یزدی: استقلال خوزستان نیاز به زمان دارد تا اعتماد به نفس لازم را بدست آورد

یزدی: استقلال خوزستان نیاز به زمان دارد تا اعتماد به نفس لازم را بدست آورد

835
22:55
02 شهریور 1397
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: نیاز به زمان داریم تا اعتماد به نفس لازم را بدست آوریم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: نیاز به زمان داریم تا اعتماد به نفس لازم را بدست آوریم.

به گزارش وبسایت نود،‌ داریوش یزدی بعد از پیروزی ۲ بر صفر مقابل سپیدرود رشت در نشست خبری گفت: یک خسته نباشید به هر دو تیم می‌گویم در این هوای بالای ۴۰ و ۴۵ درجه بازی خوبی به نمایش گذاشتند و کارهای تاکتیکی خوبی در زمین اجرا شد. با وجود نواقصی که در زمین وجود داشت بازی خوبی به نمایش گذاشتیم. فرصت های گلزنی زیادی را از دست دادیم ولی ۲ گل زدیم و سه امتیاز خوب گرفتیم.

وی افزود: این اتفاق خوبی است. نوید داده بودیم از هفته ۵ لیگ به بعد تیم می تواند پاسخگوی نیازهای حضور در لیگ برتر باشد. امیدوارم در فرصت های آتی نواقص را برطرف کنیم. تیمی جوان داریم و جوان نیاز به زمان دارد تا اعتماد به نفس لازم را کسب کند.

یزدی خاطرنشان کرد: نمی‌توان از نقش ایمان مبعلی و آل نعمه در تیم ما گذشت. این نفرات به جوانان کمک می‌کنند و دست مریزاد هم به هواداران می‌گویم که فرهنگ بالای خوزستانی را به نمایش گذاشتند که تیم خودشان را به خوبی تشویق کردند و حتی تیم حریف را هم تشویق کردند.
سرمربی استقلال خوزستان در مورد گل نزدن وحید خشتان گفت: وحید خشتان ۴ گل زده بود استرسی روی او بود شاید ما نتوانستیم این فشار را کنترل کنیم و اگر این فشار را کنترل می‌کردیم و خودش هم کمک می‌کرد می‌توانست به گل‌های زده اش اضافه کند. البته مهم نیست کدام بازیکن در تیم گل می زند.

یزدی در مورد بازی با پیکان گفت: به خانه حریف می‌رویم ضمن اینکه در خانه حریف به دنبال ۳ امتیاز هستیم اما با توجه به شرایط و آنالیزی که در اول هفته در نظر می‌گیریم به ما کمک می‌کند که بازی روانی داشته باشیم. شناخت خوبی از تیم پیکان و کادر فنی اش داریم. کادرفنی مجربی دارد که با تفکراتش کاملا آشنا هستیم و می‌توانیم با عملکرد خوب مان در آن بازی هم نتیجه بگیریم.

وی در مورد وضعیت جسمانی بازیکنان استقلال خوزستان اظهار داشت: یکی از آیتم ها آمادگی جسمانی است. آمادگی جسمانی ما هنوز خوب نیست ما ۱۵ روز قبل از شروع مسابقات کارمان را شروع کردیم و در این بخش مشکل داریم و آمادگی جسمانی به ذهن هم فشار می‌آورد که امیدوارم در تعطیلات بتوانیم این نقیصه را برطرف کنیم.

 

1004

نظرات کاربران
صالحی
استقلال خوزستان با شرایطی که داره چندساله که باید سقوط کنه دسته یک تا همین لیگ هم خودش رو نگه داشته شبیه معجزست
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۸:۲۲
پاسخ
1
4
تیم مــــــــــــــــلی 99
نه نگو زمان نیاز دارم بگو سنگ بیشتری نیاز داریم
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۱:۳۵
پاسخ
9
12
خوزستان شهر ابی
اره خوزستانی ها داغشو ب دل پرسپولیس گذاشتن
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸:۲۲
4
1