گیت‌های الکترونیکی آزادی دست دوم درآمد

گیت‌های الکترونیکی آزادی دست دوم درآمد

3948
18:56
07 بهمن 1396
رییس فدراسیون فوتبال چند ماه قبل، وعده نصب گیت‌های الکترونیکی در ورزشگاه آزادی را داده بود اما هنوز مشخص نیست که این گیت‌ها نصب می‌شوند یا نه.

وبسایت رسمی برنامه نود - رییس فدراسیون فوتبال چند ماه قبل، وعده نصب گیت‌های الکترونیکی در ورزشگاه آزادی را داده بود اما هنوز مشخص نیست که این گیت‌ها نصب می‌شوند یا نه.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا ، مهدی تاج چندی پیش وعده نصب گیت‌های الکترونیکی در ورزشگاه آزادی برای برقرای امنیت در مسابقات تیم ملی و لیگ قهرمانان آسیا را داد اما این موضوع در آستانه شروع این رقابت‌ها محقق نشده است.

او در مصاحبه خود از خرید ۳۷ گیت الکترونیکی خبر داد و گفت: "این گیت‌ها را در اختیار شرکت تجهیز و توسعه اماکن ورزشی گذاشته‌ایم. ورزشگاه باید به دوربین مجهز شود و باید افراد در صندلی‌هایی که از قبل مشخص شده بنشینند. این‌ها بایدهایی است که درباره آن به ما انتقاد می‌کنند و گفته می‌شود کی می‌خواهید این کارها را انجام دهید. باید از همین الان برای انجام این کارها اقدام کنیم. در صحبت‌هایی که با وزیر داشتم خوشبختانه او هم پذیرفت که این کارها انجام شود".

از سوی دیگر، حسن طباطبایی، مدیرعامل مجموعه ورزشی ، درباره وعده تاج برای نصب گیت الکترونیکی در ورزشگاه آزادی اظهار کرد: گیت‌هایی که از سوی مهدی تاج مطرح شده، مربوط به سال‌ها قبل است که برای برگزاری مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی خریداری شده بود اما هیچ وقت به بهره برداری نرسید.

او درباره این که آیا این گیت‌ها می‌توانند کارگشای کنترل امنیت ورزشگاه‌ آزادی باشند،‌ گفت: در حال حاضر این گیت‌ها مطرح شده اما باید بررسی و تحقیق کنیم و ببینیم گیت‌ها به دردمان می‌خورند یا نه. این موضوع بخشی از کاری است که باید انجام دهیم.

بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی قرار بود در سال ۲۰۰۹ میلادی در سه شهر ایران یعنی تهران، اصفهان (شهر فرهنگی جهان اسلام) و مشهد (شهر مذهبی) برگزار شود اما به خاطر اعتراض برخی کشورهای عربی به درج نام خلیج فارس روی مدال‌های مسابقات، لغو شد.

 

1004

 

نظرات کاربران
مسعود گل باشی
خخخخ دسته گل جدید فدراسیون
۰۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۳:۰۵
پاسخ
2
10
فوتبال دوست
چ هزینه های الکی میکنن هیچ کسم اعتراض نمیکنه!!!!!ینی اینا پول بیت المال نیس ک داره هدر میره؟؟؟؟!!!!پس کی میخوان فوتبال رو بسپارن ب اهل فن و متخصص؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۳:۲۰
پاسخ
3
40