گودرزی: استقلال و پرسپولیس محدودیتی برای جذب بازیکن ندارن

گودرزی: استقلال و پرسپولیس محدودیتی برای جذب بازیکن ندارن

6595
19:01
08 تیر 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - وزیر ورزش و جوانان در نخستین جلسه هیئت مدیره جدید باشگاه استقلال اعلام کرد که این باشگاه و پرسپولیس هیچ محدودیتی در جذب بازیکنان مورد نظر خود ندارند.

وبسایت رسمی برنامه نود - وزیر ورزش و جوانان در نخستین جلسه هیئت مدیره جدید باشگاه استقلال اعلام کرد که این باشگاه و پرسپولیس هیچ محدودیتی در جذب بازیکنان مورد نظر خود ندارند.

 به گزارش وبسایت نود و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش‌وجوانان، محمود گودرزی عصر امروز (سه‌شنبه) در نخستین جلسه با هیئت مدیره جدید باشگاه استقلال با تبریک به هیئت مدیره جدید این باشگاه گفت: برنامه ما از ابتدای حضور این بوده که از ناحیه این دو باشگاه بار مالی بر دوش دولت قرار نگیرد و خوشبختانه برنامه‌های ما جواب داد و این دو تیم در رده‌های دوم و سوم لیگ برتر قرار گرفتند و ثمرات مدیریت مناسب این دو باشگاه در فصل جدید بیشتر نمایان خواهد شد.

وی افزود: نه استقلال و نه پرسپولیس هیچ محدودیتی در جذب بازیکنان مورد نظر خود نداشته‌اند، اما ملاک ما رعایت حقوق مردم و حفظ بیت‌المال است مبنای کار در این دو باشگاه بایستی شفاف و روشن باشد. این دو تیم متعلق به مردم هستند و باید با آرامش و منطقی آنها را مدیریت کرد.

وزیر ورزش‌وجوانان به هیئت مدیره جدید استقلال توصیه کرد با کار مدیریتی منسجم، یکصدایی، حرکت بر اساس قانون و مقرارت و قرار گرفتن هیئت مدیره در نقش اصلی و تصمیم گیرنده نهایی به موفقیت استقلال بیشتر کمک کنند.

گودرزی به اعتبار فرهنگی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نیز اشاره کرد و گفت: هویت باشگاه و الگو بودن بازیکنان این دو تیم برای هواداران بسیار مورد توجه است و رفتارهای مناسب آنها می‌تواند در جامعه و هواداران یک موج مثبت ایجاد کند و در هر شکل نباید به گونه‌ای رفتار کنیم که چهره فوتبال صدمه بخورد و معتقدم هم استقلال و هم پرسپولیس می‌توانند یک پرستیژ فرهنگی خوب برای فوتبال ایجاد کرد.

 

2020

نظرات کاربران
10-10-3
پس چرا 9تقلال همیشه از پرسپولیس بیشتر هزینه میکنه و مهره میاره؟؟
۰۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۶:۲۹
پاسخ
0
0
محمد
در دنیایی که پول حرف اول را میزند ورزشکاری که هر لحظه امکان صدمه دیدن را دارد انتخاب درستیت
۰۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۰۰:۴۴
پاسخ
3
7
محسن
آقا ما پرسپولیسی ها مشکل دروازه بان داشتیم که حل شد... بذارید این استقلالی ها تا میتونن خرید کنن بمب بترکونن... خب بنده خداها تیمشون مشکل داره دیگه.....
۰۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۵:۱۵
پاسخ
28
23
رایان**
آقا گودرزی محدودیت کدومه بازیکنای اون تیمه دارن یکی پس از دیگری میرن
۰۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۱:۴۶
پاسخ
22
15
حسین**
باشه
۰۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۵:۵۵
پاسخ
3
33
پرسپولیس عشقه
استقلالی
۰۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۵:۵۴
پاسخ
28
38
صالح
این دوتا تیم هروقت ضعیف باشن تیم ملی هم هیچی نمیشه
۰۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۴:۵۸
0
0
امین
دوست من ، مثل اینکه قضیه رو نگرفتیا!!! بعد از رفتن رامین رضاییان و طارمی ، وزیر اعلام کرده که این دو باشگاه محدودیتی در گرفتن بازیکن ندارند!! این یعنی اینکه به خاطر پرسپولیس این حرف رو زده تا بتونند بازیکن جدید جای اون دو تا جور کنند...!! حالا فهمیدی که وزیر پرسپولیسیه!
۰۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۶:۱۸
39
37