یادگار در انتظار دوئل های دیدنی/خواهرخوانده های سابق علیه هم

یادگار در انتظار دوئل های دیدنی/خواهرخوانده های سابق علیه هم

3560
23:54
09 اسفند 1397
دیدار تراکتور و سپاهان پر است از تقابل های جذاب و دیدنی.

به گزارش وب سایت نود، بی تردید حساسترین بازی هفته بیستم رقابت های لیگ برتر ایران جدال خواهرخوانده های سابق فوتبال ایران یعنی تراکتورسازی و سپاهان خواهند بود.

هر دو تیم در کورس قهرمانی به سر می برند و فرصت اشتباه ندارند. سپاهان تنها تیم بدون شکست لیگ بوده و تراکتورسازی با جورج لیکنز صد در صد امتیازات بازی های خانگی را به دست آورده اند.

با این حال حساسیت ویژه مسابقه به جدال چند ستاره دو تیم در برابر تیم سابقشان خواهد بود. امیر قلعه نویی که پیش از این دو مقطع تراکتورسازی را هدایت می کرد چند بازیکن قدیمی پرشورها را در ترکیب خود دارد که برای اولین بار پا به یادگار می گذارند.

مهدی کیانی و محمد ایرانپوریان بدون شک روز دشواری را خواهند داشت. کاپیتان های فصل پیش تی تی ها که به واسطه مسائل مالی از این تیم جدا شدند رو در روی تیم محبوبشان قرار می گیرند. هواداران تراکتور به دو دسته تبدیل شده اند. عده ای آنها را تشویق می کنند و دسته ای دیگر به شدت از آنها عصبانی هستند.

بعد از این دو نفر نوبت به خالد شفیعی می رسد که نباید انتظار رفتار دوستانه ای از سوی سرخ ها داشته باشد. محمد مسلمی پور هم در نقل و انتقالات زمستانی از تراکتور به سپاهان پیوست.

 

اما در سمت مقابل هم تقابل های جذابی در راه است. پسر سپاهان یعنی احسان حاج صفی باید به دیدار تیم محبوبش برود. او با شماره ۲۸ سپاهان به پیشنهاد های دو تیم بزرگ پایتخت پاسخ منفی داد اما حالا در لباس تراکتور و در حالتی که اصلا مجبور نبوده به مصاف سپاهان می رود. به جز او ساسان انصاری هم پس از جدایی یک ماه قبل حالا برای نخستین بار به مصاف قلعه نویی و طلایی پوشان می رود.

حال باید دید در این جدال فوق حساس چه نتیجه ای در انتظار خواهد بود.

1004

نظرات کاربران
طوفان زرد
تراکتور توو تبریز اکثرا به سپاهان باخته امروزم میبریم ایشالا و قهرمانی در دو جام مال ماست
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۸:۰۹
پاسخ
22
8
ضد پرچم ژاپن
به نظر من تراکتورسازی میتونه بازی رو ببره اگر رول شش سال پیش رو بازی کنه که تونست 4 بر 1 سپاهان رو ببره میتونه موفق باشه ما از تراکتورسازی میخوایم که توی این بازی قشنگ بازی کنه مثل بازی های قبلی خوب نتیجه بگیره هر چند که سپاهان خیلی موقع تا مرز باختن پیش رفت ولی شکست نخورد
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۸:۵۸
پاسخ
4
16
tiraxtur
واقعا هیچ وقت فکر نمیکردم کیانی تو استادیوم یادگار برابر تیراختور بازی کنه. کیانی و ممد اف۱۴ هر جا برن محبوب ما تی تی ها هستن و تا اخرش تشویقشون میکنیم .
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۷:۱۵
پاسخ
4
19
آرش
بازی های تراکتور در تبریز همیشه دیدنی بوده ، امیدوارم موفق باشید
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۶:۰۸
پاسخ
1
16
سپاهان=پنجمی جهان در 2007
با احترامی که برای مردم تبریز و تراکتوریها قائل هستم انشاءالله ما بازیو میبریم . این بازی نبرد پرافتخار ترین تیم ایران با پرشور ترین تیم ایرانه .فارق از هر نتیجه ای امیدوارم بازی خوب و رونی از دو تیم ببینیم . به امید موفقیت شیران اصفهان در دره گرگ های تبریز.
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۸:۴۹
پاسخ
29
189
tt tt
تراکتور فقط برا مردم تبریز نیست
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹:۴۵
5
16
سرخ
تیم سپاهان اصفهان برنده این بازی میشه ...شک نکن
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۰:۵۱
17
5
Ttخاص
فردا مطمئن باشید تراکتور برنده بازی خواهد بود
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳:۲۹
پاسخ
160
42
6*4
دوئل ژاپنی ها : قسمت دوم :)
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۵:۴۴
پاسخ
217
16
کیومرث
اگه بازی امروز پرسپولیس رو فاکتور بگیریم ، به نظرم قشنگ ترین فوتبال رو تراکتور سازی و استقلال و پدیده بازی می کنن . البته همه این تیما روزای خوب و بد داشتن ولی در مجموع من فوتبال این ۳ تا تیم رو بیشتر دوست داشتم . ضمن احترام به هواداران سپاهان ، اصلا فوتبال این تیم و همینطور پرسپولیس رو دوست ندارم . امیدوارم فردا یه بازی دیدنی رو شاهد باشیم .
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۸:۰۸
پاسخ
18
208
فرزاد تبریزی
البته دوست عزیز در چند بازی اخیر ( لیکنز) بازی های خوبی انجام نمیدیم فقط برای کسب امتیاز بازی میکنن و احتیاطی بازی میکنن ما سبک بازی توشاک رو خیلی دوس داشتیم و پرس شدید انجام میداد حیف بازیکنانی چون سلیمی و حاج صفی و ایمانی رو موقع توشاک نداشتیم و توشاک با چند دفاع درجه دو بازی میکرد . الان بهترین بازی هارو استقلال انجام میده
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۱:۱۷
9
8
kamran
خب بهت حق میدم دوست نداشته باشی بازی های پرسپولیس رو چون چند سالی هست که خوابو ازتون گرفته
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۴:۳۱
10
8
سپاهان=پنجمی جهان در 2007
چقدر خوب می شد همه مث شما هوادار محترم نظرشونو بدون توهین میدادن ، ایول . من معنی این دیسلایک ها رو واقعا متوجه نمیشم .
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۶:۱۸
13
152