یزدی: اگر فرصت‌هایمان گل می‌شد حرف‌های برانکو طوری دیگری بود

یزدی: اگر فرصت‌هایمان گل می‌شد حرف‌های برانکو طوری دیگری بود

6619
23:10
18 مرداد 1397
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اگر فرصت‌هایمان مقابل پرسپولیس گل می‌شد حرف‌های برانکو هم عوض می‌شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اگر فرصت‌هایمان مقابل پرسپولیس گل می‌شد حرف‌های برانکو هم عوض می‌شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، داریوش یزدی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در خصوص بازی با پرسپولیس گفت: خیلی خوشحالم که با این بازیکنان جوان کار می‌کنم و به آنها تبریک می‌گویم. همچنین از بازیکنان و هواداران‌مان تشکر می‌کنم. به تیم پرسپولیس هم تبریک می‌گویم که بازی تاکتیکی انجام دادند.

او ادامه داد: امروز پایاپای بازی کردیم و انتظار داریم بهتر شویم. ما به دلیل پتانسیلی که داشتیم بازی را به پرسپولیس دادیم و از میدان داری آنها برای بستن روزنه خط دفاعی خودمان استفاده کردیم. خوشبختانه امروز موقعیتی به حریف ندادیم و به جز یک صحنه موقعیتی ندادیم اما ما روی ضد حملات ۳ موقعقیت داشتیم. از این نتیجه خوشحالیم و امیدوارم در ادامه بهتر شویم.
یزدی افزود: بار اول نیست که شرایط فعلی را تجربه می کنم. در ادامه استقلال خوزستان بهتر خواهد شد و امسال با پتانسیل بچه ها می توانیم نمایش بهتری داشته باشم و نتایج بهتری بگیریم.

او ادامه داد: فکر می کنم باید به تیمم تبریک بگویم. تیم ما در ۱۵ روز جمع شده است. تیمی که در ۱۵ روز جمع شده و همه چیز آن تغییر کرده سخت است که نمایش خوبی داشته باشد. خوشبختانه روز به روز انتظارات ما را بر آورده می کنند. برای تیم پرسپولیس احترام قائلم و در این سال ها نشان داده از بهترین هاست اما ما با آن ها خوب کار کردیم و موقعیتی به آنها ندادیم. با این همه بازیکنان جوان و باتجربه تیم ما مثل ایوب کلانتری، مبعلی در کنار هم هستند تا به جوانان کمک کنند.
سرمربی استقلال خوزستان در خصوص حواشی این بازی هم اظهار داشت: راجع به مسائل فنی حرف بزنم بهتر است اما امروز هواداران ما سنگ تمام گذاشتند و نشان دادند که این تیم را دوست دارند. در آینده این حمایت‌ها به تیم روحیه می دهد تا در بازی های خانگی موفق باشیم.
یزدی اظهار داشت: از توانایی تیم مقابل آگاه بودیم و باید بازی را در اختیار آنها قرار می دادیم. بازی را به آنها دادیم و از اشتباهات آن ها استفاده کردیم اما در لحظات آخر کم دقت بودیم. اگر توپ های ما گل می شد برانکو الان حرف دیگری می زد و به تیم ما احترام می گذاشت. در فاز دفاعی خیلی خوب بودیم و راه دومی نداشتیم که انجام دهیم. به بچه هایم تبریک می گویم.

او خاطرنشان کرد: تیم من نیاز به زمان دارد. این بازیکنان زمان می خواهند تا اعتماد به نفس داشته باشند. در آینده از این تیم بیشتر می‌شنوید. خیلی ها اعتقاد دارند که در ۲ هفته این تیم را خوب کردیم و نفراتی داریم که می توانند در لیگ برتر بازی کنند. نواقصی داریم اما باید آنها را بر طرف کنیم تا تیم بهتری شویم.
سرمربی استقلال خوزستان گفت: یکی از اهداف ما در بازی امشب کسب ۳ امتیاز بود که به آن نرسیدیم اما در فاز دفاعی قوی بودیم و در فاز حمله موقعیت ایجاد کردیم. در این دو آیتم از تیم حریف بهتر بودیم و اگر دقت می کردیم پیروز بازی بودیم. آینده از آن بچه های ماست. بیشترین کار را بچه ها انجام می دهند. وقتی نواقصی بود این بچه ها با همه توان کار کردند.

یزدی در پایان درباره احتمال جذب بازیکن جدید هم افزود: اگر به نیرویی نیاز داشته باشیم و با توجه به موجودی که داریم تیم خودمان را تقویت خواهیم کرد.

