گواردیولا: نمی توانم کتمان کنم که در آستانه قهرمانی هستیم

گواردیولا: نمی توانم کتمان کنم که در آستانه قهرمانی هستیم

2298
21:37
11 اسفند 1396
گواردیولا اعتراف کرده که تیمش فاصله زیادی با قهرمانی در لیگ برتر ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - گواردیولا اعتراف کرده که تیمش فاصله زیادی با قهرمانی در لیگ برتر ندارد.

به گزارش وبسایت نود، پیروزی شیرین 3-0 مقابل آرسنال در مسابقه پنج شنبه شب لیگ برتر موجب شد همچنان تیم گواردیولا با 16 امتیاز برتری نسبت به رقیب همشهری در صدر جدول قرار گیرد و حالا در فاصله ده بازی مانده تا پایان فصل، پپ انکار نکرده که تیمش یک قدم تا قهرمانی فاصله دارد:

نزدیک به قهرمانی هستیم، نمی توانم کتمان کنم، ولی وقتی فکر کنیم کار تمام شده اشتباه کرده ایم، چون کار هنوز تمام نشده است. سرنوشت در دستان خودمان است، مهمترین چیز همین است که خودمان می توانیم سرنوشت را رقم بزنیم و باید این کار را بکنیم. پیروزی مقابل آرسنال در امارات، آن هم بعد از برد در فینال اتحادیه، سخت بود. بازی سختی داشتیم، لحظات سختی در بازی رقم خورد، در دقایقی ضعیف بودیم ولی کسب پیروزی مهم بود و چیزهای خیلی خوبی هم در مسابقه برایمان رقم خورد. حالا این هفته بازی سختی مقابل مدافع عنوان قهرمانی داریم، آن ها همان تیم هستند، همان تیم با کیفیت گذشته، همان مربی و تقریباً همان بازیکنان را دارند. همگی شان در تلاش برای آماده سازی خود برای مسابقه روز یکشنبه هستند، پس این بازی هم یک چالش سخت و جدی دیگر پیش روی مان است.

1878

نظرات کاربران
بارسلونا❤
من طرفدار سیتی نیستم ... ولی از لیورپول خوشم میاد تو لیگ جزیره و سبک بازی پپ.. ولی اینو قبول دارم که قهرمانی امسال جزیره واقعا حق سیتی بود ...
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۹:۲۵
پاسخ
5
37
محمد
قهرمانی با پرخرجترین تیم تاریخ لیگ برتر
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۴:۵۶
پاسخ
29
18