گیت الکترونیکی تنها کمبود بنیان دیزل برای میزبانی از استقلال

گیت الکترونیکی تنها کمبود بنیان دیزل برای میزبانی از استقلال

4035
16:33
22 مرداد 1398
مسئولان باشگاه ماشین سازی در تلاش برای آماده سازی ورزشگاه بنیان دیزل هستند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، تیم ماشین سازی در هفته اول لیگ نوزدهم میزبان استقلال تهران خواهد بود که این بازی در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار خواهد شد.

بنیان دیزل به عنوان ورزشگاه خانگی ماشین سازان در فصل جدید معرفی شده و یکی از ورزشگاه‌هایی است که مسئولان سازمان لیگ برای شروع مسابقات لیگ برتر روی آن حساب کرده‌اند.

این ورزشگاه از نظر نصب دوربین‌های مداربسته مشکلی ندارد و حتی اتاق مونیتورینگ دوربین‌ها را نیز از قبل داشته است. شماره گذاری صندلی‌های ورزشگاه انجام شده و سایت فروش بلیت الکترونیکی هم که راه اندازی شده، تا یکی دو روز آینده قابل استفاده خواهد بود.

تنها موردی که از الزامات فدراسیون باقی مانده گیت‌های الکترونیکی هستند که محل نصب آن‌ها در ورزشگاه نیز آماده است اما هنوز به طور کامل توسط شرکت مربوطه آماده نشده‌اند. این گیت‌ها که به سفارش باشگاه ماشین سازی ساخته می‌شوند، به صورت یک گیت برای هواداران میهمان و دو گیت دو دهنه برای هواداران میزبان نصب خواهند شد. 

مسئولان باشگاه ماشین سازی در تلاشند که گیت‌ها را هرچه زودتر و طی روزهای آینده تحویل بگیرند تا برای میزبانی از بازی اول فصل جدید لیگ برتر کاملا آماده باشند.

1870

نظرات کاربران
امیر رحیمی
اصلا سه تا مورد گفته بودند. تنها مورد رعایت نشده یعنی نصف شرایط آمادگی رو نداره. دیگه شماره گذاری صندلی هم کاری داره که شما جزو کارهای آماده سازی ورزشگاه به حساب میارید؟
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۳:۲۰
پاسخ
5
11
امیر تراختورچی
تیمهای تبریزی از لحاظ سخت افزاری وضع خوبی دارند...
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۹:۴۲
پاسخ
3
21
سهند
قوانین؟ کدام قوانین؟ طبق قوانین تیم شما با بدهی های کلان؛پرونده های شکایتی در فیفا باید منحل شود
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۱:۱۹
پاسخ
10
20
محمد
نه تیم شما بدهی نداره
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۹:۵۹
3
8
عشقممم نیمار
پ طبق قوانین ..باید بازی در ورزشگاه دیگ ..ینی یادگار تبریز برگزار شه و یا اینک بازی عشق_تقلال براشون مهم نیس ک‌کجا و با چ‌ شرایطی برگزار شه ؟؟ :-P
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۹:۰۵
پاسخ
57
14