۲۰۵۱

نظرات کاربران
اث میلان_پرسپولیس
بازیبرگشتم هست ..
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۹:۴۵
پاسخ
8
14
اتلتی
ناجوانمردی تماشاچیان میزبان جای خودش ولی تقدیر از این رفتار فقط تاسف داره
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۲:۲۴
پاسخ
5
15
Milad
درود به شرف شما و گزارشگر محترم که همه واقعیت های بازی و ورزشگاه رو مو به مو و دقیق بیان کردید
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۶:۴۱
پاسخ
9
7
سیامک
آقای محترم! اولا در تهران حتما نشون بدید چه تیمی هستید و میبینیم چند تا میخورید مثل بزرگ شهرتون فولاد ، دوما خیلی جای تاسفه که یک فاجعه سنگ پرانی و فحاشی رو به این راحتی توجیه میکنید و به نظرم جایزه هم بدبد به تماشاچیاتون که بازی رو از حالت عادی در اوردن و تمرکز حریفتون رو به هم زدن! سوما یک سوم عرض زمین کلا کسی بازی نمیکرد از ترس ضربه مغزی بعد شما دم از بازی فنی میزنید!! فقط میشه تاسف خورد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۵:۲۲
پاسخ
8
12
perspolis
هواداران ما سنگ تمام گذاشتن ، یعنی برنامه ریزی بود این سنگ تمام با هماهنگی مربی فولاد که از این سنگ تمام تشکر کرد
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۰:۴۳
پاسخ
10
13
راشا
بالاخره سنگپرونی و فحاشی و حمله به اتوبوس و گرمای طاقت فرسا به یاریتون اومد و یه مساوی شانسی گرفتید.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۳:۴۳
پاسخ
10
14
ماتادور سرخ
جناب یزدی اگر یکی از اون سنگها هم به کله مبارک اصابت میکرد الان شما هم طور دیگری حرف میزدید. و از هوادارانتون تشکر ویژه نمیکردید.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۰:۴۸
پاسخ
10
41
سرخ نهاد
به دو تا فرصت نصف و نیمه میگی فرصت؟ بازی اصلا فرصت نداشت. خداوکیلی اگه میخوای با دو تا فرصت که فرصت نبود تیمتو توی لیگ نگهداری کلاهت پس معرکست. امروز شرایط بدی برقرار بود وگرنه چندتا خورده بودی. همیشه اوضاع اینجوری نیست. اخر فصل که برای سقوط نکردن جنگیدی اسم برانکو یادت باشه
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۸:۵۹
پاسخ
14
34
رومن رینز پرسپولیسی
وای یا خدا چقدر ادعا دارین ....تو اون هوا بازی خوبی هم کردیم ......از ترستون ...هی هوادارهاتون سنگ‌ پرتاب میکردن تا بازی متوقف شه ...
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۷:۳۸
پاسخ
14
34
عشقممم نیمار
ب قول شیشپولیسیا... هرچی برانکو‌ بگه... :-) جدا از شوخی... عاقای یزدی ..برانکو‌ وفتی میبره .. اعتماد ب نفسش ب بالا سقف میره اما وقتی مساوی یا میبازه..بهونه های عجیب میاره ک‌ باخت یا مساویشه.. بپوشونه... :-P
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۴:۴۶
پاسخ
49
26
دوستدار صیادمنش
بله . واقعا هواداران شما سنگ تمام گذاشتند از بس سنگ پرتاپ کردند خخخخخ ایشا الله هواداران با فرهنگ پرسپولیس هم در بازی برگشت با شما سنگ تموم میذارند . خیلی هم ادعایی داری ؟ ولی دمتون گرم لستر ایران که مغرور ها رو به تفکر واداشتید
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۹:۳۳
پاسخ
22
33
وجدانم آرزوست
بخدا اون جمله که گفتی تماشاگرا سنگ تموم گزاشتن کاملا ایهام داشت. اگه محروم نشی... خدا بزرگه. برا مساوی تو زمین خودتون جشن قهرمانی میگیرین. فوتبالتون بیشتر از این نیست
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۴:۲۴
پاسخ
20
59
فولاد خوزستان
درود بر غیرت بچه های خوزستان ..تیمی که تمام بودجه اش اندازه قرارداد یک بازیکن پرسپولیس نیست تونست این تیم پرمدعا رو متوقف کنه........خوزستان برزیلته
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۳:۵۵
پاسخ
56
34
اتلتی
امتیاز گیری به چه قیمتی؟! متاسفم واسه هیت فوتبال خوزستان و تیم استقلال خوزستان
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۸:۱۷
8
31
امرالله60 ساله اصفهان
من موندم این یزدی کجای این فوتبال بوده داره اینطوری حرف میزنه.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۱:۲۴
پاسخ
27
60
۶۶۶=۶۶۶
همین .صحبتهای .تعصبی و دلخوش شدن به یک حمله خود .باعث میشه .که تا هفته ۶یا ۷ جایی در لیگ برتر نداری اقای یزدی..
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۴:۱۶
پاسخ
26
66
امید
من مطمئنم اس خوزستان کاندیدای اصلی سقوط خواهد بود.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴:۰۴
12
39