گواردیولا: من و مورینیو دوقلو هستیم؛ برای پیروزی به اولدترافورد می رویم

گواردیولا: من و مورینیو دوقلو هستیم؛ برای پیروزی به اولدترافورد می رویم

7947
21:04
17 آذر 1396
سرمربی منچسترسیتی تاکید کرده تیمش برای کسب پیروزی به اولدترافورد می رود.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچسترسیتی تاکید کرده تیمش برای کسب پیروزی به اولدترافورد می رود. 

به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا در آستانه دربی حساس روز یکشنبه شهر منچستر عنوان کرده او و ژوزه مورینیو به یک اندازه تشنه کسب پیروزی و موفقیت هستند. 

گواردیولا به نقل از Sky Sport به خبرنگاران گفته:

من و مورینیو قطعا به یک اندازه تشنه پیروزی و فتح جام هستم. از این نظر مثل دوقلوها هستیم. او می خواهد جام ببرد و من هم می خواهم جام ببرم. البته کلوپ، کونته و پوچتینو هم خواهان فتح جام هستند. ما می خواهیم با هم رقابت کنیم و پیروز بازی ها شویم اما باور کنید که شکست دادن تیم های مورینیو یک لحظه خاص محسوب نمی شود. 

من و مورینیو در بازی های بزرگی با هم روبرو شدیم. ما طرز نگاه متفاوتی داریم و این اتفاق عادی است. هیچ وقت از همتایانم به خاطر سبک بازی تیم شان انتقاد نمی کنم. هر مربی فلسفه خودش را دارد. در پایان بازی به همتایانم احترام می گذارم. البته هر دوی ما می دانیم که به دنبال شکست دادن یکدیگر هستیم. 

من برای چنین بازی هایی مربی شدم. برای این بازی هیجان زده هستم و مشتاق فرا رسیدن روز یکشنبه هستم. گل زدن به یونایتد سخت است اما باید سعی خودمان را بکنیم. آن ها همچنین با بازیکنان خطرناکی چون مارسیال، لوکاکو، لینگارد و رشفورد گل هم می توانند بزنند. بدون ارائه بهترین بازی تان نمی توانید تیم های بزرگ را شکست دهید. ما برای کسب پیروزی و ارائه بازی خوب به اولدترافورد می رویم. هنوز بیش از نیمی از فصل باقی مانده و برای همین تنها باید به این بازی فکر کنیم. 

 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
رحیم پور سوره
هر تیمی الان جلوی منچستر سیتی گواردیولا فوتبال بازی کنه میبازه.. به گفته خود پپ من امیدوارم تیم ها جلوی ما تلاش کنن بازی کنن نه دفاع مطلق تا ما هم بتونیم تاکتیک های خودمون بهشون نشون بدیم درست فوتبال قابل پیش بینی نیست ولی صد در صد منچستر سیتی برنده بازی هستش..
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۵:۲۲
پاسخ
9
6
Mjid
بدون شک گواردیولا یکی از بهترین مربی های تاریخه و مورینیو هم هم همینطور اون افرادی ک گواردیولا رو دوس ندارن باید ازشون پرسید چرا? متاسفانه باید بگم اونایی ک مخالفن هیچ چیز راجب فوتبال نمیدونن و فقط میگن شانسی بود.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۱:۴۸
پاسخ
14
31
بهروز
عشق است پپ انشا الله فاتح این بازی هم میشه
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۵۳:۰۴
پاسخ
34
23
حسین اوون
گواردیولا فوتبال رو زندگی میکنه..شاعر فوتبال هست...روح فوتبال رو زنده میکنه.تماشاگرا رو به لذت بردن وادار میکنه....دقیقا برعکس مورینیو که فقط حاشیه و ضد تاکتیک و فوتبال دفاعی..
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۰:۲۸
پاسخ
34
31
پپ قهرمان
در ضمن تاثیرات پپ بر فوتبال اسپانیا ق جام جهانی.آلمان ق جام جهانی حتی تیمای انگلیسی هم به تیکی تاکاروآوردن وتیم های نوجوانان وجوانانش قهرمان جهان شدند
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۳:۰۱
7
7
jd.dri
گواردیولا: برای این بازی هیجان زده هستم و مشتاق فرا رسیدن روز یکشنبه هستم. گواردیولا: باور کنید که شکست دادن تیم های مورینیو یک لحظه خاص محسوب نمی شود آقای شانس واردیولا ! میشه بگی پس چرا برای این بازی هیجان زده هستی ؟!! امیدوارم من سیتی هم دقیقه 97 گل بخوره تا حالت جا بیاد ضد و نقیض حرف نزنی ...
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۴:۰۲
پاسخ
67
72
جادوگر
آرسنال هیچ وقت تیم دفاعی نبوده و نیست همه تیم ونگر رو به بازی هجومیش میشناسن چلسی خواستی بگی فکر کنم
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۷:۲۶
2
6
پپ قهرمان
جای که تواین همه هیجان زده ای اونکه مربی تیم اول لیگه که داره با تیم رقیب بازی میکنه ضمنا سیتی درسته دقایق آخر گل زده ولی بازی همیشه با اوبوده ومثل مورینیو اتوبوسی دفاع نکرده(لیورپول آرسنال)
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۴:۳۸
31
33
بارسلونا❤
فک نکنم بتونی گواردیولا رو درست تلفظ کنی :)) حالا داری همینجوری از یکی از بهترین مربی‌های تاریخ فوتبال ایراد میگری و مسخرش میکنی ... شک نکن پپ گواردیلا به عنوان یکی از بهترینای تاریخ فوتبال در عرصه‌ی مربی‌گری ، زبانزد آیندگان خواهد شد
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۳:۱۶
36
43
مصطفی پاشا
خودتون مقایسه کنید اصلا حرفی میمونه تو بهترین مربی دنیایی از هر لحاظ
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۶:۱۷
پاسخ
66
50
TripleM
هر وقت گواردیولا با یه تیمی مثل پورتو و بدون زدن رکوردهای خرید اومد یوسی ال گرفت شما بیا بگو گواردیولا قطعا بهتر از مورینیو هست.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۲:۳۱
10
18