یزدی: به‌زودی بازیکن جدید می‌گیریم/ ورود بانوان به ورزشگاه از تشنج می کاهد

یزدی: به‌زودی بازیکن جدید می‌گیریم/ ورود بانوان به ورزشگاه از تشنج می کاهد

734
16:51
26 مهر 1397
سرمربی استقلال خوزستان گفت: تیم پارس جم تیم بسیار خوبی است اما ما به 3 امتیاز این دیدار نیاز مبرم داریم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی استقلال خوزستان گفت: تیم پارس جم تیم بسیار خوبی است اما ما به 3 امتیاز این دیدار نیاز مبرم داریم.

به گزارش وبسایت نود، داریوش یزدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی جم از هفته نهم لیگ برتر اظهار کرد: قبل از اینکه راجع به بازی صحبت کنم فرارسیدن روز تربیت بدنی و ورزش و نیز مدال‌های رنگارنگ کاروان کشورمان در بازی‌های پاراآسیایی را تبریک می‌گویم.

وی افزود: پارس جم یکی از تیم‌های خوب و قابل احترام سال گذشته است که پدیده لیگ هم شد اما امسال قضیه این تیم متفاوت شده است. آن‌ها تیم بسیار خوبی هستند اما نتایج خوبی کسب نکرده‌اند. نقاط ضعف و قوت پارس را شناسایی کرده‌ایم و امیدوارم فردا بتوانیم از آن‌ها استفاده کنیم زیرا به‌دنبال سه امتیاز بازی هستیم و به آن نیاز مبرم داریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره عملکرد دفاعی تیمش قبل و بعد از شکست 6 گله مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: در دریافت گل، یک یا دو بازیکن یا یک خط به تنهایی مقصر نیستند بلکه مجموعه تیم می‌تواند مقصر باشد. در دیدار مقابل تراکتورسازی، دفاع تیمی مشکل داشت. کارهای زیادی انجام دادیم و امیدوارم بچه‌ها به سرعت به زمان پیش از دیدار با تراکتورسازی برگردند.

وی ادامه داد: ما پیش از این دیدار در مجموع 6 گل خوردیم که نشان می‌دهد مجموعه دفاعی تیم، عملکرد خوبی داشته است. در آن مسابقه اتفاقاتی سوای مسائل فنی رقم خورد که صحبت راجع به آن خیلی جایز نیست. مطمئن باشید استقلال خوزستان در آینده بهتر از این خواهد شد و این نتایج به خاطر جوانی تیم ماست که نیاز به گذشت زمان دارد.

یزدی بیان کرد: زمانی که مربیان از نقاط ضعف و قوت صحبت می‌کنند، به نقاط ضعف و قوت تیم خود و نیز تیم حریف اشاره می‌کنند. مطمئن باشید اگر دست روی دست بگذاریم، نقاط ضعف بیشتر می‌شود. ما کار می‌کنیم و با توانی که از بازیکنان می‌شناسیم، نوید می‌دهم در هفته‌های آینده بهتر می‌شویم.

وی افزود: ما درصدد جذب بازیکن هستیم و اگر بازیکنی باشد که به ما کمک کند، می‌توانیم او را جذب کنیم. چون لیست ما جای خالی دارد، گزینه‌هایی در این زمینه داریم و می‌خواهیم بهترین آنها را انتخاب کنیم. باز هم می‌گویم تیم ما از لحاظ پتانسیل خیلی بیشتر از آن است که تاکنون از خود نشان داده است.

یزدی در پاسخ به استعفا یا عدم استعفای سلطانی مدیرعامل باشگاه، نظر خاصی نداد.

وی درباره اشتباهات داوری اظهار کرد: در مسابقاتی که داشتیم، از داوری‌ها لطمه خورده‌ایم که نمونه آن دیدار مقابل صنعت نفت بود که در این دیدار به وضوح از داوری لطمه خوردیم و کسی هم پاسخگو نبود.

سرمربی استقلال خوزستان درباره حضور بانوان در ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار تیم‌های ایران و بولیوی بیان کرد: وقتی این خبر را شنیدم، خیلی خوشحال شدم. بانوان می‌توانند مادر یا خواهر من باشند که نیمی از جامعه را تشکیل می‌دهند و ورودشان به استادیوم خوشحال کننده است.

وی ادامه داد: عده‌ای که راجع به این موضوع صحبت می‌کنند و می‌گویند ورود بانوان منع دارد، تنها به دنبال موارد منفی هستند. آنها افکار منفی خود را به جامعه انتقال می‌دهند، در صورتی که جامعه ما اینگونه نیست. شاید منع ورود بانوان در چند سال اخیر، به مشکلات ورزشگاه‌ها افزوده باشد زیرا اگر آنها در ورزشگاه‌ها حاضر شوند، برخی جوانان با حُجب و حیای ما، رفتارهای خشونت‌آمیز خود را کاهش می‌دهند.

 

1004

 

نظرات کاربران