گواردیولا: کار سختی مقابل بازل داریم؛ انتظار نداشتم سانه به این زودی آماده بازی شود

گواردیولا: کار سختی مقابل بازل داریم؛ انتظار نداشتم سانه به این زودی آماده بازی شود

1484
22:20
23 بهمن 1396
سرمربی منچسترسیتی انتظار بازی دشواری را مقابل بازل در لیگ قهرمانان دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچسترسیتی انتظار بازی دشواری را مقابل بازل در لیگ قهرمانان دارد. 

به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا در نشست خبری خودش پیش از بازی فردا شب مقابل بازل در دور رفت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان از آمادگی لروی سانه که انتظار می رفت یک ماه دیگر دور از میادین باشد خبر داد. 

گواردیولا به نقل از سایت رسمی یوفا به خبرنگاران گفته:

ما در این ۱۸ ماه سعی کردیم با فلسفه خودمان در هر بازی به میدان برویم. کیفیت تیم ها در لیگ قهرمانان بالا است و باید ببینیم می توانیم به این روند در این رقابت ها ادامه دهیم یا خیر. نمی دانم برای بردن لیگ قهرمانان آماده هستیم یا خیر اما به این بازیکنان باور دارم. هدف ما این است که عملکرد بهتری نسبت به فصل پیش داشته باشیم. 

بازل در مرحله گروهی لیگ قهرمانان با ۵ مدافع بازی کرد و عملکرد خوبی داشت. ان ها تیمی منظم هستند و در ضد حملات خوب کار می کنند. به بازیکنانم گفتم که کار سختی در این بازی داریم اما نسبت به توانایی هایمان اطمینان داریم و می خواهیم عملکرد خوبی ارائه دهیم.

از آماده شدن زودهنگام سانه متعجب شدم. سانه در جلسه تمرینی امروز شرکت کرد. هنوز ۱۰۰ درصد آماده نیست اما او بازیکن جوانی است و می تواند به میدان برود. سانه تلاش زیادی کرده و می خواهد به ما کمک کند. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
CR 6+4 FCP
گواردیولا حرف نزنی سنگین تری. اون از بی پولی سیتی این هم از بازی دشوار مقابل بازل.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۳:۱۳
پاسخ
23
12
محمود
میتونی نخونی خبرهای مربوط به پپ بزرگ رو ‌کسی مجبورت نکرده سعی کن درست کامنت گذاشتنو یاد بگیری در ضمن برا تو حرف نزده اصلا هم مجبور نیستی بیای نظر بدی
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۳:۱۹
7
14