یوونتوس 1-0 میلان / تاریخ سازی بیانکونری با سوپر گل دیبالا

یوونتوس 1-0 میلان / تاریخ سازی بیانکونری با سوپر گل دیبالا

2595
01:12
01 آذر 1394
بیانکونری با تک گل مهاجم آرژانتینی خودش موفق شد برای نخستین بار در تاریخش به شش پیروزی پیاپی مقابل میلان در سری آ دست یابد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  بیانکونری با تک گل مهاجم آرژانتینی خودش موفق شد برای نخستین بار در تاریخش به شش پیروزی پیاپی مقابل میلان در سری آ دست یابد.

به گزارش وبسایت نود، تیم های یوونتوس و میلان از ساعت 23:15 شنبه در هفته سیزدهم سری آ و در مقابل چشم بیش از 41 هزار نفر به مصاف یکدیگر رفتند.

پس از اینکه دقایق ابتدایی بازی به جنگ های میانه زمین و خطاهای پیاپی گذشت این یوونتوس میزبان بود که توسط مارکیزیو دروازه میلان را تهدید کرد اما دوناروما 16 ساله که جای دیگو لوپز در دروازه میلان را گرفته با یک عکس العمل تماشایی مانع از باز شدن دروازه تیمش شد. آلگری در دقیقه 29 به دلیل مصدومیت اورا مجبور به یک تعویض اجباری شد و ساندرو را به جای مدافع فرانسویش به میدان فرستاد.

یوونتوس که در نیمه نخست مالکیت توپ بیشتری نسبت به حریف داشت در دقایق پایانی این نیمه روی ضربه آزاد هرنانس می توانست به گل برسد اما دوناروما بار دیگر مانع از این اتفاق شد تا این نیمه با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

آلگری که می دانست تیمش به پیروزی در این بازی نیاز دارد در بین دو نیمه بونوچی را به جای هرنانس به بازی آورد تا بتواند از سیستم سه دفاعه استفاده کند. نخستین موقعیت جدی نیمه دوم در دقیقه 60 رخ داد که ضربه تماشایی پوگبا با دخالت دونامورا راهی کرنر شد. تلاش های یووه سرانجام در دقیقه 65 نتیجه داد و این تیم روی حرکت خوب ساندرو و ضربه زیبای دیبالا آرژانتینی موفق شد قفل دروازه میلان را بشکند.

شاگردان میهایلوویچ باوجود عقب بودن از حریف در ادامه نتوانستند موقعیت جدی روی دروازه بوفون ایجاد کنند تا یوونتوس که در این فصل سری آ نتایج ضعیفی گرفته با این پیروزی دلچسب 21 امتیازی شود و در رده ششم جدول قرار بگیرد.

یوونتوس با این نتیجه همچنین موفق شد ششمین پیروزی خودش مقابل میلان در سری آ را کسب کند تا رکورد جدیدی در تاریخ بازی های رو در رو این دو تیم ثبت شود. این در حالی است که با احتساب دیدار دو تیم در جام حذفی این هفتمین پیروزی بیانکونری مقابل روسونری محسوب می شود. 

ویدیو: خلاصه بازی یوونتوس - میلان

2031

نظرات کاربران