یحیی گل‌محمدی: ذوب‌آهن یکی از تیم‌هایی است که بیشترین سود را از اشتباهات داوری برده

یحیی گل‌محمدی: ذوب‌آهن یکی از تیم‌هایی است که بیشترین سود را از اشتباهات داوری برده

2056
19:49
21 شهریور 1397
یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: هیچ وقت سعی نکردیم با جار و جنجال درباره داوری‌ها صحبت کنیم و به دنبال فشار روی داوران باشیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: هیچ وقت سعی نکردیم با جار و جنجال درباره داوری‌ها صحبت کنیم و به دنبال فشار روی داوران باشیم.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت باشگاه پدیده خراسان، یحیی گل‌‎محمدی درباره دیدار آتی تیمش برابر ذوب‌آهن اصفهان در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اظهار داشت: امیدواریم بازی خوبی را از هر دو تیم شاهد باشیم. ذوب‌آهن یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر ایران است و کار سختی مقابل این تیم داریم.

گل‌محمدی ادامه داد: هر دو تیم در لیگ برتر نشان داده‌اند که از کیفیت خوبی برخوردارند و برنده آن تیمی خواهد بود که اشتباهات کمتری داشته باشد. برای باشگاه ذوب‌آهن و تیم قابلی که دارد، احترام زیادی قائلیم و امیدواریم شاهد بازی زیبا و تماشاگرپسندی باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در پاسخ به اینکه آیا تیمش قرار است روی یک جام متمرکز باشد یا برای لیگ برتر و جام حذفی به یک اندازه ارزش قائل است، گفت: الان نمی‌توان در این باره صحبت کرد. با تمام قدرت در هر دو جام سعی می‌کنیم عملکرد خوبی داشته باشیم و این‌گونه نیست که صرفاً تمرکزمان را روی یک جام بگذاریم. مثل بقیه تیم‌ها روی جام حذفی حساب کرده‌ایم و امیدواریم بتوانیم تا آخرین لحظه پیش برویم.

گل‌محمدی درباره شرایط مالی پدیده گفت: خبرهای خوبی به گوشی ما رسیده و امیدواریم در هفته آینده این صحبت‌ها عملی شود و دیگر شاهد مشکلات نباشیم.

وی در رابطه با انتقادات مدیران و مربیان ذوب‌آهن نسبت به اشتباهات داوری خاطرنشان کرد: در کل باید بگویم که اشتباهات داوری برای تمام تیم‌ها وجود داشته است. خب ما و ذوب‌آهن آخرین بازی رسمی که انجام دادیم در هفته ششم لیگ برتر مقابل هم بود و بعد از قرعه‌کشی جام حذفی اما موج انتقادات از سوی تیم ذوب‌آهن نسبت به داوری این بازی حسابی بالا رفت. ضمن احترام به تمامی صحبت‌ها و نظرات مطرح‌شده باید یادآوری کنم که پدیده هم در طول چند هفته اخیر از اشتباهات داوری متضرر شده‌است.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان افزود: نکته جالب اینجاست که در بررسی که برای اشتباهات داوری در شش هفته اول لیگ برتر از سوی کارشناسان انجام شد و اتفاقاً در رسانه‌ها نیز منتشر شد، تیم ذوب‌آهن در بین سه تیم اولی قرار دارد که اشتباهات داوری بیشترین سود را برای آنها داشته است و تیم پدیده در بین تیم‌هایی است که بیشترین ضرر را از اشتباهات داوری متحمل شده.

گل‌محمدی ادامه داد: هیچ وقت سعی نکردیم با جار و جنجال درباره داوری‌ها صحبت کنیم، ولی اگر قرار است تیمی همیشه به مسائل داوری معترض باشد و بعد از آن سود هم ببرد،کار درست پیش نمی‌رود و یک جای آن اشکال پیدا می‌کند.

وی افزود: ما باید تلاش کنیم فشار را از روی داور برداریم نه اینکه همه چیز را تشدید کنیم و تمرکز داوران را از بین ببریم. اعتقاد دارم که همه داوران فوتبال به‌دنبال این هستند که قضاوت عادلانه داشته باشند و در این مسیر نقش مربیان بسیار اهمیت دارد که فضا را برای قضاوت عدلانه مساعد و فضای بدور از تنش ایجاد کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان ادامه داد: من از کمیته داوران هم می‌خواهم روی این موضوع زمان بیشتری بگذارند تا خدای ناکرده حق تیمی تضعیف نشود. ما در پدیده سعی کرده‌ایم همیشه فنی نتیجه بگیریم و از حواشی دور باشیم.

 

1004

نظرات کاربران
تراکتور تاتنهام
یحیی گل محمدی بهترین سر مربی ایران و از نظر اخلاقی هم بسیار حرفه ای است.
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۵:۵۱
پاسخ
15
42