گواردیولا: می‌دانم که تنها براساس عملکردم در لیگ قهرمانان قضاوت می‌شوم

گواردیولا: می‌دانم که تنها براساس عملکردم در لیگ قهرمانان قضاوت می‌شوم

1340
13:50
25 اسفند 1397
سرمربی منچسترسیتی می داند که درباره دوران حضورش در این تیم براساس عملکردش در لیگ قهرمانان قضاوت خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا که سومین فصل حضورش در منچسترسیتی را سپری می کند اعتراف کرده که می داند درباره دوران حضورش در این تیم براساس عملکردش در لیگ قهرمانان قضاوت خواهد شد. سیتی در دو فصل اخیر در مرحله یک هشتم و یک چهارم لیگ قهرمانان حذف شده و امسال هم به مرحله یک چهارم رسیده است. 

گواردیولا که با سیتی فاتح ۳ جام شده به نقل از اسکای اسپورت گفته:«من در بایرن براساس عملکرد تیم در لیگ قهرمانان قضاوت شدم و می دانم که این اتفاق در سیتی هم رخ خواهد داد. مردم دوران من در بایرن را ناموفق می دانند چون باوجود رسیدن به سه نیمه نهایی لیگ قهرمانان نتوانستیم یک بار هم به فینال برسیم. آدم خوش شانسی هستم که چنین استانداردی دارم و انتظارات تا این حد است. باید چنین انتظارات سطح بالایی را برآورده کنم. 

به شخصه نظر رئیس، مدیر اجرایی و اعضای باشگاه در مورد عملکردم از بقیه مهم تر است. با اینکه چون در لیگ قهرمانان قهرمان نشدیم پس تمام کارهای دیگرمان ارزشی ندارد و ناکام بودیم موافق نیستم اما باید نظر مردم را قبول کرد. خوش شانس بودم که توانستم موفقیت های زیادی کسب کنم و مردم فکر می کنند این اتفاق عادی است در حالی که اصلا اینطور نیست.»

۲۰۳۱

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
الان قدرت یک اروپا .. منچسترسیتی .. اونم هم از لحاظ مهره و هم از لحاظ بازی و اگ امسال گورادیولا نتونه این تیم قدرتمند قهرمان کنه .. نتیجه میشه گرفت ک گورادیولا یه مربی ساده و‌در حد قهرمان کردن تیم در لیگ داخلیه :-)
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۸:۰۸
پاسخ
17
1
رونالدو
موفق نشدنش تو اروپا حرف من و محکم اثبات میکنه که تو بارسا همه موفقن. مهم اینه غیر بارسا خودت و نشون بدی. موفقطت تو بارسا هم بر کسی دیگه پوشیده نیست از چیه.داوری و حمایت رسانه
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۲:۳۴
پاسخ
18
1
روانپزشک
بله رسانه ها و داوری طرفدار بارسا هستن چون بارسلونا پایتخت اسپانیاس!! پیشنهاد میکنم حتما کتابهای جغرافیا رو بخونی و با پایتختهای کشورهای مختلف آشنا بشی و همچنین بفهمی تو اسپانیا دلیلی برای حمایت از یک منطقه جدایی طلب وجود نداره!!
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳:۱۹
0
13
یوونتوس
یه تیم متوسطو مربیگری کن
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۲:۲۲
پاسخ
13
11
روانپزشک
همین من سیتی یک تیم متوسط بود که توی سخت ترین لیگ دنیا بازی میکرد و چند سال یک بار قهرمان لیگ میشد. اما با ورود پپ تبدیل شد به یکی از مخوف ترین تیم های اروپا! خرید های گران قیمت رو بهانه نکنید همه تیم ها خرید گران دارن اما تبدیل دی بروین و استرلینگ و سانه و ژسوس و سیلوا و ... به بهترین بازیکن های اروپا کار راحتی نیست! مثلا کوتینیو گرانترین بازیکن تاریخ بارسا هست اما میتونه بازی کنه؟!! پس خرج کردن با درست خرج کردن فرق میکنه!
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۹:۴۹
0
11
amirabbas
انشاالله به لطف خدا قهرمان لیگ قهرمانان اروپا می شید
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۹:۵۹
پاسخ
10
14