یزدی: بازی کردن با فولاد خوزستان سخت است

یزدی: بازی کردن با فولاد خوزستان سخت است

367
16:08
03 آبان 1397
سرمربی تیم استقلال خوزستان می‌گوید با برنامه برای این بازی آماده شده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم استقلال خوزستان می‌گوید با برنامه برای این بازی آماده شده است.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از ایسنا، داریوش یزدی سرمربی تیم استقلال خوزستان در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر فولاد خوزستان در هفته دهم لیگ برتر اظهار کرد: امیدواریم فردا یک داربی خوب از هر دو تیم شاهد باشیم. ما معتقد هستیم تیم‌های خوزستانی خوب بازی می‌کنند و برای این که این را به اثبات برسانیم، دو تیم باید عملکرد خوبی در بازی فردا داشته باشند. بازی کردن با فولاد خوزستان با توجه به شرایطی که این تیم دارد سخت است. مابرای این بازی با برنامه هستیم و امیدواریم تا برنامه‌های ما در جریان بازی اجرا شود تا بتوانیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

یزدی ادامه داد: داوری در روند بازی تاثیرگذار است و ما از این حیث یک مقدار نگران هستیم و دستمان به هیچ جا هم بند نیست. تنها کاری که انجام می‌دهیم این است که قبل و بعد بازی درباره داوری صحبت می‌کنیم و در نهایت هیچ تاثیری در روند کیفیت داوری ندارد. من در یکی از مصاحبه‌هایم گفتم ۹ هفته از مسابقات گذشته است و یک داور مقتدر در بازی‌های ما نگذاشته‌اند. من فکر می‌کنم فدراسیون فوتبال حسابی روی استقلال خوزستان باز نکرده است. این مساله می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که از حوصله این بحث خارج است ولی درباره این مساله بنده صحبت خواهم کرد که برای بازی‌های ما حتی یک داور خوب هم گذاشته نشده است و این مساله را باید کمیته داوران و فدراسیون پاسخگو باشند که تابه حال هیچ پاسخی از آن‌ها نشنیدیم.

سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: ما با توجه به غایبانی که در این بازی خواهیم داشت از ترکیب جوانی استفاده خواهیم کرد که دارای انگیزه زیادی هستند و می‌توانند پاسخگوی نیازهای ما باشند.

یزدی در ادامه اظهار کرد: اینجا ایران است و مقررات بعضی وقت‌ها اجرا نمی‌شود. ما این هفته با وجود حواشی موجود تمرین کردیم اما با تمهیدات لازم در حال حاضر باشگاه تمام سعی و تلاش خود را دارد انجام می‌دهد تا آرامش یه تیم تزریق شود و تیم استقلال خوزستان بتواند در لیگ برتر در سیر موفقیت قرار گیرد.

1870

نظرات کاربران
Wien
بلکه یکی از دو تیم بتونه،دیگری را شکست بده،شاید اینجوری از بحران خارج بشین،هچکدوم از دو تیم توانایی شکست دیگر تیمهای خارج از استان را ندارند،فقط تنها امیدشون همین بازیهای دربی و داخل استانی هستش.
۰۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۴:۴۷
پاسخ
0
4