یدالله اکبری: استقلال منطقی بازی کرد/ کریمی آرامش خود را حفظ کند

یدالله اکبری: استقلال منطقی بازی کرد/ کریمی آرامش خود را حفظ کند

6234
18:13
19 بهمن 1396
پیشکسوت استقلال گفت: آبی پوشان با برنامه و منطقی بازی کردند و توانستند به پیروزی برسند.

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت استقلال گفت: آبی پوشان با برنامه و منطقی بازی کردند و توانستند به پیروزی برسند.

به گزارش وبسایت نود، یدالله اکبری پس از پیروزی سه بر صفر استقلال برابر سفیدرود رشت گفت: بازی خوبی را از استقلال شاهد بودیم. آنها هفته پیش مقابل ذوب آهن در لحظات پایانی شکست خوردند اما توانستند شرایط روحی و روانی خود را به ایده آل رسانده و در این دیدار بازی خوبی را ارائه داده و به پیروزی دست پیدا کنند.

وی افزود: حضور جباروف در میانه میدان، آرامش خاصی به استقلال داد و او با مدیریت کردن بازی و پاس های دقیقش توانست یکی از علت های موفقیت استقلال مقابل سفیدرود باشد.

پیشکسوت استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: با روند خوبی که استقلال در پیش گرفته، می تواند در بازی های آینده اگرچه مقابل حریفان سرسختی قرار خواهد گرفت به پیروزی رسیده و موقعیت خود را در جدول بهبود ببخشد.

اکبری در خصوص شرایط علی کریمی نیز اظهار داشت: او یکی از بازیکنان بزرگ فوتبال است و نمی توان از نام او به راحتی گذشت اما باید بداند حالا که سرمربی یک تیم لیگ برتری شده باید خویشتندار باشد، آرامش خود را حفظ کند و اجازه ندهد حواشی تیمش را دچار بحران کند.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: علی کریمی می تواند یک سرمربی بزرگ شود اما نیاز به زمان دارد. او تازه به جرگه مربیان پیوسته و باید بیشتر کار کند تا بتواند خیلی زود به یکی از مربیان صاحب نام در فوتبال ایران تبدیل شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم استقلال در دیدارهای بعدی بهتر از این ظاهر شود تا به آنچه که می خواهد دست پیدا کرده و به پیروزی های پی در پی برسد.

 

1004

نظرات کاربران
یلدا
وااااای یدالله؟؟؟ کجایی؟؟؟ عجب بازی هایی می کردی...
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۲:۱۹
پاسخ
8
19
SS
یه پنالتی استقلال رو هم نگرفت.الان پرسپولیسیا میگن چرا داور تابلو 24 رو نشون داد به جای 14 :))) از نظر آقای مظفری زاده هم که باید کل بازیکنای استقلال اخراج بشن همون اول بازی :)))
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۴:۳۷
پاسخ
10
26