گواردیولا مرد بزرگیه و با اینکه میدونه تیمش یه سر و گردن از همه تیمها بهتره ولی از بارسلونا باز هم به نیکی یاد میکنه اما اینجا بعضی ها هستن که مقابل تیم سابقشون مشت گره میکنن. همچنین گواردیولا با اینکه متعلق به ایالت کاتالونیاست ولی باز هم دوست داره اسپانیا قهرمان جهان بشه ولی اینجا بعضی دوستان هستند که به خاطر اختلاف سرمربی باشگاهیشون با سرمربی تیم ملی هر روز میان دعا میکنن ایران ببازه یا از الفاضی مثل کیروش بی جام استفاده میکنن در حالیکه خودشون هم میدونن کیروش قهرمان جوانان جهان شده و نسل طلایی پرتغال رو راه انداخته
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۷:۳۸
پاسخ
2
23
رضا))نیمار((قهرمان((
گواردیولا بهترین و کاملترین مربیه
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۶:۵۷
پاسخ
13
58
بارسلونا❤
کلا فوتبال بزرگی و جذابیت خودشو مدیون بارسلوناست ... قشنگترین جمله رو تیری هانری پارسال گفت : کسی که بارسا رو دوست ندارد ، فوتبال هم دوست ندارد ... عشق فقط بارسا و بس ❤ با افتخار بارسایی‌ام
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۶:۵۸
پاسخ
13
61
استقلال،،لردگان،،،
ایول
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۸:۳۴
پاسخ
10
38
محمدپارسا
هیچکس درحد بارسلونا نیس 27 بازی بدون باخت زغالیا هم ک با ما کل کل میکنن 5 تا باخت داشتن جلو ماهم تحقیر شدن
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۶:۱۲
پاسخ
13
67
مجتبی cr7
وقتی توی غارسایی خودتونو قابل مقایسه با رئال مادرید میدونین ما باید چی بگیم؟ رئال مادرید تیمیه که از سال 2000 به بعد 5 قهرمانی لیگ قهرمانان داره درحالی که شما تو کل تاریختون 5 تا دارین :) جلو شما اول فصل تحقیرتون کردیم بازی رفتم که داور گند زد درمورد 27 بدون باختم هنوز رکوردتون به رئال نرسیده
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۲:۴۴
29
8
مستاجر خدا
تو هم داوری پشتت نباشه هیچ جام نمیاری مدرک؟ بارسا؟ نمیگم بد هست تیمهات یا خودت ولی جواب نداده دیگه غیر بارسا اونم با داوری بود وگرنه نه گواردیولایی بود نه اون آقاهه:))
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۵:۲۷
پاسخ
106
18
بسوز و بساز زغالی
مستاجر خیلی دلم بحالت میسوزه که امسال از دو جبهه داری میسوزی خخخخخخخخخخخخ ( ادمین جان لطفا چاپ کن )
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۳:۲۰
4
34
kamran
روزگار میگذرد و تو همچنان با همه درگیری
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۰:۵۱
2
35
محمود
یا سنت خیلی خیلی کمه یا تعصب کورکورانه داری یا کوته نظری از این ۳حالت به دور نیستی .....در ضمن اون اقاهه اینه دق تو شده
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۰:۵۰
3
41
بارسلونا❤
پس زیدان هم مربی نیست .. چون با داوری جام آورده .. مدرک ؟ لیگ قهرمانان جلو بایرن و اتلتیکو .. لالیگا ۲۵ امتیاز اهدای داوران :)) با امثال تو بایستی با زبون خودشون حرف زد
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۰:۰۵
6
45